Widok

sala perłowa Rybno

Wesele Temat dostępny też na forum:
Proszę o opinie na temat jedzenia,obslugi i td.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak dla mnie jedzenie jest bardzo slabe, niesmaczne, suche, ryz niedogotowany i dodawany do wiekszosci dan. Nie pisze tego zeby komus popsuc opinie ale żeby wlasciciele sie zastanowili, bo pary mlode chyba boja sie im o tym powiedziec.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sala bardzo ładna! Ale jedzenie Tragedia!!!!!!
Nie kupujcie czasami Alkoholu z sali bo mieszanka wybuchowa...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

właśnie jestem po raz kolejny po zabawie sylwestrowej w "Perłowej Sali " to co można powiedzieć to oby tak dalej... sala piekna nowoczesna, jedzenie wyśmienite nie do przejedzenia nawet powiem że na weselach tyle nie ma i co trzeba by dodać jedzenie swojskie robione pyszne. Co można zauważyć to obsługa fachowa i bardzo miła, tależyki wymieniane po kilka razy na czyste. Kierownik Sali Pan Kamil osobiście w sposób ciągły nadzowrował wszystko i pomagał w obsłudze. Orkiestra starała się trafiac w każde gusta i zabawiać muzycznie. O północy super świetny pokaz sztucznych ogni.
Każdemu polecam to miejsce bo jadąc z Gdańska zajeło mi to ok 30 min , czyli jak najbardziej w zasięgu Trójmiasta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry