Widok

przestrzegam!!!

Witam, telewizja to jakaś porażka, co chwile kodowane są kanały, co według opinii serwisu się zdarza, ciągłe awarie, serwis beznadziejny, jak panowie przyszli mi zakładać tv + internet, to porobili wielkie dziury w ścianach, i to w widocznych miejscach, a wystarczyło użyć innej wiertarki. Panowie stwierdzili, że oni mieli tylko założyć kabel, już wówczas powinnam była zrezygnować z usług tej firmy, potem już było tylko gorzej. Cena wcale nie jest taka niska,chwilowy brak kanałów z grupy tvn trwa już pół roku, w zamian otrzymaliśmy jakieś dziwne kanały church:( żałuję, że wybrałam tę firmę, w ogóle nie starają się o klienta.Kilkakrotnie zgłaszałam awarie, nagrywając sie na pocztę lub wysyłałam drogą mailową, bez odzewu! ODRADZAM!! Dodam tylko, ze ta firma istniała również pod nazwa star media
Moja ocena
Trójmiejska Telewizja Kablowa kategoria: Telewizja kablowa
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
awaryjność: 1
 
dodatkowe usługi: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się,nie mają nawet prawdziwej tv cyfrowej a ledwie 20 kanałow z DVB-T i tym się szczycą...smiech na sali normalnie....Te kanały to ja bez łaski ich moge sam mieć jak sobie podłącze pod tv czy dekoder dvb-t normalną antene.Zcofanie ich sięga dna ,brak też np.własnej strony internetowej.Ostanio w moim bloku pojawiły się ulotki Vectry która ma prawie 200 kanałow tv cyfrowej takze z HD oraz naprawde szybki net,więc szanasa jest że kupili w końcu te Dziadostwo .....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry