Widok

problemy z pęcherzem

Dziewczyny Was tez po porodzie częsciej boli pęcherz, ja mam wrażenie że ciągle mam jakiś stan zapalny, niby przechodzi ale znów wraca i co parę tygodni mnie boli, jak na razie leczyla się domowymi sposobami, ziołami ale chyba to nie leczy do końca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idź do nefrologa/urologa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja to co prawda nie po porodzie ale problem z pęcherzem mam od dawien dawna... generalnie po pierwsze jak ci się zacznie zapalenie to furagina 3 razy dziennie po 2 tabletki plus witamina c w dużych ilościach (nie da się przedawkować witaminy c więc sobie nie żałuj :P ) oraz duża ilość płynów. jak czuję, że mnie bierze to wypijam tego dnia nawet 5 litrów wody. chodzi o to żeby przepłukać wszystko ;) a na co dzień piję około 2 litrów wody i codziennie jem żurawinę albo piję sok żurawinowy i mam spokój ;) ah, ważna sprawa, już jak cię weźmie to bierz furaginę do końca tzn aż skończysz opakowanie, nie przerywaj jak tylko ci objawy miną.
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

furagina najlepsza na pęcherz, ja biorę urofuraignum max, ma mniej tabletek i działa bardzo szybko. jeszcze nigy mnie ten lek nie zawiódł, trzeba na pewno też profilaktykę stosowac, higiena i odpowiedni ubiór są bardzo wazne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dawno jesteś po porodzie? W czasie ciąży jest dość duże parcie macicy na pęcherz, po porodzie wszystko się obkurcza i wraca jako tako do stanu poprzedniego, ale na to potrzeba czasu. Może masz problem z zaleganiem moczu i stąd te problemy. Domowe sposoby ziołowe + żurawina i wit C (generalnie wszystko co zakwasza) nie powinno zaszkodzić, ale powinnaś o tym pogadać nawet z pierwszym kontaktem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

żurawina tak ale nie suszona, lepiej świeża albo sok, bo w suszonej jest bardzo dużo cukru, lepiej przy infekcji działać od razu dobrym lekiem, ufam urofuraginum, zawsze szybko działa, parę dni i po problemie, tylko nie przerywa się brania bo minimum 7 dni trzeba leki stosowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idz do dr Teresy Gawlik Jakubczak - mega dobra urolog. Moze masz jakas niedoleczona infekcje bakteryjna. Ponoc najlepiej robic badanie moczu z posiewem w lab. przy GUMedzie. Na bakterie to domowe sposoby mozesz sobie odpuscic. I generalnie nie ma zartow z pecherzem. radze szybko i dobrze uporac sie z problemem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Tlenoterapia? (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was korzysta może z zabiegów tlenoterapii? Wiem, ze można korzystać z komór...

Kupujcie może naturalne kosmetyki? (82 odpowiedzi)

Cześć. Kupujcie może naturalne kosmetyki? Możecie polecić mi jakiś dobry sklep oferujący szeroki...

spotkanie z osobami zajmujacymi sie rekodziełem (45 odpowiedzi)

Tak pomyslalam sobie, ze fajnie by bylo nawiazac kontakt z osobami ktore zajmuja sie roznymi...

do góry