Widok

potrącenie owczarka

Zwierzaki Temat dostępny też na forum:
23 września wieczorem byłam świadkiem potrącenia pięknej suczki owczarka niemieckiego naprzeciwko banku w Bojanie. Pobiegłam za nia, wraz z inną panią wezwałam pomoc Animals i klęczałyśmy przy niej mówiąc do niej spokojnie w oczekiwaniu na ich przyjazd. Po 40 minutach sunia na naszych oczach zgasła, pięć minut później przyjechali animalsi :( Sunia była zadbana, około roczna. Niestety uderzenie musiało jej zrobić ogromne spustoszenie w brzuszku... Piszę to, bo ktoś może jej szuka, teskni. Niestety już za późno. Psiaka nie wypuszcza się samego! Trzeba mieć na niego oko! Inaczej może się skończyć tak jak wczoraj. Dobrze, że choć ta ślicznotka nie była zupełnie sama w ostatnich chwilach.....
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli możesz wrzuć ten numer do Animalsów, bo ja nigdy nie wiem gdzie dzwonić i wkładam zwierzaka do auta i sama wiozę do weta.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Można zadzwonić pod 112 lub na policję lub do straży miejskiej, oni mają obowiązek powiadomić Animals o wypadku z udziałem zwierzęcia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
A to ciekawe. Jak w zeszłym roku dzwoniłam, bo na poboczu leżała sarna to mnie do gminy odesłali. Jeszcze burę dostałam, że jak śmiem dzwonić na 112
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po co sie interesowac czyims kundlem? Od tego jest wlasciciel.
Jak nie pilnowal bydlaka to ma.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 25
jeden z najgłupszych wpisów z jakim się spotkałam na tym forum
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zapewne taki głąb jak Ty, go potrącił ....
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
po co się interesować? zwykła ludzka przyzwoitość, ale dla pewnych osób absreakcja
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest prawdopodobieństwo Galaxy, że może kiedyś będziesz miał na ulicy zawał lub wylew, a przechodzący ludzie stwierdzą, że nie warto interesować się pijanym bydlakiem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratuluje bydlaku tępy-gdzie masz mózg?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak niestety czasem policja probuje się wymigac, ale obowiązek przekazania zgłoszenia mają. Można się powołać na ustawę o ochronie zwierząt. I nie odpuszczac jak próbują wmówić że to nie ich działka. W końcu jedyne o co ich prosimy to przekazanie sprawy do odpowiednich służb.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja znajoma zadzwoniła pod 112 jak potrąciła sarne,dosyć mocno. poradzili jej aby ją dobić...
Wiem że to brutalne, ale jak się mocno potrąci zwierze to czasami najlepszy sposób aby skrócić jego męki :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kilkakrotnie dzwoniłam na ten numer gdy miała miejsce podobna sytuacja - najważniejsze nie dać się zbyć bo ich obowiązkiem jest skontaktować z odpowiednimi służbami
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przykra sprawa .Kilka dni temu potracilem slimaka winniczka okazalo sie ze powazniejszego uszczerbku na zdrowiu nie stwierdzono,piec szwow lewostronne szpachlowanie domku i jest jak nowy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17
co za prymitywy mieszkają w Bojanie,wsiuny
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
ciekawa jestem co nasz urząd gminy robi w sprawie luźno biegających psów które bardzo często zagrażają przechodzącym dzieciom?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
nie wsiuny tylko miastowe. Bojano to, wieś
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj w godzinach popołudniowych podobna sytuacja - również potrącono owczarka który aż piszczał sytuacja miała miejsce w okolicach Admiral Boats. Fakt jest taki że takie psy nie powinny luźno biegać po chodnikach bo ten akurat wleciał facetowi prosto pod koła. Coś chciał gonić po drugiej stronie i fruu na jezdnie. Myślę, że takie psy mogą być niebezpieczne dla dzieci czy innych osób, rowerzystów itd. Właściciele czworonogów powinni być sprawdzani i karani.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
to my piesi mamy szczęście
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Przyłączenie Bojana do Gdyni (122 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Autobus z Koleczkowa do Wiczlina (36 odpowiedzi)

Już niebawem. Juhu !!!

Zakup bliźniaka (16 odpowiedzi)

Cześć Wszystkim, Planuje przeprowadzenie się do Bojana z Gdyni. Aktualnie mieszkamy w bloku na...

do góry