Widok

robią łaskę, że kogoś przyjmują

Pani z rejestracji niemiła, umóiwłam się do lekarza 3 dni czekając na wizytę po czym jechałam 40 minut żeby się dowiedzieć że pani doktor sobie wyszła wcześniej.będąc na miejscu chciałam się od razu zapisać na następny dzień, ale na nic prośby i błagania, musiałam następnego dnia stawić sie osobicie rano. rejestracja telefoniczna to fikcja! telefon dzwoni i dzwoni a nikt nie zamierza go odebrać bo po co?! nawet nie można uzyskać jakichkolwiek informacji bez fatygowania się tam bo niby, jak skoro strona internetowa już nie istanieje a w słuchawce sygnał oczekiwania na połączenie trwa w nieskończoność. miałam dziś nagły przypadek i zadna z 3 pracujących lekarek mnie nie przyjęła, z czego dwie miały sobie przerwę, która nie była uwzględniona w wykazie godzin pracy. szpital studencki? pełno straszych ludzi, a dla studentów zero szacunku, każą przychodzić po 5 razy, żeby cokolwiek załatwić, bo przecież każdy ma czas. żałują bardzo, że wybrałam w tym roku lekarza rodzinnego z tego spzitala i nigdy więcej nie powtórzę tego błędu.
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 3
 
wyposażenie: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 2
 
1.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To czemu nie pójdziesz do przyjaznej , darmowej przychodni studenckiej
http://www.StudentMed.pl ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe, dzięki :) już ją znalazłam i chodzę dokładnie tam, gdzie napisałeś - bez kolejek i łaski, podjęłam ten krok po napisaniu tego posta, bo dowiedziałam, się, ze można bez opłaty zmienić lekarza rodzinnego więcej niż jeden raz (chyba 2)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry