Widok

Rezonans magnetyczny nfz - gdzie najszybciej?

Witam!
Czy ktoś się orientuje gdzie najszybciej można zrobić rezonans magnetyczny szyi na NFZ?
Z góry dzięki
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
W Tczewie spróbuj
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak podasz mi maila do wyślę Ci listę Przychodni specjalistycznych woj. pomorskiego, które mają umowę z nfz. Trzeba podzwonić.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
a czy ja też mogę prosić taką liste miejsc gdzie można zrobić rezonans na nfz? mąż ma problemy z kolanem i dostał skierowanie...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam chętnie bym też skorzystała z listy muszę pilnie zrobić rezonans głowy. monikacudna@interia.pl
z góry dziękuję
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja robiłam w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku na początku roku, czekałam na termin 2 tyg.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Prosze o namiary na szpital wojewodzki rezonans
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Cześć Krystyna
Proszę o podanie placówek gdzie mogłabym wykonać rezonans
kregosłupa (Gdańsk,Sopot) jeżeli to możliwe plus telefon.(NFZ)

pireus60@wp.pl

Dzięki.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie.Bardzo rosze o wykaz przychodni specjalistycznych ktore maja umowe z NFZ jezeli chodzi o rezonans magnetyczny
e-mail
kasiulek001@interia.eu
Dziekuje bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Potrzebuję zrobić rezonans magnetyczny kręgów szyjnych w Trójmieście, mam skierowanie i chciałabym z NFZ, czy wiadomo gdzie najszybciej? W Gdyni jest termin na maj, a prywatnie bardzo drogo. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja też bym była bardzo wdzięczna za taki wykaz przychodni posiadających RM.

e-mail: monika444@vp.pl

Z góry dziękuję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo prosze jezeli mozesz mi przeslac przychodnie gdzie mozna zrobic badanie magnetyczne kregow szyjnych moj emeil ewaczaskowska1966@wp.pl dziekuje .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam potrzebował bym listę miejsc gdzie mogę zrobic rezonans magnetyczny z nfz w pomorskim z góry dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prpszę o listę placówek wykonujących rezonas magnetyczny w trójmi eście dziękujię mój adres na mejla bobbud@onet.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli ktos ma taką listę poproszę aksaki@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Można się dołączyć i prosić o taką magiczną listę???? kozi1984@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mati16.12@wp.pl bardzo proszę o tą listę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo proszę o listę gdzie mozna zrobić rezonans głowy aneciaz@interia.pl z góry bardzo dziekuję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Halo,byłbym wdzięczny za taką listę.Mam żonę po mastektomii i teraz też szukam przychodni z rezonansem
Z góry dzięki i pozdrówka
kirschrot@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zobacz w marynarce wojennej, trudno się dodzwonić ale trzeba próbować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdybyś wysłał mi tą listę będę wdzięczny ; j.rybakowski@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ja tez mogę prosić o taka liste , potrzebuje pilnie zrobić to badanie:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
alicjawojewska@wp.pl to mój adres
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o pomoc w sprawie możliwości wykonania z NFZ rezonansu magnetycznego w województwie pomorskim - kattur15@wp.pl. z góry dziękuję. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałbym wykonac rezonans magnetyczny głowy, gdyż mam załamaną potylice czaszki i zdazają sie u mnie wystapienia padaczki pourazowej. Stali boli glowa. szum w uszach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzien dobry.zachecony podaje maila w sprawie rezonansu. Z gory dziekuję Bogdan: fhtysar@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za 94 zł/m-c można wykupić ubezpieczenie obejmujące równiez badanie razonansem magnetycznym
Przy takim ubezpieczeniu, badanie jest wykonywane "od ręki"
http://dobra-polisa.pomorskie.pl/kalkulacja-zdrowotne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zapytaj w Gdanskim Centrum Onkologii na grunwaldzkiej, tam jest najszybciej ja miesiac temu robilam tam glowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
podbijam, gdzie najszybciej na NFZ można wykonać rezonans magnetyczny głowy , z tego co wiem w Szpitalu wojewódzkim już nie rejestrują na ten rok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zadzwoń do przychodni na Polanki,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tam tylko prywatnie, a mi chodzi o badanie na NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Rumia na ul Sobieskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rumi *
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w szpitalu Marynarki Wojennej na Polankach? Dzisiaj rejestrowalam sie tam na TK i mam termin za 3 tyg.
http://www.euromedic.pl/centrum-21.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wojewódzkie centrum onkologii w gdańsku ma dość szybkie terminy na rezonans
wco.gda.pl
to jest na al.Zwycięstwa 31/32
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w wojewódzkim centrum onkologii zrobisz rezonans na NFZ i nie ma aż tak długich kolejek
wco.gda.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAM, DNIA 08.05.2012 DZWONILAM DO SZW W GDANSKU- WSTRZYMANA REJESTRACJA. TERMINY NAJBLIŻSZE NA JESIEN!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam szpital wojskowy w gdansku, ja bylam w ostatnim czasie 2 razy, czeka sie ok 2-3 tyg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mam wykonany rezonans magnetyczny głowy z kontrastem . widać wgniecenie potlicy czaszki i zniekształcenia naczyniowe. ale opisane przez neurologów. a potrzebuję opisania przez radiologa. gdzie mozna znalesc radiologa do opisania rezonansu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdyni w przychodni Obłuże Leśne, ul. adm. Józefa Unruga 84 Gdynia Obłuże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
odgrzewam kotleta... macie jakies namiary?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obdzwoniłam wszystko! najbliższe terminy na pilne skierowanie są na marzec kwiecień maj. Widzę że najgorsze co może być to zachorować na koniec roku. ( W połowie placówek nawet jeszcze nie rejestrują). Badania w Polsce są dla zdrowych lub bogatych :(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, Ktos jeszcze zagląda?
:)

