Widok

promocja na zabawki w real

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Właśnie zobaczyłam na stronie real, że w dniach 18-19.12 za zakup zabawek za min. 100 zł można odebrać 30% w bonach. Może ktoś jeszcze skorzysta.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
promocja fajna, ale byłam wczoraj w realu w Osowie korek taki do wyjazdu że szkoda gadac. Trzeba się przygotowac na duże kolejki, jak zwykle przed świetami....:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam wizytę w Tesco na Chełmie - byłam wczoraj ludzi niewiele , spokojnie zrobiłam zakupy ,kolejek do kasy nie było mają swietne ceny na Lego - najlepsze jakie widziałam nawet na all. nie mają taniej :-)
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem ..."
image
http://picasaweb.google.com/rybalon/Ciuszki56Lat116122#
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm napewno jest ta promocja? bo ja na stronie n ie widze takiego info...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trzeba wejść w gazetki i na pierwszej stronie którejś z gazetek jest ta informacja w prawym górnym rogu.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki :)) faktycznie nie zauwazylam :))

rzystac ale nie mam juz pomyslu co jeszcze mozna mlodej kupic :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj teraz patrze ze to dotyczy tylko Łodzi
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
buuu. szkoda ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba wszystkich w bład wprowdziłam, przpraszam.
a juz sama chciłam jechać coś dokupić. z rana kliknełam na Łódz przez przypadek i tak się sama wkręciłam.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pojechałam kupić przy okazji zabawkę i Pani mnie oświeciła, że to dotyczy Łodzi :| ech mam nauczkę sprawdzać samemu takie info przed zakupem :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przeprowadzka- jaka firma? (36 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

ksiadz nie chce doposcic mnie jako chrezstnej!!! (98 odpowiedzi)

witam wszystkich! i prosze o rade,bo juz sama nie wiem co mam robic:(moja siostra poprosila...

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

do góry