Widok

przedszkole w Baninie - "Tęczowa Przygoda" - proszę o opinie.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy któryś z rodziców dzieci uczęszczających mógłby napisać coś na temat przedszkola w Baninie - "Tęczowa Przygoda"? Wiem, ze otwarte jest dopiero od 4 listopada, ale czy są już jakieś pozytywy? Zwłaszcza w porównaniu z zarzutai do innych okolicznych przedszkoli?
Dziękuje za odpowiedź ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi sie tecza w nazwie nie podoba :D
ale wpisuje sie swietnie w ogolny trend gender
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 14
Synek uczęszcza do tego przedszkola. Jesteśmy bardzo zadowoleni, a najbardziej nasza pociecha - codziennie z uśmiechem wychodzi na zajęcia. Jedzenie smaczne, panie miłe, zajęcia też ok.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
A ile jest grup i do jakiej chodzi Twój synek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jest tam również żłobek?

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie ma grupy żłobkowej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo fajne przedszkole :) Panie są sympatyczne. Córka zadowolona :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Moje dziecko płacze gdy nie może tam iść...jesteśmy zadowoleni i mamy nadzieję, że nic się w tej kwestii nie zmieni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

przedszkole

Te wpisy pochodzą od tej samej osoby proszę nr analizować
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Brakuje ostatniej liczby w adresie ip jeżeli tym się sugerujesz, więc niekoniecznie to są te same osoby :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
może ja nie dowidzę...ale nie zauważam dwóch takich samych numerów...:>
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
W Baninie jest kilku dostawców internetu. Ja i moi sąsiedzi również mamy podobne ip :-) różnią się właśnie końcówka oznaczoną gwiazdką
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
dokładnie tak jak mówisz, ip różnią się końcówką.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam nowe przedszkole już ma dobrą opinię dlatego,że wszyscy bardzo się starają i dbają o dzieci a poza tym jest nowe ,super warunki ,dzieci uśmiechnięte i zadowolone -to czego chcieć więcej. Prawda?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam to przedszkole :) Synek biega z uśmiechem do tego przedszkola. Panie są sympatyczne, warunki bardzo dobre.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
To nowe przedszkole dopiero co raczkuje, warto zaufać młodej dyrektorce , warunki bardzo dobre do nauki i zabawy. Polecam to przedszkole , dobry punkt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Super przedszkole :) polecam ! Bardzo dobre warunki, panie bardzo sympatyczne a pani dyrektor zawsze usmiechnieta i mila ;) Moj syn uwielbia tam chodzic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moje dziecko zostało przeniesione z innego przedszkola, mam porównanie i wiem co piszę - Przedszkole Tęczowa Przygoda jest przedszkolem z którego jestem na 100% zadowolona! I moje dziecko również ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przedszkole jest w porządku również jestem zadowolony tylko wk*****ia mnie jak rodzice przyprowadzają chore dzieci do przedszkola przez co inne dzieci chorują. Taki drobiazg pewnie standard w każdym przedszkolu. Moja córa w lutym ma frekwencję 5 dni :]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A za czesne trzeba płacić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam pytanie odnośnie posiłków? Są przygotowywane na miejscu, czy może catering? Ile jest posiłków?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od wrzesnia bedzie czynna juz kuchnia przedszkolna do tej pory byl catering w przedszkolusa 4 posilki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję dg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już mamy swoją kuchnie, z czego bardzo się cieszę. Dziękujemy Pani Dyrektor że tak o nasze dzieciaczki dba ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
To u nas tylko 2 dni w lutym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam serdecznie to przedszkole. Syn rowniez troszke choruje. Pierwszy rok w przedszkole wiec to normalne przerabiałam to ze starsza corka. Wiec wiem co pisze. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
obejrzeliśmy wszystkie, część od razu odpadła, głównie przez warunki lokalowe (jest tam takie jedno, gdzie pies ludzi goni ;), czystość kilku porażała, a przedszkole w domu mnie nie interesowało (ale jako żłobek pewno bym rozważyła)
zostaliśmy w przedszkolu Przedszkole Artystyczno-Językowe TĘCZOWA PRZYGODA
niestety przez zmiany miejsca zamieszkania mamy za sobą cztery przedszkola, różne, państwowe, prywatne, ale to przedszkole polecę każdemu z czystym sumieniem, bardzo żałuję, że synek nie mógł tam zostać do końca
konkrety (grupa 4 latków, bo w takiej był synek):
- dzieci mają codziennie angielski, wychodzą na dwór, mają ładne sale, dużo zabawek, posiłki ładnie pachną jak się wejdzie
- Panie mają codziennie czas, żeby z każdym rodzicem porozmawiać, o wszystkim, cierpliwie, więc każdego dnia znasz szczegóły
- Panie realizują program, dzieci się uczą! nie tylko zabijają nudę, co jest powszechne w niektórych przedszkolach
- nie wiem jak, czy to kwestia dzieci czy Pań, ale cała grupa była "ogarnięta", uczona zachowania, współpracy a jednocześnie każde dziecko traktowane wg jego potrzeb
- było mnóstwo różnych przedstawień, ciągle coś dzieci przygotowywały, Panie się angażowały
- Pani Paulina - anioł, anioł, innego określenia nie mam, nie poznałam wcześniej i później nikogo, kto miałby takie predyspozycje do zawodu, Pani Edyta - bardzo duże zaangażowanie w dziecko, wrażliwość, Pani Dyrektor - bardzo miła, pomocna, inne Panie tylko widziałam, bo dziecko nie miało z nimi zajęć, ale nie widziałam, żeby tam jakiekolwiek dziecko doznało krzywdy czy było źle traktowane

