Widok

praca w Piotrze i Pawle

Czy ktos tam pracuje? co nalezy do obowiazkow sprzedawcy kasjera? Ile placa? i jak jest ze zwolnieniami np. Na dziecko? Najbardziej interesuja mnie opinie o sklepie na ul.Nieborowskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie ma to jak szukać pracy i pierwsze co to pytać o zwolnienia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wszystkiego dowiesz się na miejscu w sklepie (o ile kierowniczka / kierownik będzie miał czas i ochotę na rozmowę z Tobą) i przez stronę internetową - zakładka KARIERA. Szukają Kasjerów i Sprzedawców na działy MIĘSO/SERY/WĘDLINY oraz ART. ŚWIEŻE w całej Polsce. Z ostatniej wizyty na Targach Pracy (które odbyły się w dniu 2.04.) wiem, że obecnie nie szukają do pracy w Pomorskiem, tylko w innych rejonach Polski (Małopolska; Wielkopolska w tym Poznań, gdzie mieści się ich siedziba; Mazowsze; Ziemia Lubuska itd.). Najbliższą Trójmiastu ofertę pracy mają w Bydgoszczy lub Toruniu. Także jeśli jesteś gotowa na przeprowadzkę (warunek konieczny podczas rekrutacji) i rozłąkę z rodziną za cenę 1680 zł brutto + socjal po ok. 3 miesiącach lub nieco więcej jeśli masz kilkuletnie doświadczenie, to składaj czym prędzej swoje CV !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Brawo Janeczek !!!
Jak zwykle wszystko wiedzący :))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Janeczek jak nie wiesz, to po co gadasz głupoty? Jest kilka ofert z Gdańska, tutaj w ogłoszeniach na trojmiasto.pl.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda jest kilka ofert nawet na tym portalu, więc przepraszam za nieścisłość. Ja pisałem o stanie na dzień 2.04., a nie obecnie. Nie przeglądam ofert pracy codziennie, bo od niedawna już nie muszę ;) Ponadto co z tego, że są oferty jak pewnie odzew na 1 takie ogłoszenie jest olbrzymi co w pewnych wypadkach wydłuża tylko proces rekrutacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Janeczek, gdzieś niedawno pisałeś, że byles na rozmowie, czy że szukasz pracy, więc skąd to "od dawna nie musze szukać".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorry nie miało być od dawna tylko od ok. dwóch tygodni...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
P.S. A na rozmowy chodzę nadal (popołudniami) tyle, że w celach już tylko informacyjnych ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie dziwie się więc, ze pracodawcy mają takie podejście jak część chodzi po prostu pozawracać du.pę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może szukam pracy na pół roku naprzód, hm ?? I wg. mnie każda metoda szukania jest dobra...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Uwielbiam takich Społeczników:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale się uśmiałam, Janeczek wypowiada się na wszystkich forach i zawsze bzdury pisze, tak Brawo!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

do góry