Widok

rekrutacja do szkolnej zerowki

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny od kiedy w gdansku ruszaja rekrutacje do zerowki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
orientujecie sie jak to jest z przedszkolami publicznymi jesli chodzi o zerowke - ile maja miejsc? czy maja obowiazek przyjac?
jeszcze nie wiem gdzie wysłać mojego 5latka, ktory nigdy do przedszkola nie chodzil.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co widziałam na stronach kilku szkół - zapisy już trwają lub zaczną się lada chwila. Sprawdz na stronie szkoły, która Was interesuje.

Jeśli w przedszkolu jest zerówka to pewnie będzie nabór elektroniczny w normalnym terminie, bo wtedy będą wiedzieli ile mają wolnych miejsc. (rodzice przedszkolaków muszą się określić czy ich dzieci zostają czy idą do szkolnej zerówki)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rekrutacja w Gdańsku do zerowek jest elektroniczna i niby od 2 kwietnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko,że w szkołach to w większości można tradycyjnie, rekrutacja niby jest elektroniczna ale w praktyce to ja w zeszłym roku zapisywałam w szkole. Co do przedszkoli to normalnie elektronicznie. Przedszkola już wykażą miejsca jeżeli przyjmują np. nowe dzieci do zerówek. Pamiętam w zeszłym roku to było sporo miejsc dla 5 latków w przedszkolach. Szkoła z rejonu musi przyjąć nawet jak zapiszesz dziecko w czerwcu czy w wakacje, jednak zwykle w czerwcu są już spotkania z rodzicami danej klasy, więc lepiej uwinąć się z tym do maja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mama2x można w szkole tylko panie i tak wklepia to do tego systemu elektronicznego jak wypełnisz w szkole papierowo. Dowiadywalam się bo u nas niby na dniach otwartych można się zapisać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja moje dziecko już zapisałam, normalnie w sekretariacie szkoły, potrzebowałam jedynie skrócony odpis aktu urodzenia dziecka, nic nie wypełniałam, jedynie pani tam pracująca skserowała odpis aktu ur i zapisała mój nr tel i nic więcej.

A zapisywałam w szkole, dlatego że przyszło mi pocztą, abym się udała do sekretariatu w sprawie zapisu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jakie sa wasze priorytety na swieta? (66 odpowiedzi)

Zastanawiam sie jak ludzie teraz spedzaja swieta... Czy faktycznie najwazniejsze sa...

psycholog dziecięcy kogo polecacie (20 odpowiedzi)

Witam. Mój synek jest bardzo nieśmiały, trudno mu nawiązać kontakt z dziećmi i bardzo przeżywa...

Spodziectwo, jest ktoś w temacie? (97 odpowiedzi)

Szukam mam synków ze spodziectwem, są tu takie?

do góry