Widok

poziom coraz gorzej

Chciałem ostrzec wszystkich którzy chcą iść na AM na studia niestacjonarne weekendowe. Kadra nauczycielska ma gdzieś to że płacimy za studia i organizuje zajęcia i zaliczenia w środku tygodnia a nawet nie stosuje się do terminów sesyjnych podanych przez dziekana argumentujac że oni nie będą w lipcu przychodzić na uczelnie. Po prostu żenada a co roku czesne jest podnoszone o 100 pln. Najlepiej to tylko żeby zapłacić i nic więcej od nich nie chcieć. Nie polecam, kiedyś to była renoma tam studiować a teraz to strata nerwów i czasu.
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 4
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak jest?

Witam. Po obronie licencjatu w innej uczelni zapisałam się na Wydział Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa w Akademii Morskiej w Gdyni, na 2-letnie studia magisterskie niestacjonarnie. Dokładniej na Ekonomię menadżerską. Czy ktoś z Was kończył tą uczelnię, kierunek? Wiem, że będzie ciężko i że trzeba się solidnie zabierać do nauki. Słyszałam również o lekceważącym podejściu wykładowców. Czy ktoś z Was z własnego doświadczenia może mi przybliżyć dokładnie sytuację?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to co się dzieje na nawigacji( studiach sesyjnych) w AM to skandal! Uczelnią i wyłudzaniem pieniędzy od studentów, poprzez niewyznaczanie egzaminów w ustalonym terminie,gubienie wyników i zmuszanie do ponownych już płatnych (500zł za egzamin) powinien zająć się Minister Nauki i Szkolnictwa Jarosław Gowin. To jest skandal ,żeby tak działała uczelnia! Całkowity brak szacunku dla drugiego człowieka;studenta trzeba zdeptać,zniszczyć i wyciągnąć z niego jak najwięcej kasy . Mój syn studiuje już 4 rok i namawiam go do oddania sprawy do sądu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry