Widok

restauracja Gdańsk na chrzciny

Witam.
Mieszkam w Gdańsku od nie dawna. Poszukuje sprawdzonej i nie drogiej restauracji, lokalu w Gdańsku z dobrym jedzeniem na chrzciny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
panorama i qubus niedaleko glownego i u babuni na zaspie
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
U babuni koło ul. Hynka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam Restaurację Lucynka we Wrzeszczu. Organizowałam tam wesele i chrzciny. Jedzonko doskonałe a ceny przystępne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2


polecam malinowy ogród Osowa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Restauracja Portland na Dlugich Ogrodach. My tam mielismy obiad i deser po chrzcinach synka. Bylam tez tam na imieninach. Pycha jedzenie i niedrogo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wlasnie wrocilam z Portlandu. Bylismy zaproszeni na obiad. Porcje ogromne i pyszne jedzonko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawą, elegancką restauracją jest Szafarnia10 (pod takim samym adresem). Na ich stronie można sobie sprawdzić menu, mają dania kuchni polskiej i regionalnej. Lokal mieści się przy Starym Mieście, obok Mariny Gdańsk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam

A może ktoś polecic lokal na chrzciny w okolicy Chelmn/Orunia.

Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

orzeł - łódzka, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zacisze _na Łostowicach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zajazd Talar na Trakcie św. Wojciecha. Robiłam tam chrzciny na 30 osób. Byliśmy zadowoleni. Wszyscy najedzeni, fajna atmosfera. Z szefową można wszystko dogadać. Ceny ok. 75/85 zł za osobę, w zależności od menu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My zdecydowaliśmy się na firmę cateringowa z polecenia znajomych którzy robili tam chrzciny firma to http://www.banglob.pl mogę ich polecić! Nie jest drogo bardzo miła obsługa i jedzenie bardzo dobre!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Slaba reklama......
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może w Panoramie Ci się spodoba – wystrój jest świetny, widać tutaj rękę pani Magdy Gessler, jest tak jasno, czysto, nowocześnie, widok na Gdańsk z ich 16 piętro to już w ogóle poezja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Tej nie polecam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może Lawenda, przy Lidl na Hynka. Tam podobno fajnie na imprezach i dobre jedzenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam, może jakaś hotelowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam szukam restauracji na obiad po chrzcinach. 15os. Kto coś poleci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Bazylię na Chełmie. Mają małą salę z tyłu budynku. Też robiłam obiad na 15 osób i było naprawdę bardzo przytulnie i smacznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a mozesz powiedziec ile za os. i co w cenie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, też polecę - jedzenie pyszne, świeże, parking przed restauracją, dobry dojazd.
Często tam jemy w niedzielę, niestety nie organizowaliśmy tam żadnej imprezy, ale planujemy zrobić tam obiad po chrzcinach, więc też chętnie się dowiem ile mniej więcej "od talerzyka".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warianty menu są różne zaczynają się od 90 zł. My wybraliśmy takie za 109 ktore modyfikowaliśmy pod siebie i nasze smaki:) i bardzo dużo jeszcze zostało nam zapakowane do domu. Za dodatkową symboliczną opłatą można przywieźć swoje napoje oraz tort. Tort mogliśmy przywieźć dzień wcześniej o nie było problemu z przechowaniem. Obsługa naprawdę super. Polecam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My robiliśmy w Malinowym Ogrodzie, polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak restauracja w Gdańsku to moim zdaniem w hotelu logos. Byliśmy tam już kilka razy przy okazji organizowania różnych imprez. Robiliśmy tam wesele i mąż brał udział w konferencji no i jeszcze siostra robiła chrzciny. Generalnie za każdym razem to samo – super obsługa i świetne jedzenie. Spokojna głowa o to że wszysto będzie dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Jak dla mnie wszystko warte polecenia. A jeśli chodzi o ceny no to nie wiem ja tam wolę zapłacić ciut więcej i mieć jakość spokojnie spać niż grosze i wstydzić się przed rodziną
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś organizował chrzciny w Złotym Stawie w Borkowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Ci urządzić te chrzciny w Mokotowska 69 https://mokotowska69.pl/ Jedzenie jest genialne, a kelnerki jeszcze lepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

O fajnie, zrobię chrzciny w kościele w Gdańsku i potem wpadniemy do Warszawy na obiadek. Dzięki za pomysł!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Dziki w okolicy Więckowskiego (3 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

do góry