jednym słowem - bardzo nam przykro, że musieliśmy iść do innego przedszkola (ba, Panie pięknie przygotowały dzieci jak ich odwiedziliśmy kilka miesięcy po odejściu)

POLECAM, POLECAM, POLECAM :)
mama Patryka
P.S. i serdecznie pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Mnie przeraża ten zbiornik wodny za płotem.rozważam ecoludek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zbiornik jest ogrodzony a dzieci nigdy nie biegają bez opieki ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przedszkole rewelacja:). Panie są bardzo miłe, mają czas na rozmowę z rodzicem, córeczka jest zadowolona a to jest najważniejsze. Pani kucharka gotuje pyszne potrawy (czasem z kuchni dochodzą takie zapachy, że sama mam ochotę zostać na obiadku). Pani dyrektor bardzo pozytywnie nastawiona do rodziców, zawsze służy pomocą. Organizowanych jest dużo atrakcji, występów. Polecam z czystym sumieniem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Może jeszcze jakieś opinie?
Szukamy pomału przedszkola i i rozważamy właśnie Tęczową Przygodę.
Grupy nie są przeładowane? Maluchy chodzą chętnie?
Widzicie postęp w rozwoju dziecka?

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pomimo, że moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola, zaczynam zastanawiać się nad zmianą.. właśnie ze względu na po pierwsze liczebność grup.. Nie chcę ujmować niektórym Paniom - są miłe, ale nie widzę za bardzo postępów u mojego dziecka, a byłam też świadkiem, gdy dziecko płakało, a nikt nie reagował - panie sobie plotkowały. Nie wiem, mam mieszane uczucia, chociaż zastanawiam się czy to nie jest tak, ze wszędzie będzie gorzej niż z mamą :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja polecam przedszkole Kreatywne (na Ptysia i Balbiny), moja córka chodzi tam od ponad 3 lat, a od roku dołączył do niej również mój synek. Wspaniała atmosfera, indywidualne podejście do dziecka (i rodzica :) ), dużo języka angielskiego i innych zajęć (w wakacje po raz kolejny byli studenci na wymianie z International Kindergarten) :) poza tym bardzo zaangażowane wychowawczynie, zwłaszcza p. Karolina i p. Magda, uwielbiane przez moje dzieci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak w tym przedszkolu kreatywnym wyglądają grupki? (liczebność) Mój synek ostatnio ma problem z wejściem do przedszkola - już od rana mówi, że nie chce tam iść - i nie wiem czy to normalne jak na ponad roczny staż..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zależy od grupy. W najmłodszej (2-3 lata) jest chyba 6 dzieci, ale mogę się mylić. Zerówka też liczyła chyba 7 osób, a 3-4 latki między 10 a 15. Teraz w wakacje chodzi mniej dzieci, a pewnie od września to się zmieni, więc o liczebność grup musiałabyś zapytać w przedszkolu. My z żalem opuszczamy zerówkę... :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
może przedszkole w dworku novello byly tam mniejsze grupy. Moje dziecko uczęszczało tam ponad rok i wszystko było ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Novello zdecydowanie jest mniejsza grupa, bo jedyna i nie przekracza 5 dzieciaczków... więc i miejsca wolne są na pewno...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile wynosi czesne i jedzenie w pracowni językowej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
było ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kreatywne jest boskie. Też polecam. Panie angażują się w swoją pracę w stu procentach. Zajęcia bardzo ciekawe, sama chciałabym być dzieckiem i ucześzczać do tego przedszkola :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też widziałam jak Panie plotkowały w ogródku a dwójka dzieci płakała i się popychała
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oczywiście, należy gasić wszelkie zatargi przedszkolaków w zarodku, co by dzieci przypadkiem nie nauczyły się samodzielnie rozwiązywać problemów. Chyba nikt nie myśli, że dzieci w przedszkolu siedzą sobie tylko grzecznie na kokardkę i w ogóle się ze sobą nie kłócą, w końcu są tam same aniołki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo dobrze niech rozwiazuja sami problemy a nie rosnie pokolenie chlopcow w rurkach na nogach i z tunelami w uszach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie maluchy do rozwiązywania problemów potrzebują jeszcze dorosłych. Panie są miłe i sympatyczne ale niestety plotki zamiast opieki zdarzały się w naszym przypadku dosyć często.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może to nie plotki tylko konwersacja dot. planowanych zajęć. A ile jest dzieci w grupie? I ile jest opiekunek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w grupie ok 20 dzieci i 2 opiekunki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korzystaliśmy z przedszkola w okresie wakacyjnym, dziecko zadowolone to chyba najlepsza wizytówka przedszkola. Obiadki nie zastąpione, jeszcze w żadnej placówce nie było tak dobrej kuchni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
