Widok

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię?

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon, Intersport - odpadają, ponieważ tam są ceny ok. 1000 zł górę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na OLX
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w hipermarketach duzych bywają - jakis czas temu widziałem w Carrefourze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym radził nie tylko kierować się ceną, ale kupić dobry sprzęt.Jeśli ten zakup ma mieć sens.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ograniczenie cenowe to niestety podstawowe kryterium. Mało kto kupuje sobie rower za 30 tys. Można wyjść od ceny i kupić najlepsze co się da w danej cenie, albo od warunków brzegowych na sprzęt i szukać tego w najniższej cenie. Ponieważ jednak nasze oczekiwania co do sprzętu dramatycznie wymijają się z oczekiwaniami co do ceny, jedni obniżają wymagania, drudzy wysupłują dodatkowe fundusze.
W optymalizacji (a takim procesem jest zakup sprzętu) łatwiej jest określić warunki brzegowe i funkcje celu zdefiniować jako cenę (tak się robi w przetargach, gdzie jedynym kryterium jest cena), niż definiować cenę jako warunek brzegowy i miotać się w nieokreślonej funkcji celu (osprzęt/marka/waga/estetyka).
funkcja celu powinna mieć przeciwdziedzinę w zbiorze na którym jest określona relacja porządkująca. Inaczej nie można wyznaczyć ekstremum, tzn powiedzieć, że ten rower jest lepszy od tamtego. Cena jest dobrą funkcją, bo jej wynik łatwo da się porównywać.
Sztuką pozostaje określenie warunków brzegowych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam rozważenie kupna trenażera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
rowerek treningowy kupiłam w decathlonie, za niecałe 800zł (promocja, z 1300zł) bardzo dobry, prosty w obsłudze, z dużą ilością wyboru tras, dobrze kupować teraz, ponieważ od jesieni na pewno ceny wzrosną

co do trenażera- odradzam, szkoda opon ;] ja sama właśnie zrezygnowałam z tego pomysłu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rower treningowy wystarczy postawić przed telewizorem i wtety mamy nieskończenie wiele tras do wyboru - łacznie z redbull rampage.

Za 800 ziko to 10 dobrych opon pod trenażer można kupić - jakby nie patrzeć na kilkadziesiąt K km wystarczy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Popatrz na te modele - https://hop-sport.pl/rowery-treningowe/
Masz sensowne rozwiązania do potrzeb domowych. One są wystarczające na prywatny użytek.
I zdecydowanie lepiej wybrać nowy niż używany. Wtedy masz gwarancję i święty spokój.
A naprawy? Wiadomo, ile to kosztuje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za taką cenę to w grę wchodzi tylko używany rowerek niestety :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rowery masz do ogarnięcia nawet za grosze, sami zobaczcie - https://hop-sport.pl/rowery-stacjonarne/rower-mechaniczny-hs-010h-purple/5902308200616 I przecież coś takiego na spokojnie wystarczy do regularnej aktywności.
Znam ten temat, mam pozytywne doświadczenia. Ogólne - warto.
A jak wy to widzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

gdzie dobry serwis rowerowy? (9 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...

do góry