Widok

ręce opadają

zacznę od minusów: obsługa oraz jakość na zerowym poziomie, wchodzę nie slysze dzien dobry, wszyscy pracownicy sa zajęci swoimi sprawami oraz zagadywaniem przedstawicieli - klient tam nie jest potrzebny, od kasjerki usłyszłem tylko kwote ktora mam zaplacic, po czym wydala reszte, paragon i sie odwrocila bo byla zajeta, to nie jest moja pierwsza wizyta w tym sklepie, kupuje tam bo mam blisko i ceny sa przystpne, ale gdyby ktos mi polecil podobny sklep z cenami troche wyzszymi i "obslugą klienta" to bylbym szczesliwy. ogolnie nie polecam sklepu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cytuję: "wchodzę nie slysze dzien dobry"

Halo! Tu jest Europa, a nie USA. W Europie podstawową zasadą dobrego wychowania, która obowiązuje KAŻDEGO, nieważne, czy profesora z uczelni, czy klienta w sklepie, czy petenta w urzędzie, czy panią wychodzącą z windy i widzącą pana jest powiedzieć "dzień dobry" wchodząc do pomieszczenia, gdzie już są ludzie. To nie sprzedawca, czy urzędnik ma Cię pozdrawiać, lecz Ty jego. Tak jest w Europie i nie oczekuj makdonaldyzacji życia w każdej dziedzinie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0