Widok

praca w UBER taxi

czy ktos pracowal w UBER na czym to polega jakie zarobki ewentualnie jakie przewaly.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ogolnie, jak poszperasz w necie... to sie zdziwisz jakie mozna miec kłopoty - to dlatego te ogloszenie wisza od miesiecy :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktoś jeżdzi z forum?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponawiam pytanie ktoś jeżdził lub zna kogoś kto jeżdzi? Czy faktycznie jest przypał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
BAHAHAHAHAHA Artykuł generalnie neguje legalność Ubera a pod artykułem co?.....reklama Ubera "zamów helikopter przez aplikację Uber..." Nie ma to jak być bezczelnym do końca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

pojezdzilem swoim autem nie oplaca sie o zarobkach 5000 tak jak pisza to mozna pomarzyc co jedynie mozna zrobic taki przychód od ktorego trzeba odiliczyc 2500 na paliwo 25% prowizja ubera oraz podatek i eksploatacja auta w weekend jak jezdzilem 12h udalo mi sie na czysto zarobic ok 80zl czemu tak malo ? ano temu ze kilometr jazdy w uberze z dojazdem po klienta wychodzi ok 1zl a bywa i tak że nawet 80groszy przy passacie 1.9tdi który pali ok 9litrów daje 100km i zarobek ok 30zl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie da się zarobić dradzam,wyzysk naiwnych. 10 h pracy wychodzisz nie więcej 50 zł na czysto. I te łapanie Itd. Zrezygnowałem bo surowo karana
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

do góry