Widok

rozczarowani

zachęcani pozytywnymi opiniami wybraliśmy się wczoraj na obiad. Karta, nawet ciekawa, ciężko nawet było się zdecydować co zamówimy. Niestety brak należytej staranności i nonszalancja obsługi sprawiły, że więcej tam się nie pokażemy. Przekąska - faszerowane pieczarki - przygotowane wcześniej i podane na zimno. Nie zdarzyło mi się chyba jeść czegokolwiek zapieczonego serem na zimno.. Informacja taka powinna się znaleźć w karcie, albo powinien poinformować o tym kelner. W obawie, że następna przekąska, którą zamówiliśmy również będzie na zimno zapytałam kelnera czy tak będzie, okazało się, że nie. I owszem - za to była przypalona. Po zwróceniu uwagi na to kelnerowi, otrzymałam odpowiedź, że chciałam na ciepło, to zrobili na kuchni aż za bardzo. Dziękujemy, będziemy serdecznie odradzać wizytę w tym miejscu znajomym.
Moja ocena
Główna Osobowa kategoria: Restauracje
obsługa: 2
 
menu: 4
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma takiego zwrotu,jak "zapieczone serem".Jest ewentualnie "zapieczone Z serem".Czasami można ruszyć głową,to nie boli,a nie bębnić bezmyślnie zwroty zasłyszane w kiepskiej pizzerii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry