nowy wąteknowy wątek
sab simplex
[Rodzina i dziecko bez ogłoszeń]

Czy ktoś wie, jaka jest różnica w cenie między niemieckimi a czeskimi kroplami kupując w aptece a nie od pośrednika i czy są one sprzedawane na receptę?

Jak często podaje się te kropelki?

Re: sab simplex

ja mialam czeskie i placilam 23 zl za buteleczke.ceny sa rozne.mozna dostac za 15 zl a mozna i za 35zl.
podawalam tak jak zalecaja na ulotce w opakowaniu-15 kropel przed kazdym karmieniem.ja akurat dodawalam do mleka bo karmilam sztucznie prawie od samego urodzenia.
ps:jedna buteleczka starcza max na 1,5 tygodnia.

image

w aptece w polsce ich nie kupisz.

image

tu masz linka pod ktorym mozesz bez problemu zamowic:
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/dla-dziecka/sab-simplex-ogl1931474.html

image

Ogłoszenie nieaktualne ;p

ajjj faktycznie..
jeszcze niedawno bylo.
No to zaloz tutaj wątek(do autorki beti)ze kupisz te kropelki.szybko znajdą sie "sprzedawcy" :)

image

ja w zeszłym tygodniu kupiłam w aptece w Niemczech Sab simplex i kosztował 8 Euro za sztukę. Kupił mi je znajomy i przywiózł paragon z apteki.
Zamawiałam też słowacki ze słonikiem przez internet i kosztował 16 zł. za sztukę. Za 2 sztuki z przesyłką zapłaciłam 53 zł

Te ze słoniem sa gorsze, żadkie i nie działają tak jak niemieckie - warto patrzeć gdzie produkowane :)

A czy ktoś zna cenię w aptece niemieckiej lub czeskiej? Nie chcę kupować od pośredników bo trochę strach. Pytam gdyż mam rodzinę mieszkającą blisko niemieckiej i czeskiej granicy i któreś z nich mogłoby mi kupić.
Wiadomo zawsze taniej i bezpieczniej.
Także czy jest ktoś kto kupował w aptece i zna cenę?

Cytrynka już napisała :) 8 euro za sztukę :)

w bliźniaczym wątku wrzuciłam fotkę zeskanowanego opakowania z naklejką cenową :)

mjakmama- czemu piszesz takie bzdury?
na moje dziecko te czeskie ze slonikiem zadzialaly rewelacyjnie.wszystko zalezy od organizmu dziecka,wiec wcale nie są gorsze.
apropo... i niemieckie i czeskie maja slonika na opakowaniu:P

image

justi - niemieckie nie maja slonika, mialam 10 butelek przywiezione z Niemiec i zadna nie miala slonika!

image
image

mialam nawet takie,ktore byly niby czeskie,ale ulotka w srodku po niemiecku a na opakowaniu czesc napisow byla po czesku a czesc po niemiecku:D
Czy to wazne? Wazne,ze pomogły:P

image

WIem jak działają czeskie i jak niemieckie korzystałam z oby dwóch i większośc znajomych których miało z nimi stycznośc powie to samo - zapytaj pediatry zamiast wciskać kity

smieszna jestes ....
To zalezy od organizmu dziecka moja droga..Na jeden zadzialają czeskie,na inny-nie.to proste jak drut :P Tak jest zresztą ze wszystkim.Z księzyca spadłaś? ;)

Mojemu dziecku pomogly czeskie,wiec nikomu kitu nie wciskam.

image

Ok nie wciskasz - ale już sam fakt o tym, że ich nie potrafisz rozróżnić powoduje, że wprowadzasz ludzi w błąd

Czeskie kupisz tutaj http://www.docsimon.pl/towar/sab-simplex-krople-suspensja-30ml