Widok

prezent na chrzciny!

Witajcie dziewczyny! Zastanawiam się nad prezentem dla chrześniaka na chrzciny , wybrałam coś takiego http://www.swietymarek.com/srebro-medaliki-srebrne/medalik-srebrny-matka-boska-niepokalana,9072,1.html do tego dodam Pismo Św. dla dzieci i kartkę z Życzeniami, takie kilka słów od siebie. Myślę że fajny to prezent bo jak dorośnie będzie miło wspominał ten dzień . Co Wy myślicie o takiem prezencie ? A Wy co dajecie
?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedno i drugie moje dziecko na chrzest było przez matke chrzestną ubierane. Całościowo od skarpetek i bucików po garnitur i muszkę. Do tego szatka z haftem i świeca. Obie tak zdecydowały, ja sie zgodziłam. I to był ich prezent. Od ojca chrzestnego mają srebrne pamiątkowe smoczki gdzie wkłada sie potem pierwszy ząbek. Smoczki grawerowane - imie, data urodzenia, waga i długość oraz godzina. Jeden smoczek jest w takim opakowaniu w kształcie prezentu, drugi w takim małym ślicznym wózeczku. Cudne pamiątki. Na allegro można zamówić, duży wybór nie tylko takich smoczków ale może też być np. grzechotka czy łyżeczka. Oryginalna pamiątka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja corke ubrala w calosci matka chrzestna plus dodatki swieca itp. Do tego kupila zlote kolczyki

Ojciec chrzestny zamowil zloty napis imie dziecka plus łańcusZek waga ok 9gram.
Wiadomo narazie tego nie nosi ale Kiedys dorosnie. Nosi tylko kolczyki bo ma przeklute uszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Syn dostał też taki smoczek na ząbki, wla$nie mu wypadają i tam je chowa, córka srebrną grzechotkę z grawerem. Fajnym prezentem też są sztućce dla dzieci np. Gerlach ma w swojej ofercie z wygrawerowanymi imionami. Moje dzieci dostały je ale nie na chrzciny i teraz je uwiwlbiają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dla swojego kupiłam album na chrzest z grawerem od limiq, taki biały na 2 zdjęcia i według mnie taka pamiątka jest na całe życie i to jest właśnie piękne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szukam czegoś podobnego, ale na komunię i też nie mam pomysłu. zastanawiam się nad srebrynimi kolczykami. czy jednak uwazacie, że to faux pas i lepiej dać coś złotego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zależy w sumie kim jesteś dla dziecka mającego komunię (znajomą rodziny, ciotką, chrzestną?) i najzwyczajniej w świecie na ile Cię stać. Ze srebra też można wybrać coś drogiego (albo taniego), nie tylko ze złota.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo fajny pomysł na prezent.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

myślę, że standardowe i sprawdzone pomysły są najlepsze :) dałam swojej chrześnicy bardzo podobny prezent
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

Penis opada w trakcie zbliżenia (29 odpowiedzi)

Od ponad trzech miesięcy jestem w związku. Od niedawna zaczęliśmy uprawiać seks i...pojawił się...

Samodzielna nauka języka angielskiego - rady :) (149 odpowiedzi)

Hej :) Postanowiłam zacząć uczyć się języka angielskiego. Niestety finanse nie pozwalają na...

do góry