Widok

poszukiwane żłobek/klub malucha i przedszkole :)

Żukowo Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Niebawem przeprowadzamy się w okolice Żukowa i koniecznie muszę znaleźć dla moich maluchów przedszkole i żłobek/klub malucha. Niestety opinii niewiele, placówek sporo i potrzebowałabym nieco podpowiedzi od rodziców. Biorę pod uwagę wyłącznie placówki widniejące w rejestrze UG Żukowo - wolne elektrony bez rejestracji całkowicie odpadają. Ponadto starszak i maluch będą w przedszkolu i żłobku max. 5 godzin dziennie. Czy mogłabym prosić o konstruktywne opinie oraz ceny placówek? Gdzie warto zajechać i sprawdzić?

Dziękuję i pozdrawiam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
warto przeczytać temat który był założony 2 tyg temu, nie będzie trzeba go powielać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Przedszkole kreatywne Ul. Ptysia i Balbiny W Baninie. Córka i syn chodzą tam(Córka od 2012 miała 2,5 roku jak zaczeła, Syn od 2014 miał równo 2 lata ale jet i mniejszy maluch)....naprawdę super Są 3 gupy najmłodsza BAby Balbiny, srednia Balbiny i zerówkowa . Dużo rozwijających zajęć ,angielski super opieka. Z własnego doświadczenia POLECAM
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
kolejna leniwa, ktora nie może przeczytać co napisali wczesniej tylko nowy watek zakłada. Bez sensu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
Jeśli Ci Słoneczko "ech" nie odpowiada, to naprawdę nikt nie zmusza do zaglądania i czytania tego powielonego wątku :)

Oczywiście bardzo dziękuję za podpowiedź i na pewno przedszkole w Baninie sprawdzę :)
A ma któryś z Rodziców malucha np. w Przystanku Przygoda, warto tam zajeżdżać???
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
W żukowskim rejestrze żłobków i klubów widnieją: Promyczek, Przystanek Przygoda, Edukacyjno Rozwojowy Żłobek im. J. Korczaka, Żłobek Pozytywnych Inicjatyw i Ecoludek - warto je sprawdzać? Mogłabym prosić o aktualne opinie na ich temat? To zawsze inaczej jak rodzic rodzicowi podpowie, a moje maluchy dopiero zaczynają przedszkolno-żłobkową przygodę i naprawdę nie chciałabym niczego przeoczyć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie dokładnie będziecie mieszkać, dokąd dojeżdżać do pracy?
Jeśli Banino Wam po drodze, to Przystanek Przygoda mogę polecić z czystym sumieniem, pracowałam tam kiedyś i znam miejsce "od kuchni". Ecoludek również polecam, byłam, widziałam, słyszałam :) Jeśli chodzi o samo Żukowo to niebawem ma się otworzyć nowa placówka Bocianowo. Z tego co słyszałam to będzie naprawdę fajne miejsce. W środku mają mieć m.in. plac zabaw, grotę solną. Na zewnątrz dwa place zabaw- osobny dla żłobka i dla przedszkola. Kadrę wybierali naprawdę bardzo skrupulatnie- koleżanka była na rozmowie kwalifikacyjnej i nie było lekko :) Sama chcę tam posłać swoje dzieciaczki :) Żłobek pozytywnych inicjatyw- nie polecam. Córka chodziła i nie byłam zadowolona. Promyczek też nie polecam- mają w każdej sali ogromny telewizor i puszczają dzieciom bajki, kadra jedzie głównie na stażu i następna pani przychodzi jak się skończy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Asiu, dziękuję :)

Ciekawa jestem, jakie będą opinie rodziców na temat Bociankowa, gdy to już ruszy, bo trzeba przyznać, że i oferta, i budynek są imponujące :)

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie to przedszkole jest fantastyczne. Panie wychowawczynie wspaniałe, usmiechnięte, pełne ciepła i bardzo twórcze. Jak nazwa przedszkola wskazuje jest tam kreatywnie. Dzieci rozwijają się w każdym aspekcie. Mają zapełniony czas, jest angielski, zajecia dodatkowe. Jest też czas na swobodną zabawę oczywiśnie również. Nauczycielki aktywnie spędzają czas z dziećmi, bawią się , czytaja,tańcza, przebierają się. Współpracują z różnymi krajami i kontynentami (nawet bieguny) Jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam synka w Niepublicznym Przedszkolu Promyczek w Żukowie - też na 5 h dziennie. Mały ma autyzm i swoją asystentkę w przedszkolu. Zalecono mu kontakt z "normalnymi" dziećmi, co naprawdę wiele mu daje. Dziecko chętnie zostaje w przedszkolu, a w poprzednim, w Baninie nie było takiej opcji. Panie sobie nie radziły. W Promyczku jakoś radę dają, dziecko zadowolone to i mama też.
Pani dyrektor konkretna, pomocna.
Jest możliwość konsultacji z psychologiem, czy logopedą na miejscu w przedszkolu.
Opłaty niższe niż w przedszkolach w Baninie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry