Widok

salon fryzjerski ROCCIALLI-galeria bałtycka czy BOGNA?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny,prosze o rade,czy korzystałyście z usług wyzej wymienionych salonów fryzjerskich? chodzi mi o kolor/balejaż i dopasowanie fryzurki,bardzo prosze o odpowiedz,,,chodziłam juz do różnych fryzjerów,ale niegy nie byłam zadowolona.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłąm w Bognie i byłam średnio zadowolona,ostatnio byłam w salonie Point we Wrzeszczu u p.Przemka,już 2 razy byłm na baleyagu i w końcu jestem zadowolona,fryzurka też super.Wiem ,że niedługo się przenosi do zakładu ,który będzie otwarty na przeciwko galerii bałtyckiej.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do ART ROCCIALLI chodziłam jak jeszcze byli na Zaspie i byłam bardzo zadowolona (czesałam się tam też do ślubu), polecam p.Sandrę - jest rewelacyjna!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli Art Roccialli mieściło się na Startowej na Zaspie to polecam,jeśli chodz o czesanie,też byłam zadowolona,niestety nie farbowałam tam włosów.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylam w salonie Roccialliw galerii i babeczka zapisujac mnie, powiedziala, ze p. Agnieszkajest bardzo dobra. faktycznie spopstrzezenia miala bardzo trafne, dziwne ze zaden inny fryzjer tego nie powiedzial mi, ale niestety srednio bylam zadowolona. ja jestem tez z tych ciagle poszukujacych odpowiedniej fryzury iw reszcie wrcoilam do salou trendy i p. Karoliny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
salon trendy,gdzie sie znajduje? prosze podaj mi telefon,jakie tam sa ceny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też gorąco polecam, profesjonalizm w 100%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bogna - super
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Roccialli była super Agnieszka, ale wyjechała za granicę. Poszłam do polecanej Sandry i porażka, teraz to już nie wiem gdzie szukać dobrej fryzjerki :(.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chyba nie do tej Sandry poszlas.Korzystal z uslug tego salonu od 6-7lat jeszcze jak byl na Zaspie i wlasnie chodze tylko do Sandry.Jest najlepsza w tym salonie,nigdy niemusze mowic co ma byc moge siedziec z zamknietymi oczami:-)))i zawsze jest rewelacja!!! co do paznokci i pielegnacji dloni polacam Ize jest rewelacyjna w tej dziedzinie.Polecam ten salon z calego serca!!!!:-))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozdrawiam serdecznie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylam w Roccialli raz na ścieciu i farbie, totalna masakra, fryzjerka tak sciela wlosy ze w ogole przestaly sie ukladac, mam kręcone włosy więc fryzura wyszła ala kleopatra! Pożniej poszłam na manicure to bylo 2 dni przed moim ślubem, Osoba ktory robila mi paznokcie byl mega niemila do tego tak pozacinala mi skorki ze krew lała sie jeszcze przez pól dnia. Nigdy wiecej tam nie pojde. teraz chodze do CH Familia do Alternative i jestem mega zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie polecam salonu w Galerii Bałtyckiej,byłam w ciagu 2 lat u 3 Pań-porażka,,,polecam za to kosmetyczke p.Angelike rewelacja!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ROCCIALLI, polecam p. Alicję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam pania Terese z salonu na przeciwko heweliusz jest super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w Bognie na Szerokiej i we wrzeszczu - mega zadowolonie, bardzo polecam
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Roccialli- chodziłam do agnieszki z Poznania (bo są dwie) i bardzo polecam
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rocciali tylko p.Alicja, nikomu innemu niepozwole juz dotknac moich wlosow, mam zdecydowanie zle doswiadczenia.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przedszkola Państwowe - WRZESZCZ (28 odpowiedzi)

Skoro istnieje wątek przedszkoli na zaspie i przymorzu to ja zapytam się o Wrzeszcz. Czy są tu...

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

co w tym roku się daję na komunie (99 odpowiedzi)

inspiracji poszukuję. Dla dziewczynki

do góry