Widok

rezonans magnetyczny kręgosłupa gdzie najszybciej w gdańsku

hej jak w tytule,może ktoś cos podpowie:))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zalaze czy prywatnie czy państwowo, jezeli prywatnie to chyba z dnia na dzien nawet enelmed kolo galerii baltyckiej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w sumie prywatnie też rozważam,bo na nfz to chyba się nie doczekam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to polecam enelmed napwrawde szybciutko i milo ja tam mialam robione juz trzy takze nie narzekam i krotko sie czeka na opis 2-3 dni na plytce i opis dostaje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak cenowo to wygląda jeśli mogę wiedzieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja korzystalem z enelmedu pare razy w wawie. Nie robilem rezonansu ani tk, ale inne sprawy. 95% lekarzy to ludzie swiezo po studiach, gora kilka lat. Nie odbieralem ich dobrze. Czesto brakuje im doswiadczenia i wydaje im sie, ze po studiach to juz wszystko sie wie. Pisze to z mysla o ewentualnym opisie badania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem, jak teraz, ale kiedyś szybkie terminy miało centrum przy szpitalu marynarki wojennej w oliwie. To była jakas spolka dzialajaca przy szpitalu. Pewnie jak zadzwonisz do szpitala, to cie przekieruja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po tym, co przeczytałem w innym watku, jednak odradzam podane przeze mnie miejsce - chodzi o:

http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/793382,gdansk-w-pomorskim-centrum-medycznym-euromedic-zakazono-zoltaczka-9-pacjentow,id,t.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do qw. Chyba placówki Ci się pomyliły. W Gdańsku w Enel-Medzie średnia wieku na oko to ok. 40 lat. Z tego co wiem muszą mieć minimum II stopień specjalizacji, wiec Twoja teoria o młodych lekarzach bez doświadczenia jest nietrafiona. Poza tym nie ma co się oszukiwać lekarze pracują rotacyjnie w kilku jeszcze innych miejscach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pisalem o enel-medzie w wawie, a nie w gdansku. Co prawda wiem, ze forum dotyczy trojmiasta, ale przypuszczalem, ze podobna polityka zatrudnienia moze byc rowniez w gdansku. W kazdym badz razie ja nie bylem zachwycony lekarzami z enelmedu, juz moim zdaniem lepsi byli w luxmedzie, choc nie oszukujmy sie to sa jednak przychodnie w stylu lepszy nfz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też miałem problem z szybkim dostaniem się na rezonans w Gdańsku i ostatecznie zdecydowałem się podjechać do Elbląga (jestem spod Gdańska, więc dla mnie bez większej różnicy) do MR Diagnostic. Na ich stronie są dane: http://rezonansmagnetyczny.info.pl/ - na pewno jest mniejsza "konkurencja" i można szybciej się dostać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Cum on jakie opinie (10 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

Krótki stosunek (6 odpowiedzi)

Witam, tak jak w tytule, nie jestem zadowolony z długości swojego stosunku :/ Pierwsza gumkę...

do góry