Widok

przedszkole - które polecacie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Ktore przedszkole polecacie, w Bojanie lub okolicach dla 3 latka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam przedszkole Promyczek w Bojanie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zależy od Pani wymagan, przedszkola są 4 w okolicy - Koleczkowo państwowe, Bojano - przy kościele i Promyczek oraz w Karczemkach - społeczne, a i zapomnialam jeszcze jedno prywatne w Malinowym Chrusniaku w Koleczkowie. Proponuje zapoznac sie z oferta na stronach www.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogę polecić Promyczek, bardzo miłe i profesjonalne Panie, dziecko chętnie chodziło do przedszkola.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
Również polecam Promyczek-starsze dziecko ciagle wspomina przedszkole z sentymentem, mlodsze na pewno tez pojdzie do tej placowki. Milo i spokojnie, mielismy poczucie bezpieczenstwa, widzielismy zaangazowanie kadry.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dziwne, że co roku o tej porze na forum ukazują się posty z pozytywnymi opiniami o Promyczku. Trwają ciągle zapisy i trzeba się chyba zareklamować. z tego co wiem to parę osób szybko wypisało dzieci z Promyczka i zapisało do przedszkola koło kościoła. Myślę, że dobre przedszkole nie potrzebuje podstępnej reklamy. Widać na zdjęciach jak nieliczne są grupy w promyczku. Czasami są 3 osoby z Panią.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11
Co tu widzisz dziwnego? Toż to chyba najlepszy czas - wakacje, aby powymieniać się opiniami o przedszkolu.

"Z tego co wiem ..." - to wiesz czy nie wiesz, bo piszesz tak jakbyś nie była pewna. Zapisy trwają bo tworzone są nowe grupy. To źle, że przedszkole się rozbudowuje? Czy to, że na fotografii widać tylko trojkę dzieci to jest to już jakąś wyrocznią o charakterze i jakości pracy? Może inne dzieci w tym czasie robiły co innego w innym miejscu i z inna panią. Czy tylko grupowe zdjęcia są idealne?

Moje dziecko chodziło tam od momentu powstania i chwaliło sobie, więc uważam, że mogę je polecić. Co w tym złego.

Zapewne przedszkole przy kościele też jest fajne. Jednak moje dzieci tam nie chodziły, więc co bym nie napisał to bym skłamał. Wybór należy do rodzica przyszłego przedszkolaka.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pseudointeligentny cebulak..

Nie zastanawiało cie nigdy, że zawsze ludzie wymieniają się opiniami o przedszkolach w okresie zapisów? Może to dlatego, że wtedy to ludzi interesuje?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
mamuśka nie kombinuj bo przekombinujesz!
to normalne że ludzie się interesują właśnie w tym okresie opiniami o przedszkolach!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oj, oj , no niezwykle dziwne, ze przed wrzesniem sie ludzie interesuja... Osobiscie wypisalam z "koscielnego" i zapisalam do Promyczka. Male grupy to zaleta, ale 3 dzieci to moze byc jedynie w czasie jakiejs epidemii. Promyczek jako przedszkole z dobra oferta edukacyjna wygral przetarg gminny i otwiera druga placowke w Szemudzie-to tez chyba o czyms swiadczy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam tego przy kościele, wcześniej było na naprawdę wysokim poziomie, teraz to moloch, idą na ilość nie na jakość. Grupy są ponad 20 os., 2 panie teoretycznie a w praktyce z taką grupą siedzi jedna pani, albo łączą kilka grup. Języ angielski na fatalnym poziomie, zajęcia dodatkowe często się nie odbywają a rodzice nie są o tym powiadamiani (oczywiście ponoszą koszty).
Panie krzyczą na dzieci, bo nie ogarniają takiej ilości.Dzieciaki są pozostawiane najczęściej sami sobie, bo panie plotkują sobie. Chętnie przeniosłabym swoje dziecko,ale przyzwyczaiło się do kolegów.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Skoro tak liczne sa grupy to znaczy że przedszkole koło koscioła wybrało dużo osób. A dziwi mnie ten atak z tłumaczeniem że inne dzieci mogły być z inną panią. To znaczy że są lepsze i gorsze dzieci skoro jedne robią co innego a drugie zostają w sali.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
wez sie kobieto ogarnij, masz jakas obsesje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przedszkolanki z "kościoła" to najlepszej klasy kadra. Dwoje dzieci tam miałem i bardzo miło wspominają to przerszkole. Szkoda jednak, że są tak źle tam traktowane jako pracownice. Ksiądz jako Katolik i pracodawca powinien się nad tym zastanowić i bardziej dostrzegać czynnik ludzki niż ekonomiczny. Jeżeli tak będzie traktował personel, to odejdą wszystkie dobre Przedszkolanki. Juz w przyszłym roku szkolnym zabraknie tych najlepszych, może przyjdą nowe, równie dobre ale pewności nie ma.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Przedszkole przy kościele - znam i polecam.
Moje dziecko starsze idzie teraz do grupy zerówkowej, a młodszy 2,5 latek do najmłodszej. Panie fajne, dużo się dzieje, dużo fajnych wyjść i wyjazdów; dużo grup zainteresowań; starszy chodzi do grupy plastycznej i jest zachwycony - tylko już karton prac w domu stoi a tu jeszcze przed nami rok nauki (jedyne pocieszenie, że kiedyś jak będzie sławny - to będę jego początkowe prace sprzedawał w dobrej cenie na spłatę kredytu domu ;-);
Byłem kilka razy przy obiedzie - bo mój synek nie chciał jeść - i bylem sprawdzić co się dzieje - jedzenie fajne domowe - kuchnia na miejscu; na stronie www. można sprawdzić co jest w menu.
Fajne spotkania z rodzicami - duzo fajnych pomysłow na powiązanie rodzic- dziecko.
Co do grup (liczebności) to chyba dobrze świadczy, że ludzie chętnie tu przyprowadzają swoje dzieciaki. Zresztą wszystkie małe moje sąsiadeczki i mali sąsiedzi chodziły, chodzą i będą chodzić od września to tego przedszkola. Jest fajnie i tyle.
Rodzic
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Przedszkole Promyczek.
Jest tam dużo zajęć dodatkowych. Szczególnie polecam zajęcia korekcyjne, dzieci kochają Panią Wioletę :) No i nowa opcja - pianino z Panią Mirelą, świetny pomysł !
Mam jedno dziecko w grupie żłobkowej oraz jedno w grupie przedszkolnej i z obu jesteśmy baaaaardzo zadowoleni.
Jeszcze nigdy nie słyszałam aby któraś z Pań krzyczała na dzieci.. Cała kadra jest bardzo miła i uprzejma.
Na dzień dzisiejszy nie mam żadnych uwag związanych z funkcjonowaniem placówki.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ciekawe że wszystkie negatywne opinie o promyczku od razu znikają . Czyżby ktoś chcial coś ukryć......
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Hmm, a ja nie widzę ani jednego usuniętego postu przez admina. Niestety, jakby admin usunął pozostałby ślad. Coś chyba wyobraźnia za mocno działa.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
spiskowe teorie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
przedszkole przy kościele-ceny maja tez kościelne !!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Bojano drugie Banino. (14 odpowiedzi)

W kontekście planowania przestrzennego, proponuje wypunktować dokonania naszego Wójta. 1)...

Co tam deweloper knuje (13 odpowiedzi)

Czy ktoś zna zakres zmian w Warunkach Zabudowy o jakie wnioskuje deweloper stawiający bliźniaki...

Zakup bliźniaka (30 odpowiedzi)

Cześć Wszystkim, Planuje przeprowadzenie się do Bojana z Gdyni. Aktualnie mieszkamy w bloku na...

do góry