Widok

schody z bojana opinie

prosze o opinie na temat schodow drewnianych z bojana koło sklepu jacka
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak dla mnie super Dobrze zrobione Mam je od 4 lat i nie narzekam Polecam
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mam od roku, wszystko zgodnie z ustaleniami, w terminie, bez zarzutu. Mysle, ze moge polecic.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam nam również zrobili schody. Słowni, mili i rzetelni.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
ten mily gosc pan krzysztof od schodow jest godny polecenia.mam przez niego zrobione schody 6 lat temu i nie moge narzekac!polecam
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie ma to jak rodzinkę zatrudnić do opinii.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 18
Ja nie rodzinka... a schody sa na prawdę extra, warsztat pokoleniowy, fach jest, miła obsługa, dobre materiały i najlepsze ceny !
Swoich trzeba wspierać :)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3
Firma godna polecenia, niedrogo,rzetelnie, wszystko w terminie i czysto.Kończę budowę domu i są to najlepsi wykonawcy.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Schodów niemam ale tam bywam Jest miły i przyjaźnie nastawiony szef.Gdzie inni mają problemy on ich nie ma. Moze z czasem. Nowy mieszkaniec.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dwa lata eksploatacji, żadnych problemów.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nam schody robił Pan Dopke, też z Bojana i również mogę go szczerze polecić. Ostatnio widziałam reklamę na jego samochodzie i dla zainteresowany podaje adres jego stronki: http://www.schody-dopke.pl
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 19
Potwierdzam, pełen profesjonalizm,fachowe doradztwo, wykonanie i terminowość. Jak najbardziej polecam. Jeszcze raz wielkie dzięki Panie Kazimierzu. Pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13
NIE KORZYSTAJCIE Z USŁUG PANA D...........KE BO PARTACZY ROBOTĘ A OPRÓCZ TEGO JEST BARDZO WULGARNY ,NIESŁOWNY A JAK NIE WIERZYSZ TO TRZEBA BYŁO CZYTAĆ GAZETY JAK GO MIESZKANCY BOJANA OPISALI ZA JEGO ROBOTY.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 9

zgadzam się totalnie niesłowny, umawia się a nie przyjeżdża
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem krótko: Pan Dopke to nierzetelny, nieterminowy krętacz, jeżeli komuś zależy na terminowym wykonaniu zamówienia lepiej poszukać gdzie indziej.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7
Potwierdzam opinie o nierzetelności firmy Pana D..e. Nic nie grało z projektem. Ilość poprawek, poprawek -poprawek zatrważająca, że o trzymaniu się terminów realizacji nawet nie wspomnę.
Generalnie firma na poziomie "wczesny PRL"
Z czystym sumieniem NIE POLECAM !!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Pan D....e ostatni człowiek na ziemi z którym chciałbym współpracować - telefonów praktycznie nie odbiera!!! umawia się na termin - nie pojawia się tel dalej milczy - dzwoni po kilku dniach po może ciągu ciężkiej pracy alk..... i pyta się czy temat aktualny - CZŁOWIEK JEST NIE POWAŻNY UWAŻAJCIE PAŃSTWO NA NIEGO SZKODA NERWÓW I WASZEGO CZASU
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan D......ke to totalny paprak niesolidny niesłowny kłamca inaczej mówi i inaczej robi a schody przez niego wykonane to totalna porażka zle spasowane a powstałe luki napchał kitu który po jakimś czasie wypadł i mam schody ze szparami.TOTALNE PATARACTWO DZIWIE SIĘ ZE NIE ZABIORĄ JEMU KONCESJI NA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
To jak ze schodami od tego Pana? Widzę, ze opinie podzielone. Czy ktos w ostatnim czasie zamawial schody u tego Pana?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gosciu nie słowny,nie dotrzymuje terminów nie odbiera telefonów..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

omijajcie stolarza z Gryfa na odległość 5 km
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sugerowała się dobrymi opiniami nr.P.Dopke,sasiadce też dobrze zrobił schody ale nie pojawił się zeby dokończyć jakieś drobne rzeczy,sama jestem z nim umówiona i też się nie pojawił na spotkanie i ostateczny pomiar i rownieź nie odbiera telefonów.ul.Paprotkowa chyba poszukam innego rzetelnego sławnego fachowca
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jak wyżej ktoś napisał..Pan Dopke jest nie slowny krętacz i klamczuch termin w jakim mial mi wykonać schody to pierwszy tydzien marca 2017 mamy juz polowe wrzesnia 2017 a Pan "dopke" dalej mnie zwodzi i schodów jak nie bylo tak nie ma..mógł przecież od razu mi powiedzieć iż nie chce sie podjąć ich wykonania ..poszukałbym kogoś innego..nie odbiera telefonów..myślę ze ten osobnik ma jakieś zaburzenia psychiczne..mam nadzieje ze to czytasz zakłamana łajzo!! szczerze radze sie trzymać z daleka od tego gn..a! pozdrowienia z CIEPLEWA!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za to jaki wierzący, ma się chłop za co spowiadać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram w 100% człowiek niesłowny, nie odbiera telefonów, kręci i mota. Skoro nie jest w stanie się podjąć roboty to po co w ogóle umawia się na spotkanie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale widać że roboty musi mieć mnóstwo skoro nie ma czasu haha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, przeżyłem podobną przygodę z tym pANEM "Dopke". Obiecał zrobić schody pod koniec września i czekałem do grudnia i się nie doczekałem... Skończyło się koniecznością poszukiwania innego schodziarza.
trzymajcie się z daleka od pana dopke!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, nie odbiera telefonów, zero kontaktu. Nie chcesz mieć kłopotów, to nawet nie zaczynaj współpracować z nijakim Panem D..ke, bo stracisz kilka miesięcy, lepiej od razu stań w kolejce u innych schodziarzy. o d r a d z a m s z c z e r z e!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze nie polecam!! Negatywne opinie jak najbardziej prawdziwe. Trzeba się prosić o wycenę, o projekt, o umowę. Wielce zdziwiony, że człowiek chce mieć na piśmie ustalenia. Arogancki, bezczelne odzywki w stosunku do Męża przez telefon. Po 3 miesiącach oczekiwania na umowę, zrezygnowaliśmy. Żenada, zero szacunku do klienta. Szkoda nerwów!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Omijajcie fachowców z Bojana (każdego po kolei, również hydraulików} szerokim łukiem, niesłowni, nawet nie powiadomią jeżeli nie przyjadą. Szkoda czasu i nerwów, lepiej poszukać w okolicach Kartuz-przyjadą na czas i ceny normalne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Omijajcie wpisów kk, bardzo ogólnikowo traktuje wszystkich i przytym pisze nie prawdziwe informacje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawda w oczy kole niesłowny fachowcu z Bojana. Dajecie kiepskie materiały, nie dotrzymujecie terminów i wybielacie się na forum.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Boicie się umów z klientem, bo wiecie, że spartaczycie robotę i będziecie musieli poprawiać, a tak bez umowy jak to mówicie- klient może was cmoknąć w tyłek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

nie wiem jak Pan od schodów ale całą resztę fachowców przy budowie domu mieliśmy z Bojana i nie mogę złego słowa powiedzieć na nikogo :) Ja polecam naszych miejscowych fachowców.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

No właśnie. Popieram wpis dora, a kk naucz się nie oceniać ogólnikowo, bo kiedyś ktoś Ciebie może wsadzić do jednego wora MIESZCZUCHU
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oj tak, nie ma co zaczynać współpracy z tym Panem, bo stracisz kilka miesięcy a i schodów i tak mieć nie będziesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam dać zrobić sobie schodów u Pana Kazimerza Dopke!!! Zrobił nam schody pod koniec 2018 roku. Od samego początku problemy z ustaleniem terminu montażu , brak kontaktu. Jak już z wielka łaską zamontował te schody to po 2 tygodniach zaczął się dramat i zaczęły pękać stopnie. Po kontakcie telefonicznym z innego numeru tel. , bo mojego już nie odbiera powiedział że będzie za 3 dzni i tak leci już 2 miesiąc. Nic w temacie się nie zmienia. Telefonu dalej nie odbiera. Drewno na schody też zrobione ze słabego materiału , bo każdą rysę i wgniotę już widać. Nie polecam tego Pana , a sprawę będę musiał podać do odpowiednich urzędów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

A powiedz mi czy umowę jakąś z nim spisałeś, aby oddać to do odpowiednich urzędów, jak zakończyła się sprawa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie było o zakład koło sklepu Jacka, czyli na ulicy Heyke, a nie schody Dopke na Gryfa Pomorskiego. Ktoś tu pomieszał dwie różne firmy. Ja mam schody od pana Nagel z ul. Heyke od wielu lat i polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ma Pan jakiś numer telefonu do Pana Heyke? Numer, który jest podany na stronie nie odbiera. Chciałam się umówić na wycenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest pan Nagel na ulicy Heyke 15
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre ;-) To znaczy u Dopke przez 28 lat nic się nie zmieniło . ;-) Do mnie jechał codziennie na montaż przez miesiąc ... tylko biedak dojechać nie mógł . Po miesiącu podziękowałem i zamówiłem u innego stolarza .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Gama Optica 16 marca otwarcie (7 odpowiedzi)

Dołącz do otwarcia naszego nowego punktu Gama Optica w Bojanie i skorzystaj z wielu...

Policja z Szemuda (7 odpowiedzi)

Wójt zbudował nowy posterunek w Szemudzie koło jego centrum samorządowego. Wszyscy się...

Petycja o poprawę bezpieczeństwa na hali i placu zabaw w Bojanie (5 odpowiedzi)

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o zaangażowanie się w sprawę...

do góry