Widok

poradnia otopedyczna

Nikomu nie polecam korzystania z usług tej poradni. Jak już pisano pani w rejestracji przydałoby się porządne przeszkolenie z zakresu obsługi klienta, pacjentów traktuje z góry i jakby przychodzili tam dla przyjemności, żeby zrobić jej na złość. Pani dr Dzwonkowska też chyba minęła się powołaniem. Zostałam odesłana z kwitkiem pomimo, że przyszłam z kontuzją. Córka miała wyznaczoną już wcześniej wizytę, ale ponieważ okazało się że tego dnia musi być w szkole, a ja akurat skręciłam kostkę, zależało mi na czasie, bo noga bolała i zaczęła drętwieć, pomyślałam że pójdę zamiast córki. Nie muszę chyba tłumaczyć mojego zdziwienia, kiedy pani doktor odmówiła i nie potrafiła podać sensownego wyjaśnienia, po prostu nie bo nie, bo ona takich zamian nie uznaje, dodała jeszcze, że zbieram jej czas i generalnie była bardzo nieprzyjemna, nawet nie była zainteresowana z czym do niej przychodzę i powiedziała, że mogę przyjść za tydzień. Mogłabym jeszcze zrozumieć taką sytuację gdybym była nadplanowym pacjentem, ale teoretycznie miałam wyznaczony termin, wystarczyła chyba tylko dobra wola, żeby przyjąć mnie zamiast córki, a tak nie skorzystała ani ona ani ja. Jest to dla mnie skandal.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość usług: -
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: -
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do rejestracji to mam podobne zdanie .Młoda smarkula która tam pracuje powinna iść na lekcje dobrego wychowania (blondynka)a jej matka powinna się wstydzić takiego dziecka.Chamskie podejście i odzywki. Pracuje w dwóch firmach potrzebowałam dwa zwolnienia okazało się że ma jeden druk i g*wniara powiedziała mi że mam iść do lekarza ogólnego po zwolnienie bo przecież jestem na zwolnieniu i mam dużo wolnego czasu .Mam nadzieje że jak jej matka zachoruje to spotka ją to samo niech sobie pobiega .A co do ortopedy to żenada zapomniał co to szacunek do pacjenta może to jedna rodzina z panią z rejestracji....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry