Widok

praca w wakacje - gdzie szukać?

Witam gdzie można znależć jakieś oferty dla 17 latki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ze sposobu w jaki piszesz wnioskuje że szukasz pracy dla córki..
Sądzę ze niedługo zaczną się pojawiać oferty od stania na straganie na jarmarku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak szukam dla córki myslałam ze ma ktos coś sprawdzonego aby sie młoda gdzies nie wkopała albo jej nie oszukali czy są jakies agencje pracy z ofertami dla takich młodocianych bo nawet nie wiem gdzie szukac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niech startuje do sieci klubów COCOMO jako promotorka - ciągle poszukują ;D he, he. I niech później (po np. zwolnieniu po ok. 2 tygodniach) opisze rzetelnie sytuację jaka panuje w tych klubach i to jak odnoszą się do nich potencjalni 'klienci'. Gwarantowana szkoła 'życia' (agresywne wyzwiska, krzyki, możliwe rękoczyny) oraz niezapomniana 'atmosfera' tworzona przez pseudo managerki. A na poważnie niech poczeka jeszcze trochę na ogłoszenia od włascicieli straganów na Jarmarku Dominikańskim w sprawie naboru na sprzedawców. Ewentualnie można się przejsć też po obecnych nielicznych straganach na Głównym Miescie w Gdańsku (jeżeli mieszkacie w Gdańsku) oferujących palemki na Niedzielę Palmową i stroiki wielkanocne. Oferty pracy za granicą przez agencje pracy trzeba sprawdzić na 1000 sposobów zanim podejmie się wspólną decyzję o wyjeździe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
myslałam raczej w granicach trójmiasta do lata jeszcze troche moze cos tam znajdziemy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
To trochę głupie ze szukasz pracy dla córki.. Ona sama powinna czegoś poszukać.
Poza tym zależy Ci tylko na tym by córka uzyskała kasę czy może bardziej doświadczenie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
szukamy razem powód szukania finansowy a doswiadczenie tez mile widziane nie wiadomo co kiedy i gdzie sie przyda
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Córka na pewno może dorabiać roznoszeniem ulotek. Doświadczenie z tego prawie żadne, ale zawsze jakoś zasili budżet
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niech poszuka w necie np. agencji reklamowych które dostarczają hostessy na akcje promocyjne kasa od 10 do 25 jeżeli jest wysoka i ładna ostatnio widziałem na lotnisko na 3 miesiące 2 osoby potrzebował ktoś
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Spróbuj też w firmie Welcome Service Airport. Szukają tam zwykle na lato młodych osób (raczej studentów, choć nie tylko) znających dobrze język angielski. Praca na terenie lotniska gdańskiego jako bagażowy (zdecydowanie dla chłopaków), specjalista ds. obsługi klienta (preferują właśnie młode, wysportowane, o miłej aparycji dziewczyny potrafiące odebrać telefon i przeprowadzić krótką rozmowę również z zagranicznym klientem), ambasador / ambasadorka ich firmy (praca jako hostessa / promotor na różnego rodzaju spotkaniach informacyjno-rekrutacyjnych odbywających się m.in. w Biurze Karier UG w Sopocie i na poszczególnych wydziałach UG, targach pracy, targach branżowych itp.). Niech Twoja córka zacznie też się rozglądać za pracą w charakterze hostessy w hipermarketach (z firm polecam Event Job, a zdecydowanie odradzam MS Services Sp.z.o.o. oraz Pana Piotra Ornahsa - sprzedaż okularów p/słonecznych w Sopocie). Natomiast na kelnerkę / barmankę trzeba mieć już jakieś doświadczenie (najlepiej kilka miesięcy lub ukończony kurs w szkole gastronomicznej i odbyte praktyki) i mieć 18+ (dot. zwłaszcza pracy przy barze z wiadomych względów), więc raczej odpada. Niektórzy pracodawcy-restauratorzy wymagają ponadto wykształcenia średniego (zdana matura). W popularnych punktach (np. na Monciaku czy na Długiej / Piwnej w Gdańsku) trzeba obowiązkowo znać dobrze przynajmniej 1 język obcy (wystarczy angielski). Latem pełno jest też ogłoszeń jako pomoc w pensjonatach (obsługa recepcji, sprzątaczka i pokojówka; jeśli jest własna stołówka, to też pomoc kuchenna); osoba do robienia tatuaży z henny; sprzedawca pamiątek, rękodzieła; obsługa punktu gastronomicznego połączona z aktywną sprzedażą (np. lodów, preclów, oscypków, popcornu, gotowanej kukurydzy itp. produktów). W gastronomii wymaga się powszechnie posiadania książeczki sanepidowskiej oraz znajomości obsługi kasy fiskalnej lub gdy jej nie ma wydawania reszty (niektórzy właściciele punktów / boxów sami uczą obsługi tejże kasy), chętnie znajomości angielskiego czy niemieckiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy opłaca sie zainwestowac w ksiazeczke sanepidowska gdzie taka zrobic ewentalnie koszt córka nie ma 18 lat
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
em jest tak strona http://www.google.pl tam się wpisuje i szuka : / 0 zaangażowania twojej strony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie bądź taki hop do przodu, bo sam ktoś kiedy Ci nie pomoże !!! Jesteś bezczelny...Książeczkę kupisz w prawie każdym papierniczym i kosztuje ona grosza. Badania lekarskie tj. wpis do książeczki możesz zrobić w każdej przychodni medycyny pracy (w publicznych trzeba się z wyprzedzeniem rejestrować; w prywatnych też, ale musisz zapłacić - za to masz tam szybsze terminy). Powodzenia !!! I niech Twoja córka zacznie szukać jakiegoś kursu obsługi kasy fiskalnej...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuje za wskazówki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze nigdy nie widziałem na Jarmarku kasy fiskalnej.. Często byłaby to najdroższa część asortymentu myślę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na stoiskach dziennika bałtyckiego może i są
Dlaczego bezczelny ? wystarczy poszukać w google a nie od razu po forum wypisywać a tak się składa że mi nikt nie pomaga tylko muszę sam szukać rozwiązań swoich problemów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam nie miałam problemów z szukaniem ale po to jest forum aby pytac chodziło mi raczej cos poleconego sprawdzonego odpowiedz kogos kto moze cos polecic bo sam korzystał
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta niech idzie kręcić lody z automatu albo kfc mc czy cokolwiek takiego zresztą nie wiem czy ona chce pracować czy chce tylko zarabiać w dzisiejszych czasach to zarobić ale się nie narobić jest powszechne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Chyba najlepiej McDonald's, zatrudniają nieletnich, a jest pewność że otrzyma wynagrodzenie i będzie miała umowę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja w takich miejscach nie pracowałem ale niech idzie do punktu rekrutacji i na pewno się dostanie na przyuczenie na staż a potem heja i kasa raczej na bank będzie bez ściemniania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Google prawie wszystko pokazują (są wybiórcze jak każda wyszukiwarka). A bezczelny dlatego, że oprócz tej wyszukiwarki chyba po to jest takie forum jak to żeby wzajemnie sobie (bezinteresownie) pomagać wykazując empatię dla innego użytkownika. To ludzka rzecz Michał 1 wiesz ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
I jak tam z pracą dla Twojej córki ? Znalazła już od końca IV coś i jest z tej pracy zadowolona ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W ręcznych myjniach samochodowych, lub przy koszeniu trawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przypomniała mi się jeszcze jedna możliwość - sprzątanie mieszkań prywatnych lub ewentualnie opieka nad osobami starszymi w ich domach, choć akurat w branży sprzątania można zostać nieźle wyrolowanym ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do szukania pracy na wakacje to polecam sobie poczytać: http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/03/praca-na-wakacje-zagranica.html

bo można się w kopać i trzeba być obecnie bardzo czujnym nawet korzystając z usług "pewnego" pośrednika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam sprawdzić oferty na stronie http://pracodawcy.info w dziale praca sezonowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukajcie także na portalach społecznościowych: Facebook, Goldenline, LinkedIn. Mi w ten sposób udało się znaleźć interesujące zajęcie. Odsyłam również do tego artykułu w którym został poruszony ten temat http://www.praca-andrychow.pl/porady-dla-pracownikow/253/portale-spolecznosciowe-a-twoja-kariera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

do góry