Widok

potrzebny dobry hydraulik

Poszukuję dobrego hydraulika, który ogarnie co i dlaczego przecieka z geberita. Mój 'fachowiec' schrzanił robotę, drugi hydraulik walczył cały dzień i efekt jest, że nie cieknie do łazienki ale pod stelażem prawdopodobnie dalej gdzieś przecieka, bo na ścianie w sąsiednim pomieszczeniu jest malowniczy zaciek. Obdzwoniłam kilku okolicznych, ale albo się nikomu nie chce przyjeżdżać do takiego zlecenia, albo zajęci, albo inne losowe przypadki. R a t u n k u.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cieknie geberit czy elementy dokręcone?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyślij zdjęcia na lukziel2@gmial.com zobaczę jak Ci pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
* lukziel@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdjęcie geberita? No, biała muszla, zabudowa z czarnych kafli. A na ścianie pomieszczenia obok zaciek. Mogę wysłać zdjęcia, jeśli opis mojego geberita jest niewystarczający :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nic nie wywrozysz, kamera ispekcyjna i wiercenie albo kucie od strony tam gdzie jest zaciek. mialem tak samo ale na szczescie w kolumnie prysznicowej, zle dokrecona zlaczka i lecialo po rurze na sciane za prysznicem i przeciekalo na sciene obok do pokoju i zlatywalo na parter po stropie. zaobserwuj kiedy leci, czy caly czas czy tylko jak geberita uzywasz, pozatym czasami od strony przycisku jest dostep do czesci mechanicznych i zaciskow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zacieki się pojawiają tylko jak się spuszcza wodę. Chciałabym, żeby zminimalizować kucie, ale nie znam żadnego hydraulika z kamerą inspekcyjną, a ci, do których dzwoniłam, odmówili :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem dokładnie co cieknie, ale najprawdopodobniej okolice rury odpływowej, bo 'fachowiec' zgubił rurę od kompletu i wstawił kupioną najtańszą za krótką (ciekło ze śrub przy muszli). Drugi fachowiec dopasowywał inną rurę i na zewnątrz nie cieknie, ale pod zabudową tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mocowanie śrub muszli jest wyżej niż odpłwyw. Więc raczej może być to zbiornik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale zbiornik to chyba by ciekło cały czas? A to tylko, jak się używa i spuszcza wodę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odkrec muszle i polukaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie może też lecieć z uszczelki na rurze ze zbiornika do muszli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mój fachowiec pracował podobnie .... mi cieknie bidet i od 2mcy czekam na hydraulika ..... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak znajdziesz jakiegoś dobrego to plz daj namiary...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

z chęcią i ja skorzystam :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po dwóch czy trzech poprawkach fachowca zrobiłem to sam.
Mam geberit geberita. Muszla wisząca produkcji koło. Ciekło po ścianie spod muszli - tylko przy spłukiwaniu.
W Leroymerlin kupiłem nową rurę z uszczelką (sprzedawane jako część zamienna oryginał generita). Uciąłem rurę dokładnie wg instrukcji. Dokładnie wyczyściłem kołnierz muszli i wszystko złożyłem. Nie cieknie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bidet - może dokręć syfon do ceramiki? -U mnie nie trzeba było go nawet ściągać. Po wyjęciu korka dało się wkręcić tą część metalową w nakrętkę syfona i już nie cieknie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdecznie znam bardzo dobrego hydraulika znającego się na rzeczy hydraulik8825@wp.pl na pewno pomoże
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.youtube.com/watch?v=z4dMWaI6MBY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry