Widok

praca Grycan

Witam ;)
Mam pytanie czy ktoś z Was pracuje albo pracowal w kawiarniach Grycan? Możecie podzielić się opiniami? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja pracowałam 2 lata temu przez 4 miesiące i dłużej już nie dałam rady psychicznie. Bardzo duży ruch, więc wszystko wykonywane pod presją czasu. Dziewczyny, które pracują tam na stałe mają bardzo duże parcie na dostanie premii, więc pilnują innych pracowników, żeby przypadkiem nie nałożyli o 2 gramy lodów za dużo, o wszystko się "czepiają". Atmosfera robi się napięta i niemiła. Przerwa na jedzenie? Tylko pod warunkiem, że będzie mniejszy ruch- wtedy możesz przykucnąć za ladą i zjeść szybko posiłek. Chciałam pracować na jedną zmianę, max. 4 razy w tygodniu. Na początku mówili, że nie ma problemu, później pracowałam 5-6 razy w tygodniu po 12 godzin. Plusem jest to, że w weekendy jest wyższa stawka oraz to że pierwszy tydzień szkolenia jest normalnie już płatny. Ale może ja akurat trafiłam do złego punktu, bo koleżanka pracowała w innym mieście w Grycanie i była zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiele punktów jest , gdzie jest mało ruchów i mają luz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

do góry