Widok

program in vitro all inclusive + ciąża 6 tydzień!

Jakoś nie wierzyłam ale udało. Wcześniej leczyłam się w białymstoku i w gdyni, teraz w invikcie, w końcu upragniona ciąża -6 tydzień, korzystałam z all inclusive (chyba jako pierwsza w gdańsku) - rzeczywiście podczas programu nie dopłaciłam ani złotówki - wszystko było wliczone,
prof. łukaszuk, dr stencel - polecam -fachowcy - którzy mówią prawdę choć nie koniecznie się uśmiechają przez całą wizytę - u takich lakarzy, którzy przez całą wizytę się usmiechali juz byłam kilkanaście razy - bez efektu, tutaj konkrety i niestety lista badań do zrobienia... obsługa rejestracji - troszkę kolejek doświadczyłam - opóźnienia lekarzy ale generalnie jestem bardzo zadowolona - obsługa kontaktowa, pomocna - informuje wcześniej o wizytach i zmianach - i jeszcze jedno invicta-online - wcześniej tego nie wiedziałam ale mogę wszystkie swoje badania, oraz zalecenia lekarskie i recepty sprawdzić przez www - to naprawdę pomaga,
szczególne podziekowania dla pani Małgosi - to moja dobra dusza - opiekun pacjenta - tak to nazywają - każda pacjentka otrzymuje swojego opiekuna, który pomaga podczas całego programu - to działa...
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to prawda Pani Małgosia super! oby więcej takich Pań!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry