Widok

prosba i apel przed Świętem

dzień dobry Państwu,
jak co roku zbliża się piękne Święto potocznie zwane Bożym Ciałem. I jak co roku przejdzie piękna procesja wszystkich mieszkańców naszej Parafii. Bardzo prosimy Państwa o uczestnictwo i oczywiście zachęcamy do niej. Ale przede wszystkim prosimy o powściągliwość w tym czasie od spożywania alkoholu i hucznych zabaw. Prosimy o przystrojenie swoich domów w symbole i zdjęcia mające charakter Bożego Ciała. Także jest dobrze widziane ukwiecenie naszych posesji - tak wiele teraz kwitnie pięknych roślin. z góry bardzo dziękujemy. Dajmy wyraz naszego przywiązania do Kościoła, naszych Pasterzy, Wiary i naszej Ojczyzny.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 26
Bardzo prosimy też o mobilizację swoich sąsiadów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Bu-hahahahah i co jeszcze
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Słaba prowokacja ...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przydałby się moderator na tym forum
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego od razu prowokacja. Moze w apelu troche zbyt duzo wielkich słow, ale przesłanie bardzo dobre. Przeciez jest tyle innych okazji, co tydzien praktycznie, żeby i sie pobawic i nawet "wypic". Bądźmy razem tego dnia. I rzeczywiscie ozdóbmy nasze domy kwiatami. zreszta będzie akcja wspolnego sadzenia kwiatów w niektórych rejonach naszej miejscowości w najblizszym czasie. Do zobaczenia w czwartek. pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
bardzo celna wypowiedz p. Tomasza. mam u siebie w ogrodzie bardzo duzo jeszcze bzu i chętnie sie nim podziele do ukwiecenia drogi, ołtarza i domów. To prawda pokazmy razem akcję Katolicy na Ulicy. prosze pytać w sklepie w Rebiechowie o Mirellę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
jeszcze raz Mirella tu, zapraszamy codziennie pod kapliczke przy glownej drodze kolo sklepu w Rebiechowie na majowe. codziennie do konca maja o 18. a potem po kazdym naborzenstwie do mnie do domu na cherbate i ciasto. prosimy. Mirella
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Proszę o niezawracanie mi głowy zabobonami i ludowymi obrzędami.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8
A co pwiesz na palenie ognisk na Jana.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak ktoś ma zupełnie inne plany na odpoczynek :
"W takie dni chcemy strzelać
Kapslami w niebo
Panie prezydencie i wszyscy posłowie
Powiem teraz wam co mi chodzi po głowie
Co to k***ma być, że porządny obywatel
Nie może w plener wyjść i naj**ać się jak szpadel?!"

:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
26 maja wypada piękne święto - Dzień Matki. Uprzejmie proszę o niezakłócanie obchodów tegoż święta hałaśliwymi procesjami.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3
Podajcie mi swoje namiary a osobiście sprawdzę wasze przygotowanie do Bożego Ciała. Sprawdzę wasze ukwiecenie posesji oraz uczestnictwo w procesji. Normalnie brak słów. Jeżeli nie jest to prowokacja to mają z czymś problem.
Za ich zdrowie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
najwazniejsze ze jest juz zatwierdzony plan utworzenia nowej parafii w Baninie. Będziemy się o to modlić by powstał Kościól jak najprędzej. Alleluja!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
już to widzę, jak w to wierzę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mirella najpierw proponuję zakupić słownik ortograficzny.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko ta procesja po chodniku a nie po ulicy, blokując ruch ;/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

do góry