Widok

salon Kielno

Witam,
Czy był ktoś już może w nowym salonie Angela? Jeżeli tak to proszę o opinie gdyż szukam dobrego fryzjera :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobra fryzjerka i niedroga. Szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najlepsza w kielnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a jest inna ? ostatnio podwyżki były. za te krzywe ciecia placilem, mało i blisko- to wybaczało. teraz jezdze do bojana. w tej samej cenie, lepiej. a no i paragon dają. a tu nic.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przez długi czas Jeździłem do jacques andre. Męskie strzyżenie + broda = 70 zł. Aha, prosiłem zawsze o krzywe cięcia. Tu mam to samo za 25 więc z przyjemnością płacę 30. Nie widzę różnicy w jakości usługi.
Jeśli "kliencie" masz podejrzenie o popełnienie przestępstwa w postaci nie nabicia usługi na kasę fiskalną to są do tego specjalne organy policji skarbowej a nie hejtowanie na forum. Ja za każdym razem otrzymuję paragon. Także więc pozdrawiam Panią Angelikę która czasem mimo godziny 18 zostaje chwile dłużej w pracy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kielno

Dzieje się... (9 odpowiedzi)

https://szemud.pl/aktualnosci/informacja-o-wyniku-i-przetargu-ustnego-nieograniczonego-na-sprzeda...

zakup domu w Kielnie (6 odpowiedzi)

Witam Zamierzam kupić dom w Kielnie przy Jeziornej. Ale czytając co się wyprawia wokół Waszego...

Jak tam mieszkańcy Kielna? (9 odpowiedzi)

Przy najbliższych wyborach będziecie głosować na Waszego Wójta czy dacie Gminie Szemud trochę...

do góry