Widok

rwa barkowa

Jak długo trwa rwa barkowa i co robić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rwa powinna minąć po ok. tygodniu a przynajmniej się zmniejszyć. Niestety czasami to trwa i parę miesięcy.
Jeśli się tak nie dzieje to może problem jest związany również z osteroporozą i trzeba będzie podjąć odpowiednie leczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wiesz, że to od kręgów szyjnych? Idź do neurologa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zmagam się również z rwą ale mam zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego dostałam jakieś tabl.od neurologa ale trzeba ćwiczyć i masować się bo same tabletki nic nie dadzą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja siedze przy kompie po 8h dziennie,
i to mi sie zdarzalo kiedys czesto i na dlugo, bol masakryczny, ani spac, ani nic.
tabletki nic nie daja.

Trezba przynajmniej 2x w tygodniu to lekko rozcwiczac i rozciagac
cwiczyc kregoslup zwlaszcza odcinek szyjny
zadbac o dobre krzeslo z regulowana wysokoscia podlokietnikow

znieczula i leczy masc/ krem traumon (kiedys sie nazywalo termo-rheumon czy jakos tak
ale jak juz wspomniano bez wzmocnienia tej czesci cwiczeniami bedzie tylko gorzej i gorzej i potem juz zadna masc nie pomoze bo bedzie spore zwyrodnienie stawow w tej okolicy i bezustanne stany zapalne nerwow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam w lipcu skierowanie od neurologa na TK i MRI kręgosłupa szyjnego i wyszły duże zmiany.Tydzień temu sztywny kark i przeszło na bark.Lekarz rodzinny powiedziała, że to rwa barkowa.Przepisała mi leki.Kark puścił a bark boli. Nie wiem już co robić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zrób sobie jeszcze morfologię i CRP. Jak będą wysokie to może być reumatyzm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Kolonoskopia robiona przez lekarza kobietę. Gdzie? (15 odpowiedzi)

Polecacie kogoś?

Paradontoza - obiawy (3 odpowiedzi)

Cześć. Od jakiegoś czasu rusza mi się jeden ząb. Z innymi jest wszystko ok ale tej jeden i to z...

Problem z erekcją w wieku 23 lat (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w związku z problemem z erekcja. Mam 23 lata. Problem pojawia sie juz na poczatku...

do góry