Mogę prosić o namiary?

sylwia_czarnowska@wp.pl

Z góry dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Trójmieście nie jestem pewna, ale na pewno ze skierowaniem (refundacja z NFZ) i prywatnie można i rezonans magnetyczny i tomografię wykonać ekspresowo w ośrodkach Helimed na Śląsku (na pewno Katowice, Sosnowiec a dalej Opole i najnowsza placówka chyba w Żorach) - super sprzęt i kompetentni specjaliści. Jeśli nie chce się czekać wieki na badanie i mieć pewność, że będzie dobrze zrobione, to warto przejechać pół Polski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ludzie! wystarczy wejsc na strone NFZ Gdańskiego i tam jest lista wszystkich placówek w pomorskiem, które przyjmują pacjentów w ramach NFZ. Od stomatologów, dermatologów czy ginekologów po placówki wykonujące badanie MRI. Wszyscy błagają prawie o jakas niemal magiczna listę zamiast ruszyc palcem i głową i znalezc u żródła. szok.
a co tam nawet wam linka zapodam, tak na wszelki wypadek jakby to mialo kogos przerosnąć:
http://www.nfz-gdansk.pl/placowki-realizujace-swiadczenia-w-2013-r,82.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wygooglanie listy placówek to jedno, ale dowiedzieć się, gdzie naprawdę można wiarygodnie i w krótkim czasie zrobić badanie na sprzęcie, który będzie miarodajny, to już zupełnie inna historia... W wielu miejscach czeka się miesiącami na badanie a obsługa i diagnostyka pozostawiają wiele do życzenia... Dlatego mówię o Helimedzie tak pozytywnie, bo jestem mega pozytywnie zaskoczona, że takie placówki na poziomie w Polsce działają, a sprawdziłam ich na własnej skórze!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale tutaj wyraznie ludzie prosza wlasnie o liste placowek, ktore rezonans wykonuja w ramach nfz... a jak sie juz ma taka liste to mozna sobie podzwonic i popytac gdzie przyjma najszybciej. dziwi mnie poprostu, ze tyle osob prosi o te liste jakby to jakas tajemna wiedza byla zamiast ruszyc glowa i po prostu poszukac....
a nawiasem mowiac to mysle, ze w pomorskim chyba jest wystarczajaco duzo miejsc gdzie mozna to badanie wykonac w dobrych warunkach... pomysl wyprawy na slask uwazam prawde mowiac za idiotyczny...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Może łatwiej leczyć się na forach i zapytać bezosobowo niż samemu się ruszyć i osobiście pójść podzwonić i popytać. Śląsk nie jest aż tak daleko a terminy rzeczywiście krótkie - jeśli ktoś jest serio w potrzebie, to chyba warto się poświęcić i pojechać tych kilka kilometrów. Mnie się nie chciało czekać na przyjęcie przez NFZ w Pomorskim, dlatego cieszę się, ze znalazłam mój Helimed i informuję, że jest taka opcja. Na szczęście to nie odległość typu Brisbane - Melbourne... Pozdrawiam i zdrówka życzę!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dowiedziałam się że :

NFZ podpisało nową umowę z ENEL-MED Grunwaldzka 163
rezonans meganetyczny.

terminy na sierpień !!!
tel : 5204913
22
23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są jeszcze miejsca na rezonans w 7 Szpitalu MW w Gdańsku. Nawet na luty 2014 roku, gdy inni mają już conajmnie na koniec marca :)

tel. 552-28-10. ciężko się dodzwonić, ale warto.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Tczewie mówili, ze w listopadzie będą rejestrować na styczeń. Może komuś się ta informacja przyda.
[url=www.nawieszaczku.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Za każdym razem kiedy mam badanie specjalistyczne, wchodzę na stronę NFZ oddział Gdańsk i z tej strony ściągam aktualną listę miejsc gdzie wykonuje się takie badania (pobieram wersję w w excellu - używam wyszukiwarki programu) i po kilku minutach wydzwaniam gdzie trzeba. 3 dni temu rejestrowałem córkę na rezonans, w Rumi i w Wejherowie terminy na maj przyszłego roku :) Na tomografię czekałem prawie 6 miesięcy. Adres tej strony to: http://www.nfz-gdansk.pl/gdzie-sie-leczyc,75.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie są teraz terminy na rezonans magnetyczny głowy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.nfz-gdansk.pl/uploads/files/02_AOS_ASDK_KAOS_20141024.xls

wcale nietajemna lista ale ogólnie dostępna...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zanim się obdzwoni wszystkie placówki i nawet skorzysta z tajemnej infolinii, ktoś może podpowiedzieć gdzie w miarę krótko czekał.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już się wypowiadałem w innym wątku, ale tutaj też to wrzucę, może komuś się przyda. Polecam sprawdzić sobie z placówek na pomorzu MR Diagnostic z Elbląga (pracownię mają przy Szpitalu Specjalistyczny, koło PKP, więc łatwy dojazd też bez samochodu) - http://rezonansmagnetyczny.info.pl/ Mi się udało tam dość szybko wstrzelić z terminem na NFZ, podobnie jak znajomemu, który mi to miejsce polecił.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Kobieta

Prezent dla teściowej (120 odpowiedzi)

Moja teściowa obchodzi niedługo 60te urodziny. ale jak to zwykle u mnie bywa nie mam pojęcia co...

Kobieca pielęgnacja (3 odpowiedzi)

Widzę, że wiele kobiet uczęszcza na comiesięczne lub dwutygodniowe wizyty u paznokci, rzęs, brwi,...

Kosmetyki na lato (28 odpowiedzi)

Jakie stosujecie kosmetyki na lato? Zależy mi przede wszystkim na dobrych kremach nawilżajcych,...

do góry