Widok

potrzebuje dobrego dietetyka, który odchudzi moje ciało, a nie portfel

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć, tak jak w tytule poszukuje dietetyczki skutecznej, która pomoże mi schudnąć, bo samej jest dość ciężko.
Bardzo proszę o Wasza pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poradnia Dietetyki Medycznej na ul. Smolnej w Sopocie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam z całego serca Centrum Dietetyczne Efekt.
Dzięki Pani Kamili schudłam 10 kilo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Panią Katarzynę Gładyś. Przyjmuje w klinice drMarek. Najlepszy kontakt bezpośrednio do niej mailowo gladyskasia@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klub Skutecznej Utraty wagi, w pakiecie miesięcznym dieta, treningi i basen, a płacisz jak za jedną konsultację dietetyczną gdzie indziej, POLECAM!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

taaaa już widziałam jak się je na tej diecie, znajoma chodzi na zajęcia, ładnie chudnie ale je 2 posiłki dziennie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dietetyk Nina z Żukowa - na FB znajdziesz kontakt. Polecam :) Efekty są i cena nie daje jakoś mocno po kieszeni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Diety z natury gdansk ul.szara
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam Panią Natalię, gabinet znajduje się na ulicy Kartuskiej. Dobre ceny , dobra skuteczność diety i prostota przygotowania posiłków. Na prawdę warto, ja jestem zadowolona :) Pani NAtalia pracuje w gabinecie graviola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry