Widok

rozwód jaki?

Witam
Mam pytanie w związku że było kilka wątków o polecnie adwokata od rozwodów.
Mam więc pytanie czy ktoś z Państwa złożył pozew z orzekaniem winy i wygrał sprawę.
Żona mnie zdradza, niestety okazuje się że lajdaczy się od kilku miesięcy też z źonatym facetem

Ja uczciwy jestem ciężko pracuję na żonę i dziecko.
Chce złożyć z jej wyłącznej winy.
Czy ktoś wygrał taką sprawę jak żona/mąż zdradział.
Ciężko było? Długo trwała taka sprawa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko po co z orzekaniem winy?

Jeśli żona znajdzie dobrego adwokata to jakieś 3 lata.
Przy okazji oboje stracicie sporo pieniędzy i czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Orzekanie o winie.
Bo jeśli za rok kochanek puści ją kontem.
I jej sytuacja się pogorszył finansowa, zdrowotna to będzie mogła żądać alimentów na siebie.
A ona odpowiada za rozpad.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślałam, że jeśli do rozwodu dojdzie za porozumienie stron to
byli małżonkowie nie mogą się ubierać o alimenty dla siebie.
Znam jedynie chłopaka, którego żona wniosła o rozwód z orzeczeniem
jego winy. Sprawa w konsekwencji skończyła się po 3 latach
bez orz. o winie. W trakcie on założył jej sprawę o odszkodowanie za
uniemożliwianie mu widywania się z dzieckiem, którą wygrał (płaci mu teraz
8 tys. w ratach). Sprawy odbywały się średnio co 3 miesiące (szereg świadków, badania psychologiczne, wyciągi z raportów, urlopy sędziów i wmieszane w to wszystko dziecko i obie rodziny itp.).
Adwokat z Malborka ale przyjeżdżał na sprawy do Gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra ale pytanie dlaczego żoną tego facet złożyła pozew z jego winy.
Bo powody są inne
Zdrada
Przemoc
Alkoholizm?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pieniądze?
Bo jak sie orzeknie jego winę to żonka będzie mogła dalej kontynuować romans i czerpać profity swojego byłego męża. I jeszcze dzieciaka wziąć i nastawiać go przeciw ojcu
Tak niestety też bywa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przede wszystkim zbieraj mocne dowody. Na jakim etapie jesteś, czy żona wiec, że Ty wiesz o kochanku? Jeżeli nie wie, ze Ty wiesz to masz ułatwione zadanie. Keylogger na komputer i archiwizuj wszelkie rozmowy z kochankiem, smsy, zdjęcia. Dyktafon uruchamiany na głos do samochodu. Im wiecej tym lepiej. W sądzie nie ma nic na miekko, musisz mieć twarde dowody, tym bardziej, ze żona może odpowiedzieć na Twój pozew pozwem o rozwód wylącznie z Twojej winy. I zacznie sie jazda i wyciąganie wszelkiego syfu. Bierz obrego adwokata i poker face. Nie daj się jej sprowokować do klótni , awantur bo ona moze to wykorzystać przeciw Tobie. Ona teraz jest w amoku , to się skończy jak kocaś żonaty kopnie ją w 4 litery, co się iedługo stanie -- jest to norma w takic układach. Podstawa to teraz dobry adwokat i mocne dowody oraz silne nerwy. Zbieraj swiadków !!!! Powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, musisz zebrać dowody i to najlepiej teraz póki jeszcze ona nie wie ze chcesz złożyć pozew i że w ogóle wiesz. Jak masz dowody to na pewno wygrasz tylko sprawa się może ciągnąc dwa lata jeżeli będzie szła w zaparte. Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja osobiście poleciłbym Ci mecenasa Mindykowskiego, który ma kancelarię w Gdańsku. Całkiem niedawno temu pomógł mi w bardzo dużym stopniu w zakończeniu sprawy rozwodowej z orzeczeniem o winie mojej żony, która pod wieloma względami nie była wobec mnie w porządku. Pan Michał to dobry prawnik, a do tego naprawdę stanowczy i pewny siebie, więc może pomóc nawet w całkiem trudnych sytuacjach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a nie lepiej się dogadać i spróbować załatwić wszystko w miarę po przyjacielsku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Towarzyskie

Czy feromony działają (74 odpowiedzi)

Zastanawiam sie nad kupieniem sobie feromonów. Ogólnie należę do bardziej nieśmiałych osób i...

pies (50 odpowiedzi)

"Czym lepiej poznaję ludzi, tym bardziej kocham swojego psa". To słowa Marka Twain'a. Ostatnio...

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

do góry