IMAGE

Fryzjerzy Salony kosmetyczne

Gdańsk, Leona Miszewskiego 15

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szybkie i profesjonalne cięcie wątek zamknięty Zostałem szybko ostrzyżony, profesjonalne cięcie. Cena niska w porównaniu z...
~Kamil
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Polecam !! wątek zamknięty Polecam salon "Image" wszystkim Paniom. Jestem bardzo zadowolona z usług...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2012

Profesjonalny salon!! wątek zamknięty Skorzystałam dziś z depilacji brwi, niby nic wielkiego, ale nigdy nie...
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

Polecam! wątek zamknięty Chciałabym polecić wszystkim, a szczególnie przyszłym Panną Młodym panią...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

Polecam! wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić salon "Image" Paniom pragnącym skorzystać z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

Genialny salon wątek zamknięty NAjlepszy salon , a w szczególności Pani Renatka, chodzimy do Pani Reni z...
~kraskoludek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

zabrakło mojej fryzjerki....ale znalazłam! wątek zamknięty niestety przy ostatniej mojej wizycie nie zastałam mojej fryzjerki.nikt nie...
~zuzia
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 września 2010

Świetny fryzjer wątek zamknięty Jeśli do fryzjera, to tylko do Pani Renaty:) Za każdym razem wychodzę...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2010

POLECAM wątek zamknięty Polecam wszystkim :) Miła profesjonalna obsługa... nie trzeba tłumaczyć...
~Michal
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 grudnia 2009

Bardzo dobry salon. wątek zamknięty Kiedyś regularnie chodziłem do Image, pierwszy raz zaprowadził mnie tam...
~h.i.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 grudnia 2009

REWELACJA wątek zamknięty świetna obsługa!!!Pani Agnieszka jest super fryzjerką i potrafi wyczarować...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2009

Ola - opinia wątek zamknięty Od dłuższego już czasu jestem klientką salonu Image i jak do tej pory o...
~Ola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2009

BYŁAM BLONDYNKĄ WYSZŁAM RUDA!!! wątek zamknięty i wcale nie jestem żadną konkurencją!na szczęście mam kochanego męża,który...
~BAAARDZO ZAWIEDZIONA
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 czerwca 2007

JEST OK. wątek zamknięty Chodze tam juz od jakiegos czasu (salon jakies 2 lata temu polecila mi...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

14

wątków

do góry