Widok

psy z ul. Majora z Bojana 7

Koleczkowo Zwierzaki Temat dostępny też na forum:
Czy to normalne, że mieszkający tam koleś wypuszcza swoje psy luzem i atakują one przechodniów i rowerzystów. Czy tylko ja mam do nich "szczęście"?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten koleś to bardzo znany policji, to p. S............
Zgłaszacie to na policje, oni znają sprawę która trafiła już do sądu. im będzie nas więcej tym gorzej dla tego durnia. ostrzegam jeszcze wszystkie kobiety że potrawi ten koleś wyzwać wszystkie kobiety oraz dzieci od niej gorszych. Mam na to trochę świadków i dowodów. Sprawa w sądzie jest w toku
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Generalnie to w Bojanie panuje dziwne przekonanie że psy na wsi mogą chodzić gdzie chcą. Niekiedy ludki z miasta które w mieście przestrzegały zasad dot.posiadania psa w Bojanie uważają że psy mogą sobie latać gdzie chcą. Przykład rozgałęzienia ulic Na Dambnik i Wrzosowej. Biega krowa przypominająca z wyglądu psa ale obawiam się że mleka nie daje.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyznam się, że na początku robiłam to samo. Chyba nam uderza do głowy ta przestrzeń i wolność po wyprowadzce z miasta:)
Jak się zagęściło wokół nas, to się opanowałam.
Ale muszę przyznać, że tęsknię za wsią, gdzie psy latają luzem. Nie mówię oczywiście o jakiś groźnych bydlakach:D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ta krowa akurat groźna nie jest. Bardziej bój się husky w ilości 2 sztuk z Jarzębinowej. Zaatakowały już i ludzi i psy z ludżmi.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wczoraj okolo godzin wieczornych zauwazono galopujaca czupakabre pozdrawiam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chupacabra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bzdura!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
prawda, żadnemu psu się nie wierzy a co dopiero właścicielowi,który je wypuszcza.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy to chodzi o te dwa labradory co mnie atakują, kiedy tam biegam?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się trzeba zgłaszać policji, niech lepią gościowi mandaty, to się w końcu nauczy.
Z mego powodu już płacił - jedyna skuteczna metoda - tylko pilicję trzeba pogonić, bo reaguje opieszale.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Policja reaguje opieszale bo braci gonić nie lubią
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Centrum Samorządowe Szemud (64 odpowiedzi)

Szanowni Mieszkańcy, Czy wiecie coś o budowie Centrum Samorządowego Szemud ? Kolejna dość...

Różaniec o pokój na świecie (4 odpowiedzi)

Dziś o 16:00 tj.16.02 kontynenty połączą się w modlitwie o pokój na świecie i ustanie przemocy,...

do góry