Widok

prośba - Boże Ciało i oktawa

zachęcamy wszystkich do udziału w uroczystości Bożego Ciała. Po uroczystosci zapraszamy na ciasto i herbatę. Jednocześnie apelujemy aby podczas tego święta, jak tez całej oktawy tj. do czwartku włącznie 02.06 zachować powagę i umiar jedzenia i picia, nie urządzać tez zabaw i spotkan towarzyskich. dziekujemy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 21
Jako, ze jest wolne od pracy, nie omieszkam zaprosić znajomych i zrobić grilla. Browarek na pewno będzie, kiełba i karkówa również :)
Pierszy raz spotykam się z takimi prośbami, że aż naprawdę nie wiem co odpowiedzieć. Chcecie przeżywać ten dzień po swojemu, "po bożemu", nie pijecie piwka to nie pijcie, módlcie się i cokolwiek jeszcze chcecie.
Nie narzucajcie innym swojego podejścia do sprawy. zyjemy w wolnym kraju i robię to na co mam ochotę i wydaje mi się, że nikomu nie robię ani na złość ani przeciwko komuś. Po prostu sobie żyję i spędzam dzień jak mi wygodnie :)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrobie jakas slowiansko-poganska impreze z paleniem ognisk.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
~ateistka
Zrób oraz poproś aby wszyscy "Parafianie" także palili ogniska i czekaj na ich reakcję.
Założę się, że się nie doczekasz, bo "katolicka tolerancja" jak grabie - działa tylko w jedną stronę
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
i oświecaniem ciemnego ludu :D Przynajmniej jakaś wartosc beda mieli, wartośc opałowa znaczy sie :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy to kolejna tania prowokacja? Przestańcie umoralniać ludzi i narzucać im, co mają robić. Niech każdy spędzi ten czas w taki sposób, jak mu odpowiada, byle zgodnie z prawem i obowiązującymi normami.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja na pochodzie bylem 20 lat temu, i raczej juz nie bede. ale jak widze te komentarze to se mysle ze moze "parafianie" maja racje. wóda, mięcho i grill co niektórym wypaliła mózg. a do tego styl życia wiochmeński i miejskowiejski. jak se pomysle o sasiadach ze beda drzec morde od jutra do soboty, żreć tłusta kielbase i chlac ciepla wóde, to juz dzwonie na policje
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
racje ma adam. ja tez nie bardzo wiem nawet o co chodzi z tym bozym cialem, ale niech se chodza. nawet tydzien. ale maja racje z tym obzarstwem, jak widze niektorych sasiadow, opilstwem i konsumpcjonizmem okraszonym chamstwem. u mnie drą mordy tez od kwietnia do pazdziernika mózgojeby z letnicy/ nowego portu
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
ale się dajecie łatwo prowokować...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
I tutaj Adam ma racje.
Nie powinno się pić ciepłej wódy. To zbrodnia!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
,,parafianie'' podajcie adres gdzie mamy się wbić na ciasto i herbatę. Nie omieszkam zabrać ze sobą znajomych którzy po uroczystości Bożego Ciała będą bardzo głodni i spragnieni.
Żebyście nie musieli się specjalnie trudzić, bo wiadomo te ciastka i herbata to są koszty, to my przyniesiemy ze sobą unikatową-jedyną w swoim rodzaju herbatę z ,,prądem''. Gwarantuję że będziemy mieli jej dostatek. Możecie zaopatrzyć się jedynie w ciasto na zagrychę-sorry miało być na osłodę, a my będziemy mieli resztę.
Tylko podajcie mi ten adres, a z powagą i dostojeństwie będziemy z wami popijać odlotową herbatkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nudne są już te prowokacje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
pisowska obsesja prowokacji,prowokacje wszędzie,nawet w kiblu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tylko posprzątajcie po sobie ten syf, który zostawiacie na ulicach. I zróbcie to sami, a nie ze środków gminnych, czy sołeckich.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Hmmmm....a ja starym chrześcijańskim obyczjem będę świętował .....grill będzie rozpalony w środę wieczorem, a wygaszony w niedziele wieczorem, do tego karkuweczki, kiełbask,i szaszłyki ,kilka skrzynek piwa no i pare flaszek.amen
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
i bebzon. i plamy na gaciach
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zdaje się że administrator tego forum śpi - i to od pierwszego wątku z komunią.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry