Widok

samotna matka skazana jest na samotność?

Poznajmy się Temat dostępny też na forum:
Czy faceci interesują się kobietami z dzieckiem?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Tak interesują, jest wielu facetów, którym dziecko u kobiety nie przeszkadza, jeżeli dogadują się z kobietą i i dadzą radę dogadać się z jej dzieckiem. Jednym to nie przeszkadza a drudzy unikają, kwestia gustu jak wiele innych rzeczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

raczej są tacy ale nie wszyscy pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja kiedyś myślałam, że tak, ale mam parę koleżanek, które były samotnymi matkami i powychodziły za mąż jak dzieci miały z 5-6 lat, więc to wcale nie jest przesądzone
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak sam się interesuje i wziołbym do siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witaj ja szukam kobiety iuż długo a to że ma dziecko to dobże mi nie pżeżkadza czekam na ot powieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co wy gadacie oczywiście że się interesują kobieta z dzieckiem. No wiadomo nie tacy pp 20 lat bo im nie w głowie czesto dzieci ale jak ktoś jest ok 30 lat to nie ma problemu ze znalezieniem kogoś. Ja mam dwoje dzieci poznałam z poprzedniego małżeństwa i z obecnym partnerem jestem już 8 lat. Więc jak widać można :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę sobie odpowiedzieć na pytanie czy chciałabyś faceta z dzieckiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam tak ja sem interesuię kobietami z dzieckiem nawet szukałem ale zawsze one chcom nie wiadomo co moim zdaniem dziecko se nie prośło na świat i czeba kochaci dzieci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaimponowałaś mi swoją decyzją. Jesteś silną babką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aż mdli? Widzę tu tym kobiety, która czuje przy sobie prawdziwego mężczyznę jak raz na jakiś czas dostanie wpier.....zeby znała swoje miejsce, albo puści się z jakim prawdziwym mężczyzna który na następny dzień już ma inną a ona biedna z brzuchem będzie płakać jaki to on zły a nie ona głupia i naiwna. Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy Ty zainteresowałabys sie niepełnosprawnym facetem ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

"samotna matka skazana jest na samotność?"
Moja kuzynka mowila to samo, ja bylem pewien ze bedzie inaczej tylko niech da sobie czas i miesiąc później miala juz faceta ;) (dziecko ma 1-2 latka, ochowane dzieci tez sa spoko, najgorzej ze sredniakami :P )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Tylko też nie ma chyba co przesadzać i na dzień dobry wypadać z informacją o dziecku"

Moim zdaniem bzdura totalna. Jest to kwestia bardzo istotna. Nie można tego ukrywać, dopiero wystrzelić z informacją, jak już komuś zacznie na nas zależeć. Nie tak to powinno działać. Szczerość w związku jest bardzo ważna. Rozpoczęcie znajomości od zatajenia, tak istotnych kwestii, dla mnie przekreśliłaby drugą osobę. Zupełnie czym innym jest związek z osobą bezdzietną, a posiadającą dzieci. Szczególnie w przypadku rodzica, z którym dziecko (dzieci) mieszka. Dlategi uważam, że trzeba od początku wiedzieć "w co się pchamy"
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ukrywać dziecka moim zdaniem ;) Wtedy dopiero rozmawiać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ad. "Jest tu jakaś pani nawet z dzieckiem, która b chciała zostać moją paniom w wieku od36 do 43 ja jestem kawalerem."

Multum Pań, głównie z dziećmi, niestety lub stety każda z nich liczy prawdopodobnie na bardziej wyrafinowany anons niż ten twój kazus. :P Dlatego taka cisza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak trafi się na wartościową osobę to dziecko nie przeszkadza. Tylko też nie ma chyba co przesadzać i na dzień dobry wypadać z informacją o dziecku. Moim zdaniem najlepiej byłoby poczekać kilka spotkań, bo jak Ci obca osoba mówi o tym, że ma dziecko to oczywistym jest, że łatwiej się wycofać póki jeszcze nic was nie łączy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja nie wiem jak in, ale wiem, że ja tak nawet bm. myk poznać i ci z takom kobietom.
Jest tu jakaś pani nawet z dzieckiem, która b chciała zostać moją paniom w wieku od36 do 43 ja jestem kawalerem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja znam samotną matkę , która na spacerze w parku poznała mężatkę z dwójką dzieci . Tak zakochały się w sobie , że od czterech lat mieszkają razem i są szczęśliwe. Facet nie jest potrzebnych. Można i tak.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Tlenoterapia? (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was korzysta może z zabiegów tlenoterapii? Wiem, ze można korzystać z komór...

Kobieca pielęgnacja (3 odpowiedzi)

Widzę, że wiele kobiet uczęszcza na comiesięczne lub dwutygodniowe wizyty u paznokci, rzęs, brwi,...

przedłużanie włosów w 3mieście (5 odpowiedzi)

witajcie, poradzcie proszę gdzie można przedłużyć włosy? sprawdzony salon/fryzjerka dzięki...

do góry