Widok

prezent na roczek dla dziecka które wszystko ma

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
mam dylemat. dziewczynka ma starsze siostry i zabawki wszystko po nich. Pytałam się może coś zasugerują co kupić ale nawet rodzice nie wiedzieli. Może jakies pomysły. dziewczynka ma już prawie 1,5 roku bo wcześniej się nie dało zrobić imprezy, więc takie rzeczy bardziej dla dwulatka wchodza w grę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
sesja zdjęciowa
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zawsze stawiam na książeczki , albo gry. zawsze znajdą się jakieś nowości, poza tym wg mnie są fajniejsze od wszelkich zabawek typu FP
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja jestem fotografem to sesję będzie miała mimowolnie:) a te gry to w sumie dobry pomysł. Tylko jaka gra...
jakieś jeszcze pomysły może macie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ukladaniki drewniane, moj dwu latek bardzo je lubi, zwlaszcza ta wersje z wedka i rybkami:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zobacz tą gre http://allegro.pl/gra-zlow-rybke-i2347262924.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
- jeździk - dzieciaki uwielbiaja takie rzeczy, może byc typowo dziewczęcy np. jak w linku lub jakiś inny - pełno jest wzorów do wyboru
http://www.swistak.pl/a17250684,BIG-jezdzik-pchacz-Hello-Kitty-Made-in-Germany.html

-jeżeli jest miejsce to trampolina - dla najmłodszych wielkość 1,4m ale wieksza by starczyła na dłużej - no i starsze tez by miały frajde (choć to droższy prezent ale moze zbiórka kilku osób)
- jakieś zabawki grajace - typu telefony, małe pianinka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
mata do malowania woda,
jak chodza nad wode to ponton, czy zestaw do pluskania - takie rzeczy sie zuzywaja,dmuchane zabawki
mini koszykowka,
zestaw torebka i do tego kapelusik,
jak nie bierze wszytskiego do buzi to ciastolina,
zestaw do "herbatki" albo taki np piknikowe do zabawy w domu czy na trawie
zestaw tależyk miseczka kubek z bajkowymi postaciami do sniadanka
plecaczek(moja 2 latka nie rozstaje sie z plecakiem lub torebka)
polecam puzzle - sa i te dla najmlodszych i takie 12-24 szt
ładny recznik kapielowy,
poszewki na posciel,
gry czy inne ukladanki - moi uwielbiaja kota w worku - choc 2 latka bawi sie troche inaczej, ale np spadajace malpki to ja bardzo rozsmieszaja,
ksiazeczki z przestrzennymi obrazkami,

wazywa owoce pluszowe z ikei czy takie co mozna "przekroic"(z rzepem lub magnesem)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za inspiracje. poszukam chyba faktycznie jakis gier albo ewentualnie czegoś do ogrodu. Trampolina to za droga, a szkoda bo to by fajne było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepeij coś do ogrodu jednak zwłaszcza ze sezon ogrodowy przed nam : fajne są taczki wadera, może piaskownica ....kosiarka :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dvd do samochodu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
bon do smyka czy toys'r'us (są tam nie tylko zabawki). rodzice kupią coś, co się przyda, wtedy, kiedy będą potrzebowali.
dla małej jakąs niedużą szmacianą lalę albo misia, żeby się ucieszyła z prezentu (moja córka jest w podobnym wieku, uwielbia lalki i misie)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może drewnianą kolejkę z ikei albo lego d*plo. Nawet jeśli już ma to powiększenie zestawu nie zaszkodzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja swojemu chrześniakowi na roczek kupuję coś takiego http://allegro.pl/rowerek-trojkolowy-motorek-3-kolory-do-wyboru-i2372902532.html

Rzecz ciekawa, niedroga i na pewno przydatna. Idzie lato i dziecko powinno jak najwięcej korzystać z zabawy na powietrzu. Może to być inny rower, np. z taczką do której zawsze mozesz dodatkowo włożyć wiaderko i foremki do piasku. Kuzyn mojego męża (teraz ma 3,5 roku) był zachwycony hulajnogą, którą dostał od rodziców. Kupili mu trójkołową, razem z dzwonkiem (jak w rowerze).

Fajnym pomysłem jest również ciastolina.

Możesz też np. zabrać dziecko do ZOO, pokazać zwierzęta oraz wielkie dinozaury, a później razem z nim wybrać w księgarni książkę o zwięrzętach, którymi maluch się zainteresował.
Wiele kobiet marzy o rycerzu w lśniącej zbroi. Ale większość musi zadowolić się giermkiem
w dziurawych skarpetkach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam niedawno podobny problem:) znajoma ma trójkę dzieci i nie warto kupować kolejnej zabawki, która potem "zagraca" mieszkanie, ale strasznie polubiłam zakupy w tym niedawno otwartym sklepie ToysRUs w Auchan i kupiłam tam kilka fajnych zabawek, których nie widziałam nigdzie wcześnej, większość z Fisher Prica i chyba zestaw Lego:) najlepiej się po prostu przejść do sklepu i porozglądać:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
wiecie, ze w tym nowym sklepie Toys R Us ostatnio wypatrzyłam sobie taka sliczna posciel z Hello Kitty, moja coreczka tak sie zachwyca ta postacia wiec teraz bedzie mogla sobie spac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
ale reklamujecie ten sklep do zrzyg... juz gdzie sie nie wejdzie tam o nim masakra jakas dajcie juz na luz. kto ma tam pojechac to i bez tej reklamy trafi jak dla mnie to bardziej antyreklama bo juz mnie zniecheca czytanie o tym.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

metalizacja pzredmiotów artess

ja wlasnie w tym sklepie internetowym kupilam prezent na urodzinki dla chrzesniaka, nie zaplacilam duzo a zyskalam swietny orezent stanowiacy fajna pamiatke dla jubilata, jets to malo oklepane a oryginalne. polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja podarowałam biżuterię personalizowaną!Ręcznie robiona urocza z naniesionym odciskiem dłoni chrześniaka i datą chrztu. Coś pięknego!!
http://www.artess.pl/sklep/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
piękne te pamiątki właśnie poszukuję bucików takich dla dziecka, na roczek, wiele osób jak już czytałam daje je na chrzest ale one mają być symbolem dzieciństwa więc myślę że jak najbardziej na roczek też będą odpowiednim prezentem, praktyczny prezent nie wchodzi w grę bo dziecko ma wszystkie możliwe przybory zabawki też. te metalizowane są jak już wspomniałam piękne ale bardziej chciałam coś w kolorze srebrnym i bardzo mi się spodobały te http://prezentynachrzest.com/srebrne_buciki_dla_chlopca_z_opcja_dolaczenia_graweru_,p,10055.html już na prawdę ogromną ilość stron przeglądnęłam i zarówno buciki jak i sprzedawca wydają się być profesjonalne;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
jak wszystko ma to po co kupowac? i tak nie wie czy cos dostalo czy nie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
to może bedzie bardziej dla rodzica ale dziecko bedzie z tego korzystało. a mianowicie inhalator. u nas sprawdza sie świetnie- u nas stosowany przy byle katarze, kaszlu a dzięki temu moje 2 córki nigdy nie były na antybiotykach. używasz do tego tylko soli fizjologicznej, więc naturalne leczenie. Super sprawa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
https://www.facebook.com/pages/Wyspa-Skarbów/421132147959017?fref=ts tego na pewno nie ma - literki z filcu to hit :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Książka z treścią o niej, dostepna na Alle..o. Bardzo ladne wydanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja zrobilam Synkowi do pokoju Fotoobraz na płótnie.
Wszystkim sie bardzo podobalo,teraz na parapetowe znajomym dalam Fotoobrazy z Ich dziecmi i byli zachwyceni,super prezent.
Zamawialam tutaj na allegro.Swietny i niedrogi prezent.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam biżuterie personalizowana albo metalizowane pamiatki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Polecam zabawkę funkcyjną!

https://www.facebook.com/maskotkaMinio?ref=hl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ewentualnie jakieś ksiązki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po inspiracje na prezenty zapraszamy do http://www.mamapotrafi.pl :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

z najnowszych prezentów polecam pozłacane autko od Swarovskiego. Na allegro można kupić juz od 130zł Dodatkowo można zrobić grawer z imieniem dziecka i datą narodzin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sam stawiałbym na coś bezpiecznego. Ubranek kupowac nie polecam bo trudno jest dobrac odpowiedni rozmiar, szczególnie, że rodzice sami widząc co jest odpowiednie dla ich dziecka.

Moim zdaniem o wiele lepszą opcja jest podarowanie ksiązek dla dziecka. Rodzice na pewno któregoś dnia po nie sięgnąć aby poczytać coś swoim maluchom.

Sporo fajnych bajek dla dzieci jest w Tantis:
https://tantis.pl/basnie-podania-i-legendy-c5147

Mozecie sobie zerknać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie nie jest łatwo dla takiego dziecka coś i kupić skoro ma wszystko. Ja swojemu siostrzeńcowi kupiłam w luna dream świetny śpiworek. Mały jak i siostra sa zadowoleni. Siostra kładzie go pod nim spać, bo rozsuwa suwak i uzywa go jako kołderki, a dodam, że wypełnienie ma antyalergiczna, a także jako maty do zabawy. Naprawdę super sprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Basen na podwórko, piaskownica zamykana, Arka Noego ;) u nas już po chrzcie ale za tydzień roczek i będą głównie pieniądze, bo chcemy dołożyć córce do fotelika. Za reszte chcemy właśnie albo rowerek biegowy albo piaskownice i ta arkę Noego. Od mojej przyjaciółki dostanie basen z kulkami.
Jesli szukasz edukacyjnych zabawek weź jeszcze pod uwagę taka tablicę manipulacyjną:
https://zamiasttabletu.pl/tablice-manipulacyjne

Oczywiscie o ile maluch jeszcze jej nie ma.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Prezenty

prezent dla chłopaka ma 24 lata help! (92 odpowiedzi)

hej szukam prezentu na święta dla chłopaka i niewiem co mu kupić lubi samochody ale niema...

Co dla Mamy na Dzień Mamy? (4 odpowiedzi)

zastanawiam się jaki prezent można sprawić Mamie na Dzień Mamy 26 maja?....nie mam zupełnie...

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

do góry