Widok

roztopy i bloto

tak w nawiazaniu; zaczynaja sie roztopy; jest mokro i pelno blota za chwile. prosze uwazac na pieszych. i jezdzic normalnie. wszystkch ktorzy beda nie szanowac pieszych bede odwiedzac osobiscie
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sam apel bardzo dobry. Druga część wpisu conajmniej zbędna. Powiedz gdzie i kiedy będziesz szedł. Bardzo chcę byś mnie odwiedził.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

tylko, jak mnie ochlapisz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie! Ostrzegam Was! Nie ochlapcie ~mirka kowalczyka! To jest wyjątkowo niebezpieczne! Jak was odwiedzi,to nie chce wyjść i siedzi na chacie ze trzy dni .Wyjada wszystko z lodówki,nie oddaje pilota od telewizora i rozwala się na kanapie. W skrajnych przypadkach może również waszą żonę....no wiecie!!!

P.S Baniniaki miejcie się na baczności!

Pozdrawiam wystraszony Zdzisek
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 11

a fajny?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy fajny?! Zależy kto co lubi?! ~Mirek Kowalczyk to takie skrzyżowanie Pudziana z Lepperem. Wszystko czego się tknie,to w proch i pył obraca się. Skarpety zmienia raz na miesiąc,chodzi w dresach ,gumofilcach i berecie. Cały dzień by jadł bigos i zapija winem. Jest bardzo silny (kiedyś padł mu koń,to sam zaorał pole).Całymi dniami śpiewa wulgarne piosenki.

P.S Kiedyś odwiedził mojego sąsiada,to go znokautował,a żonę mu zgwałcił ! Sąsiad nie był zadowolony ,za to jego żona bardzo. :)

Pozdrawiam weekendowy Zdzisek
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Zdzisiek widzę ze nie odpuszczasz żadnego wątku na forum
Cały czas na bierząco .
W każdej kwesti masz cos "mądrego i zabawnego " do powiedzenia

Teraz ja mam radę
Jak odłożysz telefon czy odejdziesz od komputera zobaczysz ze jest realne zycie -i wiesz ono jest naprawde fajne .. mniej benny hilla wiecej realnego świata .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Droga Pani ~anonim (albo nie,nazwę panią Barbara ,od orkanu)
A ja widzę,że dalej postanowiła pani być markotna i oszukala mnie pani z tym,że weźmie pani sobie moje rady z innego wątku do serca,oraz ,że nie odpuszcza pani żadnego mojego tekstu (co akurat mnie cieszy,powinniśmy mieć osobny wątek pt. Barbara i Zdzisek ) :)
Jest pani przesiąknieta hipokryzją,ponieważ gada mi pani,że jest realne życie bez komputera,a sama pani zagląda ciągle na forum i próbuje jeszcze mnie zasmucić. I proszę nie dawać mi rad,bo sobie radzę:) .Myślałem,że udało mi się z Panią zaprzyjaźnić i chciałem pani posłać słodkiego całusa,ale niestety muszę posłać "czosnkowego całusa ".

P.S Rozgryzłem Panią,jest pani feministką. Zabolało chyba jak napisałem o orkanie Barbara w wątku pt. "Zimno "
Jak chcesz,to mogę tobie Basiu udowodnić,że humor jest cenniejszy od powagi . :)

Pozdrawiam Twój dobry znajomy Zdzisek
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Inne tematy z forum Banino

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

do góry