Widok

przedszkole Słoneczna Kraina

Praca Temat dostępny też na forum:
Witam
nie polecam pracy w przedszkolu Słoneczna Kraina w Łęgowie bardzo niskie zarobki a właściciel wykorzystuje jak może pracowników
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 9
Poprosze o więcej wiadomości na ten temat bo jestem zainteresowana pracą tam ale w takim układzie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Również nie polecam tej placówki. Rodzice dzieci muszą liczyć się z podwyżkami w ciągu roku. Straszy się nas że jeżeli nie podpiszemy aneksów do umów otrzymamy wypowiedzenia.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 11

Nie polecam. Marnej jakości jedzenie, mydlenie oczu rodzicom na każdym kroku, podwyżki w ciągu roku. Jedyny plus to Panie wychowawczynie. Jedzenie w żłobku jest takie same jak przedszkolaków: karkówka, pizza, dużo słodkich rzeczy, kanapki z ogórkiem kiszonym, zupa fasolowa z dużej fasoli. Przedszkole zamykane na cały miesiąc wakacji (bez powiadomienia rodziców na początku roku przy podpisywaniu umowy).
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zamknięte przedszkole na miesiąc wakacji jest jak najbardziej normalne. Wiele placówek tak ma, a w szczególności państwowe. Szkoły też sa pozamykane i nikt nie robi z tego problemu.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

W podpisywanej przed rozpoczęciem roku umowie było wyraźnie zaznaczone, że przedszkole będzie czynne w wakacje. Po co komu umowa, skoro można się z niej po prostu nie wywiązać - bo co mi zrobicie... Ja np. mam teraz bardzo duży problem, co zrobić dzieckiem w lipcu...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
99% prywatnych bądź niepublicznych przedszkoli to maszynki do wyciągania dotacji z urzędu miasta i drugie tyle od rodziców, którzy są przekonani, że przy czesnym w granicach tysiąca złotych za dziecko pracownicy zarabiają konkretne kwoty. Nic bardziej błędnego, jedna pani często bez kompetencji i wykształcenia na grupę liczącą ok.20 dzieci z pensją najniższą krajową to norma, o łamaniu praw pracowniczych nie wspomnę.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Potwierdzam to co pisze pani nauczycielka, mobbing w Łęgowie ma się dobrze a pani Asia jest w nim mistrzem.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

czy nauczyciele są tam zatrudnieni w oparciu o kodeks pracy czy karte nauczyciela?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nauczyciele są zatrudnieni w oparciu umowe o prace, ale każdy kto się tam zatrudnia musi wcześniej zarejestrować sie w Pup bo właściciel bierze dotacje. Zarobki urągające godności nauczyciela
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ostrzegam przed tym przedszkolem, oferta przedszkoli jest teraz bardzo duża, można znaleźć lepsze miejsca dla dziecka. Pracownicy ciągle się zmieniają, warunki pracy są bardzo złe, na dzieciach ciągle się oszczędza, chociaż rodzice płacą wysokie czesne. Proszę się dwa razy zastanowić zanim zapiszcie tam dzieci.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry