Widok

salon calia

Byłam w salonie kosmetycznym Calia chylońska 100 w gdyni na pedicure i jestem bardzo niezadowolona , stopy wyglądają jakby wcale nie były zrobione ,Pani się cały czas speszyła przejechała kilka razy frezarka i tyle. NIE POLECAM !
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

Mi salon poleciła znajoma.Jestem bardzo zadowolona z usług pediucure ,manicure.Ostatnio również skusiłam się na zabieg na twarz, nie sądziłam że można się tak bardzo zrelaksować. Ja polecam!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
U mnie również to samo.. Zabieg zrobiony na przysłowiowy odwal- byle zrobić klientke i następna. Odradzam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Co za bzdury. O stopy dba sie regularnie. Ja radze Patrycji troche samej sie zająć stopami i zacząć o nie dbać a nie sie zaniedbywać i "zapuszczać" fe. Ciekawe ile królowa "Patrycja" potrzebuje poświęconego dla niej czasu żeby byla zadowolona
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Te panie które wypisują te bzdury to takie które mają ciągle muchy w nosie .Ja byłam wielokrotnie w gabinecie, jestem zadowolona,panie bardzo miłe a ich usługi mogę polecić każdej normalnej osobie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jestem klientką od lat i zawsze wychodzę zadowolona! Co prawda pedicure nie miałam, natomiast zabiegi na twarz to dla mnie dłuższa chwila relaksu. Zawsze poświęcono mi tyle czasu ile trzeba. Mam porównanie z innymi gabinetami, ale najbardziej lubię ten.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Inne tematy z forum Chylonia

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

Dom Towarowy Chylonia (15 odpowiedzi)

Co myślicie do Domu Towarowym Chylonia ? Zaglądacie tam czasami ?

do góry