tylko że dzieci, które ostatnie jedzą obiad dostają zupę z dolewką wody żeby dla wszystkich starczylo/...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Fe nieładnie, tak pisać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A skąd wiesz że tak jest ? Pracujesz na kuchni i widzialas?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dolewanie wody do zupy, to na pewno robisz w domu!
W przedszkolu jest ok.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam przedszkola w okolicy Banina ,czy jesteście rodzice zadowoleni z usług przedszkola, jakie są wasze spostrzeżenia? Czy przedszkole przyjmuje dziecko z orzeczeniem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Baninie to musisz sobie sama pszedszkole pobudować Bo wszystkie są przepełnione ,a listy zapełnione do 2018 Z sxkołom ten sam probiem uczom się na2 zmiany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba się nie uczom, jak takie błędy robiom.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój syn idzie do przedszkola z uśmiechem na twarzy i tak samo z niego wychodzi. Wydaje mi się że jego zadowolenie jest najlepszą opinią o przedszkolu. Ja z całą pewnością polecam, jeśli chodzi o orzeczenie najlepiej pytać u źródła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Prosze mi podac czy pracujecie w czasie przerwy swiatecznej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam lesne przedszkole w Malkowie. Innowacyjna idea spedzania wiekszej czesci dnia na dworze niezwykle rozwijajaco wpływa na mojego syna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też polecam przedszkole w Małkowie, kameralne i przyjazne dziecku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teczowa Przygoda w ofercie ma za dodatkową opłatą Ćwiczenia gimnastyczne.Nie bardzo to rozumię, w podstawie programowej jest taki obszar: rozwoj fizyczny, a więc cw. gimnastyczne, które prowadzą przedszkolanki z dziećmi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masz rację
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście, że w podstawie programowej są ćwiczenie gimnastyczne,w żadnym wypadku nie powinny odbywać się za dodatkową opłatą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Macie jakieś nieprawdziwe informacje. Tęczowa nie ma płatnych zajęć gimnastycznych.
Judo jest dodatkowo płatne, ale to z tego względu, że jest dla chętnych, to firma z zewnątrz przychodzi i prowadzą zajęcia. Nie musisz zapisywać dziecka na Judo jak nie chcesz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jak wyżej, w Tęczowej nie ma opłat za gimnastykę, odbywa się ona codziennie rano.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałam podbić temat, czy ktoś ma jakies opinie bieżące o Tęczowej przygodzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jedno moje dziecko chodzi, zapisałam drugie, na miejsce trzeba czekać 2-3 lata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest najtańsze w okolicy dlatego najbardziej zapchane. Ja dostałam się z listy rezerwowej bez problemu. Szału nie ma, krzywdy tez nie ma. Poprostu przedszkole bez fanfarow
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje za odp. Najtańsze? Wow, patrzac na ilość zajęc i okolice wydawalo mi sie takie droższe, ale nie zmam okolicznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


To po "zmaj" i nie zawracaj upy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepszego w regionie nie znajdziesz. Oddział żłobkowy mają, ale dostać się praktycznie niemożliwe.
Do oddziałów przedszkolnych też kolejki rezerwowe. To o czymś świadczy.
To co ich wyróżnia to własna kuchnia, a nie catering. Do tego kadra - przebija inne placówki.
Na prawdę opiekują się dziećmi, a nie przechowują. Absolutnie nie bałem się zostawić maluch
widząc, jak go traktują. I to jest tam regułą. Do tego sporo robią dla dzieci w ramach zajęć.
Polecam z całego serca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry