Widok

pralnia

Praca Temat dostępny też na forum:
to jest oboz pracy i nic wiecej, czlowiek zape.... i nikt tego nie docenia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś jak praca w hotelu jako pokojówka - również nie polecam najgorszemu wrogowi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedys jeszcze potrafili docenic.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie rozumiem...ktoś tam was ZMUSZA do pracy? Niech zgadnę: masz wykształcenie niespełna gimnazjalne no dobra zawodowe i myślałeś, że zostaniesz prezesem firmy czy cos? Idąc tam do pracy wiedziałeś na co się piszesz no chyba, że z powodu wykształcenia masz braki w samodzielnym rozumowaniu i nie wpadłeś na to co to za rodzaj pracy. Za młodu się tam chodziło, zawsze kaska padła. Prezes był wporządku, rękę podał każdemu nawet jak wchodził na "brudną" i wiedział co tam za syf jest a nie powinien jak to "prezesi" mają w zwyczaju. Mam dla ciebie rozwiązanie ->zwolnij się...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zwolnij się i czekaj aż rachunki zapłacą się same.
Rada godna gimbazjalisty

Jasne ze się zwolnią, Jak tylko znajdą coś lepszego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłem tam kiedyś na rozmowie na kierowcę, wszystko szło fajnie do póki gość nie zaczął skrzętnie omijać tematu wynagrodzenia. Za żadną cholerę nie chciał mi powiedzieć ile zarabia kierowca w firmie, tak go ciągnąłem za język że aż sytuacja zrobiła się nie komfortowa, wręcz napięta. Chyba myśleli że przyjdę do pracy a o wysokości wynagrodzenia dowiem się ok. 10-tego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do pralni to ciągle szukają jak nie w tesco kcynska , zawieszają i zwieszają tak samo było w galeri rumskiej , jakby chcieli tylko pokolekcjonować dane i cv , tak robią od roku już
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dąbrowa

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

do góry