Widok

psy

Witam mam takie pytanie do mieszkańców którzy mają psy: czy ja wchodzę na waszą posesję i wypuszczam psy aby za przeproszeniem się wystawy!!! Dla was może to żaden problem ale ja mam problem że ktoś chodzi po mojej posesji i myśli że jest u siebie. Dziś i jutro może nie ale za rok będę chodzić po g*wnie a nie po trawie!!!
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1
To jest okropne wręcz,na swojej działce dużej czy małej nieważne chcą mieć czyściutko a do kogoś wypuszczać psa!brak kultury i szacunku dla innych
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się ludzie nie mają żadnego szacunku. A jak jakiś piesek po ich posesji biega to zaraz na policję dzwonią że ktoś psa opuścił.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zero kultury ja czasem g.a pod furtka znajduje, przewaznie to psy ludzi z nowych szeregów
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co odwagi nie ma by opierdzielic samemu tylko na forum sie rozpisujecie wtedy napewno będą dalej wypuszczac psy na wasze piękne trawniki
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Operdzielalismy ale ludzie się śmieją z tego. Następnym razem jak ktoś przyjdzie to dostanie w ryj i jeszcze się dowiem gdzie mieszka to pozbieram od siebie z podwórka odchody i na trawnik zawioze. Obiecuje:):)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak a wez zwróć uwage to usłyszysz : on tylko wącha albo niecenzuralnie. słówka. Taka kultura. U siebie nie wypuszczać tylko komuś sr.....ć. Albo wypuścić za furtkę psa niech sobie samopas pobiega, załatwi potrzebę i wróci.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo czasem trafiają się tacy nadgorliwi, którym przeszkadza nawet to, że pies faktycznie tylko wącha :) Choć zgadzam się z tym, że na cudze podwórko w ogóle nie powinien wchodzić. Myślę, że dużym problemem w Baninie jest brak koszy na śmieci - gdyby były, to wierzę, że znacznie więcej osób sprzątałoby po swoich psach. A co do psich odchodów - może ja mam takie szczęście, ale przez ostatnich 7 lat mieszkania w Baninie pod moim ogrodzeniem znalazłam je może ze dwa razy. Swojego psa nie mam, ale mi psy na osiedlu nie przeszkadzają. Za to mi osobiście wydaje się, że większym problemem są śmieci zostawiane przez ludzi - jest ich naprawdę dużo i przy silnych wiatrach często przywiewane są pod płot lub na teren ogrodu.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście mi też nie przeszkadzają psy. Kosze na smieci! Ale jej ktoś może sobie wchodzić na czyjąś posesje, czy ogrodzone czy nie rośnie tam trawa my własnymi rękami siano puzniej zbieramy razem z odchodami.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odchody mogą zawierać jaja pasożytów,Nieposprzątanie po pupilu niesie więc o wiele poważniejsze skutki niż mogłoby się wydawać, dlatego warto zainwestować kilka groszy w papierową torebkę i sprzątnąć z chodnika pamiątkę po swoim czworonogu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pszennej rolnik postawił tabliczkę zakaz wyprzedzania psów i jeszcze obrazek i wyobraźcie sobie że pies idzie drogą a właściciel po łące pies mądrzejszy od właściciela
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

a z Królewskiego chodzą Panny z małymi sr*j- kami i luzem puszczają i biega czarny taki zdechlak co prawie pogryzł moja córkę , LUDZIE PIES POWINIEN BYC NA SMYCZY !!! a nie wypuszczanie go do LASU za to jest kara pieniężna lub śrut w d*pę
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słyszałem że na pszennej rozrzuca zatrute parówki niech psy jedzą truciznę jak zwierzęta mają jeść psie odchody
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A gdzie jest tabliczka zakaz wyprowadzania psów? W którym miejscu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Najzabawniejsza" jest pani właścicielka C.H. Feniks. Cały swój teren obwiesiła tabliczkami z zakazem wyprowadzania psów, ale swojego psa bardzo chętnie prowadzi sr.ć do innych... I nigdy nie nosi ze sobą woreczków na kupy. Cóż, za miliony działki sprzedasz, ale kultury nie kupisz...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wolność Tomku w swoim domku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

W swoim domku może sobie pieska wysrywać do woli.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja wszystkie zjadam. dawcie je mi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

wolę ludzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego ja to czytam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kup wiatrówkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Łatwo wam mówić wy nie macie takiej katorgi. Nie mam pojęcia skąd ludzie się tu wprowadzaja, ale najchętniej to by nam w sypialnie zaglądali a sami stawiają płoty bo chcą mieć trochę prywatności. My też jej chcemy. Te psy są mądrzejsze niż ich panstwo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ty skad sie wprowadziles - piesku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Z miasta, a bo co.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ty od wiatrówki wszystko rozumiem ale wiatrówka strzel sobie w ten łeb pusty!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mojim zdaniem też wiatrówka rozwiąże problem bo po mimo tabliczki wyprowadzanie te kundle na czyjeś posesję
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

zjem was wszystkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A tego "mojim", jako pierwszego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkaniec przestań nawoływać do przemocy. Za to są kary
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A zato że sr*ja kundle komuś na posesje też są kary
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są, ale z Kodeksu wykroczeń, nie z karnego...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marzył mi się dom bez płotu od frontu, ale przez tych właścicieli sr*jących swoimi psami po prostu się nie da. Musiałbym stać z kijem i co chwila kogoś odganiać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry