Widok

prezent ślubny

Wesele Temat dostępny też na forum:
Podpowiedźcie proszę :) wraz z moim partnerem idę na wesele znajomych, jest to moja kumpela z lat młodzieńczych... Nasza czwórka zna się od początku związków ale rzadko się widujemy ze względu na bardzo daleką odległość. Zastanawiam się ile dać w kopercie na prezent, czy 400 zł to nie będzie za mało? Czy jednak 500 zł to już zbyt duża suma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

400 zł wystarczy. To taka standardowa kwota jak na prezent dla znajomych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram Miśkę. Zwyczajowo do znajomych w kopertę daje się mniej więcej równowartość talerzyka od osoby. Przy założeniu, że średnio za osobę płaci się w granicach do 200 zł, to za parę wychodzi właśnie około 400. Więcej to już moim zdaniem przesada, co innego, gdyby była to bliska rodzina. Choć ja akurat zapraszając na ślub nie oczekiwałam, że mi się zwrócą koszta- na uroczystość zaprosiliśmy wyłącznie bliską Rodzinę, z którą jesteśmy bardzo zżyci i pieniądze nie miały znaczenia, tylko to, żeby w tym dniu byli z nami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry