Widok

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś z Was diete 3d chili? warto czy to tylko naciganie ludzi na kasę?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
nie ma cud diet.... na siłownie 3-4 razy tygodniowo ograniczyć porcje jedzenia i cała to tajemnica...
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak to - nie ma diety cud. Co to jest dieta cud ? Możesz jeść co i ile chcesz a jak schudniesz to będzie cud ;)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie dołujcie dziewczyny :) Ale to prawda ,nie ma diety cud.
A ile byś chciała schudnąć ,ile ważysz i jaki masz wzrost?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć. Ja jestem po I turze diety czyli po 28 dniach, schudłam 8,5 kg. Oprócz ściśle trzymania się diety ćwiczyłam na rowerku stacjonarnym 6 dni w tygodniu. Jestem mega zadowolona i dalej kontynuuję dietę bo jeszcze troszkę mam do zrzucenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej:) Dzięki dziewczyny za odpowiedzi ;) Mam 1,7 i ważę 78kg, ale chyba mam dobre proporcje, bo ludzie dają mi znaaacznie mniej.
Chciałabym schudnąć chociaż te 8kg :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A na jakiej diecie schudłaś te 8,5 kg w 28 dni? Też chce ta diete :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do E. Chodzi o nową dietę 3D chili, kupuje się wersje diety dopasowaną do Twojego organizmu, jest to dieta oparta na przyprawach, przede wszystkim chili-przyprawy te stymulują metabolizm i się chudnie... Tylko ta dieta kosztuje sześć dych- dosyć sporo niestety:( jest trochę opini w necie o tej diecie, ale wydaje mi się że to są w głównej mierze opinie sponsorowane...

Może ktoś jeszcze wyrazi swoją opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam ten sam wzrost i wagę :/ inni też dają mi mniej, ale bioderka, brzuszek, uda i ramiona aż się proszą o schudnięcie... Byłam na diecie kopenhaskiej i w 2 tyg schudłam 5kg, wiec było nieźle ale po 2miesiącach odzyskałam wagę :/ a zdrowo się odżywiam, mało jem, tylko ta siedząca praca i zero ruchu...Nie wyobrażam sobie ślubu w obecnych rozmiarach a to już w czerwcu..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mam w sierpień :) to może będziemy odchudzać się razem? :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
dziewczyny - i jak ta dietka? czy warto zainwestować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jak się wcina tyle chili to się aby nie dostanie wrzodów? Nie wierzę za bardzo żeby ta dieta poprawiała metabolizm na tyle żeby 8,5 kg schudnąć w miesiąc bo to mało możliwe. Może raczej upośledza przyswajanie pokarmów czy coś...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak czytam te Wasze opinie o dietach to mi ręce i nogi opadają. Do 5 kilo to sobie możecie takie diety typu zosia-samosia postosować, ale powyżej to należy wybra się do dietetyka, który zaleci zrobić badania a dopiero potem ustawi dietę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Raczej psycholog potrzebny a nie dietetyk bo to że jesteśmy grubi siedzi głównie w naszych głowach. Nie potrafimy się zmotywować do regularnego ruchu i jedzenia z umiarem, bo to są główne przyczyny nadwagi. Kobieta która ma 170 cm wzrostu i 78 kg wagi nie oszukujmy się żadnym tam potworem nie jest, ani też jak sądzę ofiarą zaburzeń hormonalnych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
z nerwów waga tez ci powinna spaść. Ja przed ślubem się nie odchudzalam a waga i tak poleciała bo odbierajac suknie z ostatniej poprawki ktora była dopasowana a ubierajac w dniu wesela byla luźna wiec sie nie martw. Ogranicz posilki odstaw alkohol slodycze wiecej ruchu warzywek ewentualnie bielizna korygująca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na Dukanie schudłam w 4 miesiące 10 kg bez dietetyka... Trzeba tylko silnego samozaparcia :) Trzymam KCIUKI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
A posłuchacie głosu rozsądku?

Czytam, co piszecie i takie spostrzeżenia mam:
- Dukan jest skuteczny i bardzo niebezpieczny, nawet dla osoby zdrowej np. bardzo obciąża nerki, ja bym się mocno, mocno zastanowiła nad zastosowaniem,
- tej "chili diety" nie znam, ale wygląda rozsądniej, chociaż to może być złudzenie,
- szybka utrata wagi ma wiele wad, między innymi to, że:
a) skóra nie nadąża, nawet u młodych dziewczyn i wygląda nieciekawie,
b) biust maleje, czasami nawet bardzo,
c) łatwo o efekt jojo,
d) buzia chudnie, rysy się wyostrzają i uzyskujemy efekt "zszarzałej twarzy" a tego nawet dobry makijaż nie zamaskuje.

Jeśli nie macie wielkiej nadwagi, tylko 4-6 nadprogramowe kilogramy, radziłabym raczej mniejsze porcje, więcej błonnika, więcej wody i więcej ruchu a efekty będą. Mniej spektakularne, ale trwalsze i zdrowiej uzyskane.

Powodzenia!
I pamiętajcie, że największe sexbomby w historii były raczej krągłe niż wychudzone :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oczywiście zgadzam się z twierdzeniem, że żadna dieta nie jest do końca zdrowa dla organizmu... Jednak na swoim przykładzie mogę stwierdzić, że dieta Dukana wyszła mi w stu procentach na dobre. Po pierwsze schudłam bez głodzenia się, po drugie nabrałam bardzo dobrych nawyków żywieniowych (przekonałam się, że picie wody nie jest złe; poznałam uroki gotowania na parze i zaprzyjaźniłam się z teflonem)... A po trzecie, z uważam za najważniejsze... Dieta może obciąża organizm ale zrobiłam bilans zysków i strat: czy bardziej obciążające jest jedzenie chudego mięsa i warzyw czy wpierdzielanie nocami, zjadanie chipsów, picie energetyków, jedzenie fast foodów? Ja odżywiałam się dość "chaotycznie", z lenistwa woleliśmy z facetem zamówić pizzę niż tracić czas na gotowanie... Oczywiście nie jest moim zamiarem zamawianie kogokolwiek do diety - być może inne osoby odżywiają się na tyle zdrowo, że Dukan nadszarpnąłby ich zdrowie. Po prostu w moim przypadku uważam, że i tak był mniej obciążający niż moja wcześniejsza "dieta".
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej dziewczyny!
Ja kupiłam diete 3D Chilli w wersji elektronicznej dwa dni temu i jeszcze mi nie doszło. Może to jakiś świąteczny zastój:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hej, może tak, jak czytam w necie to dziewczynom odrazu na mejla przychodzila dietka :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki:) Tylko jest pewien problem, wcale nie mały... kupilam już sikienkę... używaną... i jest właśnie o te 6 kg przymała... od dzisiaj zaczymam własnie zdrową dietkę, mniejsze porcje itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny:)Podzielilybyscie sie dieta 3d chilii w wersji elektronicznej?w zamian moge dac dietke od dietetyka:):)
moj adres to aulosa@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lara dotarło już do Ciebie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
akurat moge powiedziec, ze to jest mozliwe na 100% sama na niej schudlam 8kg w miesiac a moj maz 12, choc nie stosowal jej w 100% Wazylam 86 kg dzisiaj 78, ale zamiwrzam powtorzyc mam 1,70wzrostu. Tak, ze bez sciemy polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najwazniejsze wycofac weglowodanuy calkowicie /cukier ciastka make jesc jak najmniej chleba wyrzucic cukierki jesc nieduzo ziemniakow makaronu czips pieczywo Ograniczyc spozywanie tluszczu w kazdej postaci nie pic piwa .Organizm majac w sobie duzo cukru wysyla poprzez mozg sygnal ze trzeba to zamienic w tluszcz.Gdy beda braki cukrow organizm bedzie pobieral energie poprzez rozklad tluszczu Prowadzic zajecia fitness w tempie okolo90 -120 uderzen serca na minute.Co jesc/ zupki nawet 2razy dziennie mieso kurze salatki warzywne koktaje warzywno owocowe pic maslanke mleko chude Nie jesc po18 tej Jezeli lekarz pozwoli pobierac L karnityne jesc niewielkie porcje 5 razy dziennie. Jezeli ktos moze zalecam biegi w swoim tempie Biegi najskuteczniej likwiduja tluszcz 2 razy wiecej niz rower
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raczej szkoda pieniędzy bo u mnie waga zamiast spadać to idzie w górę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie w miesiąc tylko w 28 dni :) Ja schudłam 10 kg było to przed ślubem córki w 2013 roku bazując tylko na jadłospisie który mi przysłali .Własnie dzisiaj odkurzyłam przepisy i od jutra powtórka :) po troche boczki urosły :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to prawda, chociaż mój problem był raczej w drugą stronę, miałam problem, żeby przytyć i to jest w głowie, niestety :/ warto zadbać o ten apekt, ja też dużo czytam np na fitlinepolska.pl i polecam, fajnie jest zasięgnąć rad od mądrzejszych ludzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po przetestowaniu wszystkich.... sie zgodze:D

zdrowa dieta, ruch i to przepis na sukces :)
dla leniwych opcja z dowozem jedzenia :)
sama jestem leniem więc zamawiam :D: https://powermeal.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaka dieta https://www.youtube.com/watch?v=Qp_1NFFRd2A
3 D saud dieta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tabletki na odchudzanie - http://tonzes.com/slimpl.htm Polecam serdecznie produkt , po stosowaniu widoczne efekty. Połączenie zdrowej diety , sportu i tabletek przynosi szybkie rezultaty. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie stosowalam tej diety ale moge polecic diete kopenhaska. Bardzo restrykcyjna ale i skuteczna - ja spadlam 9 kg w 13 dni tu masz przepisy http://www.kopenhaska.info.pl/jadlospis.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja byłam na tej diecie i 7kg w 13dni, ale co potem działo się z organizmem: nie polecam. (m.in. wypadanie garściami włosów, szara skóra, zawirowania z okresem, itd, mimo branych witamin, skrzypu itd.) Lepiej ćwiczyć, bo może się okazać, że peruka na ślub będzie potrzebna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
masakra dziewczyny:( peruka na slub:( moim zdaniem najlepeij isc do dietetyka i pod okiem specjalisty chudnac :) robic wyniki badan i kontrolowac stan zdrowia, sama jestem pod okiem dietetyka i od maja zrzucilam 8 kilo :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W pełni się z Tobą zgadzam... też przeżyłam kilka diet cud a cud polegał na tym, że zawsze waga wracała z gratisem (+ parę kilo więcej)

Mogę zadać Ci niedyskretne pytanie? u kogo sie odchudzasz?
Ja schudłam u Dominiki Stefankiewicz - ma dobre opinie, czym jestem żywym przykłądem :)
a teraz chcę wysłać do niej moją koleżankę...
Może wymienimy się jadłospisami (wiem, że są układane indywidalnie ale może uda nam się podpatrzyć jakiś zdrowy przepis ;))

Jak coś to, to jest mój adres mailowy:
anna_wielg@wp.pl
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dieta 3D chili jest okej, dla pewności polecam poczytać opinie na tej stronie http://pytajozdrowie.pl/ o tej diecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się i potem prawie dwa lata włączyłam o zdrowe włosy i paznokcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja stosowałam, jednak nie w celu by schudnąć, ale by spróbować. Niestety przez mój tryb życia (dużo czasu poza domem) nie do końca mogłąm stosować zalecenia diety. Mam ją w wersji elektronicznej i mogę udostępnić, jeśli ktoś potrzebuje. Ja schudłam 1kg, nie stosując jej dokładnie. Myślę, że działa, ale trzeba się jej trzymać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O ile to nie problem to ja bym poprosila o ta dietke na email :)
18katrinka@wp.pl
Dziekuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również prosiłabym o przesłanie wersji elektronicznej, jeżeli to nie problem. Borykam się z wagą już dłuższy czas i chciałam sprawdzić czy może to mi pomoże.

marta.molicka@gmail.com

DZIEKUJE! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://potreningu.pl/diety/artykuly/1898/dieta-3d-chili--czy-faktycznie-pomoze-mi-schudnac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam mogę tez prosić o wersje elektroniczna z góry dziekuje
szalonadorcia@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
hejka moge za 5zl wyslac diete cala , moj mail karolka.kk@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również bardzo bym prosiła o dietkę w wersji elektronicznej:)))
marta0011@buziaczek.pl
Z góry dziękuję:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i ja bym poprosiła w wersji elektronicznej tą dietkę
alan.kwiatkowski21@wp.pl
Dziękuję bardzo,bardzo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i ja bym prosiła w wersij elektronicznej waże ponad 80 kilo szeri38@poczta.onet.pl Bardzo dziękuje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do dziewczyn, które proszą o dietę: dziewczyna zabuliła pewnie kupę kasy za dietę, a wy ją chcecie za darmo??!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogę poprosić? na atomanek@o2.pl?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam , czy jest jeszcze aktualna ta dieta w wersji elektronicznej jeśli tak to podaję email kasia.czech@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, czy oferta udostępnienia w wersji elektronicznej jest aktualna? Jeśli tak, proszę o info na maila: sabi_11@hotmail.fr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli to nie problem to ja też poproszę :) to mój adres
daga2z@o2.pl
Dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ja moge tez prosic o ta dietke moj maik ilona.tomczak@op.pl
dziekuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę prosić o dietę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli można to poproszę,to mój nr.888 310 262.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam mogłabym prosić tą dietę na email
agnieszka210aga@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poproszę wersję elektroniczną drozinska @interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poproszę w wersji elektronicznej.
Aya51107@gazeta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dieta NŻT plus trampki i dwa-trzy kilosy dwa razy dziennie, rezultat murowany. Pozdrawiam
blog jaskiniowca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogie Panie żadna dieta nic nie pomoże bez zmiany nawyków żywieniowych (nie trzeba się odchudzać aby zgubić zbędne kg) oraz przynajmniej minimalnego uprawiania sportu/fintes/basen cokolwiek.

Przeciwnym razie może i uda wam się schudnąć ale efekt jojo murowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robiłam pracę zaliczeniową o tej diecie na studia i... nie ryzykowałabym trądzikiem przed ślubem :) Poza tym... obliczyłam kaloryczność jednego dnia w takiej diecie i było to 960 kcal dla kobiety 30+ z UWAGA: umiarkowaną aktywnością hahaha... Jojo murowane. To zwykła dieta niskokaloryczna, przyprawy owszem mają jakiś wpływ ale nie na taką skalę... Kalorie traci się bo dostarcza się (za) mało kalorii. Potem wszystko się nadrobi. Jak ktoś chce, mogę mu przesłać moją pracę zaliczeniową na jej temat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam celebrity slim, schudłam 10 kilo w 10 tygodni. Dieta miała być na 8 tygodni ale chciałam schudnąć więcej więc zaczęłam drugie 8. Zostały mi jeszcze 4. Jak zaczynałam ważyłam 71 przy wzroście 170 a teraz mam 61,5 no czyli 9,5 a nie 10. Trzeba jeść 6 posiłków dziennie niskoweglowodanowych dostaje się do tego cały przewodnik i zamiast śniadania je się szejki. Nie wolno przegapiać pór jedzenia. Przystosowujesz się po tygodniu i potem już idzie jak spładka, jesz sobie co chesz, krewetki, pomidorki koktajlowe, mięsko, łososia, jogurciki truskaweczki, mniam masz duuużo do wyboru. Minusem jest cena i brak dostępności w Polsce ale ja kupuję na e-bayu żeby było taniej, chyba wysyłają też do polski. Nie ma ryzyka jojo bo zmieniasz już na zawsze nawyki żywieniowe. Moim zdaniem warto było zainwestować żeby schudnąć bez żadnych ćwiczeń, będąc ciągle najedzonym dobrymi rzeczami. No wiadomo że trzeba pilnowac posiłków notowac wszystko i przygotowywać je samemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
" i zamiast śniadania je się szejki" - no bardzo mądre... gdzie śniadanie powinno zawierać 50% węglowodanów w większości złożonych...

"zmieniasz już na zawsze nawyki żywieniowe" - ale że jak? na szejk śniadaniowy?

"schudnąć bez żadnych ćwiczeń" - orly? dieta to 70% do sukcesu. ale jeśli chce się wyglądac potem zdrowo to nalezy włączyć cwiczenia.

"pilnowac posiłków notowac wszystko" - to ja już wolę zdrowe odzywianie, gdzie nie muszę do końca życia nic notować...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kogo wy chcecie oszukiwać? Co to za absurdalny pomysł odchudzać się przed ślubem? Jak ma się ktoś spaść jak prosiak to i tak się spasie po ślubie. Przed ślubem udawanie, po ślubie rozpasanie ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kotka, a ja uważam, że każda motywacja, żeby zmienić coś w swoim życiu na lepsze jest dobra, ślub też. I nie mówię tego jako osoba odchudzająca się.
Tylko nie na boga taką durną dietą jaką jest 3D Chilli czy Kopenhaska czy Dunkana... Trzeba to robić z głową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tej diety nie stosowałam. Tak w ogóle to ja żadnej konkretnej diety nie stosowałam. Ograniczyłam słodycze, słone przekąski, piłam dużo wody i nie objadałam się wieczorami o z takich " drastyczniejszych" rzeczy do zaczęłam jeść bardzo systematycznie, co 3 godziny do obiadu po obiedzie jakieś 4-5 i kolejny posiłek. Dodatkowo wspomagałam się http://www.slimette.pl oraz sporo ćwiczyłam, z efektów jestem zadowolona ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Buty na nogi dwa razy dziennie po 4 km do tego dieta białkowa, można kupić w sklepach dla sportowców, pamiętać tylko trzeba aby porcje koktajli dostarczały tyle gram czystego białka do organizmu ile ważysz czyli jeśli ważysz 85 kg to musisz dostarczyć 85 gram białka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie ma diety cud!
Polecam dietę jedz mnie!
Polecam literki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziewczyny a jaki okres przed ślubem zaczynałyście się odchudzać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj długo. Z racji tego, że salę rezerwowaliśmy z 2 letnim wyprzedzeniem ( robiliśmy duże wesele, tak więc dużego wyboru nie mieliśmy i nie było wcześniejszych terminów). to miałam trochę czasu na odchudzanie się.
Jestem zdania,że najpóźniej warto jest zacząć ćwiczyć na rok przed ślubem. A na pewno przed wciśnięciem się w suknię ślubną.
Na tej stronie jest sporo informacji w temacie
http://szczuplapannamloda.pl/

Mozesz sobie poczytać. Są tam ćwiczenia i diety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adminie, ikonka reportowania mi nie działa... (w żadnym widoku - działa tylko w pierwszym poście na każdej stronie paginacji)

Szczyt bezczelności odkopywać 4-letni temat żeby dać link do swojego bloga....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepraszam bardzo. NIe odkopuję, ale po prostu odpowiadam na pytanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mniej więcej trzy miesiące przed, miałam do zrzucenia niewiele ponad 4 kg. Takie szybkie chudnięcie też nie jest zdrowe . Ja piję codziennie colon slim, zwiera sporą ilość błonnika, melonowca, cykorii to wszystko wspomaga odchudzanie. Piję sporo wody, zero słodkości, białego pieczywa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze, nie warto kombinować z dietami.. przejdź na zdrowe odżywianie. Serio.
Wszyscy, czy tego chcemy, czy nie (choć Ci pierwsi mają zdecydowanie lepiej;) uczymy się przez całe życie http://www.szukamszkoly.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, nie trzeba stosować diet, wystarczy zmienić styl życia. Ja każdy poranek zaczynam od owsianki z dodatkiem błonnika (colon men) potem lekkie drugie śniadanie, sytniejszy obiad, podwieczorek i mała kolacja. Nie chodzę głodny (pewnie dzięki błonnikowi rano) a kiligramy lecą w dół.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam sprawdzowny sposób jak szybko i skutecznie schudnąć przed ślubem! Stosują go medelki i aktorzy zawsze kiedy przygotowują się do wymagajacej schudniecia roli. Sprawdziął sama i w przeciągu 21 dni schudłam 9kg tłuszczu...działa niesamowciecie, a efekty są juz po jednym dniu stosowania! jezeli ktoś jest zainteresowany to tutaj masz tą dietę http://www.dietoholicy.pl/dieta-21-dni Poleciłam ją też kolezankom i tak samo jak ja osięgnęły wspaniałem rezultaty - 7 i 11 kg więc dieta sprawdzona, działa jak nalezy! Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak chcecie cos na motywacje, poszukajcie sobie w gogle; odchudzanie przed i po by sasetka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drogie panie odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak potrzebujecie cos na motywacje, wpiszcie sobie w goglu; odchudzanie przed i po by sasetka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym nie zdawała się na żadne dziwne diety, a przede wszystkim zaczęła zdrowo się odżywiać i więcej ćwiczyć, to zawsze pomaga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszym wyjściem będzie chyba wizyta u dietetyka który dobierze tobie odpowiednią diete. Ja dostałem dobra dietę, parę porad a świadomość że ktoś postarał się abym miał dietę dobraną specjalnie dla mnie dała mi motywacje której trochę mi brakowało. Ja korzystałem z pomocy Pani Skoczylas. To dobry dietetyk w Krakowie. tu masz linka: https://dietetyk.pl/joanna.skoczylas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przejście na zdrowy tryb życia czasami sprawia problemy, ale jak już minie trochę czasu to widzi się już tylko same plusy. Zarówno o dietach, jak i ćwiczeniach wszystkiego dowiesz się z portalu http://www.pracowniapiekna.pl/cwiczenia-na-uda-dla-mezczyzn/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam do diet i głodzenia się kompletnie się nie nadaję. I tak zawsze podjadam, więc już przestałam się oszukiwać, że jakaś dieta cud mi pomoże. Aktualnie odchudzam się tabletkami Biphasic Slim i efekty są lepsze niż przy mojej "diecie". Kapsułki zawierają dwie substancje czynne tj fentermine oraz orlistat, króre się uzupełniająwzajemnie, dając maksymalne korzyści w jak najkrótszym czasie. Kuracja trwa 6 tygodni i po tym czasie wymarzona sylwetka staje się faktem. Zamawiałam od polecanej dziewczyny z ogłaszamy 24 (Gosia, 733 405 371). Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak dla mnie najlepszym sposobem i najzdrowszym na zrzucenie kilogramów przed ślubem jest catering dietetyczny - ja rok przed ślubę przeszłam na taką dietę i schudłam ok 20 kg - to jest naprawdę sporo! ale trzeba pamiętać o regularności i ćwiczenia tez sie przydadza ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj dietę 2xme. Gwarantowane 5 kg w miesiąc i można jeść słodycze i inne dobrocie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naciąganie na kasę,!!! sama jestem tego przykładem. Po pięciu dniach stosowania tylko kapsułek bez diety Kilogram !! Więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Probowałam różnych diet ale pierwsze miejsce dla mnie to dieta cambridge, bezapelacyjnie najlepsza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam i stosowalam. Waga ani drgnela. Kolejne oszustwo. Nie kupujcie tego. Nie istnieją diety cud. Zwłaszcza tabletkowo - kapsulkowe. Ale piękne teksty poczytałam i chciałam spróbować pomimo tego że nie wierzyłam zbytnio w te piękne opinie. Glupota jednak u mnie zwyciężyła . Tylko efektu nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja stosowałam.... nic nie działają... pij dużo wody, idź na siłownię i unikaj węglowodanów na kolację... Nie wydawać ma tabletki bo nic ci nie pomogą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja Schudłam 10 kg w 30 dni dzięki lekkiej diecie karniak.pl i ją właśnie sugerowałabym, jeśli chodzi o szybkie zgubienie wagi. Nie dość, że w miarę łatwo i szybko się do niej dostosować, to zdecydowanie nie jest skomplikowana, a za to pożywna. Ja nie chodziłam głodna i zobacz jaki efekt w krótkim czasie. Myślę, że na ślub idealny ;) .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A którą dietę Pani stosowała ze stronki karniak.pl - może ABS?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiadomo ile to jest co nieco. Ale odchudzanie jakby nie patrzeć to dłuższy proces i nie da się tak na zawołanie schudnąć bo np. za miesiąc jest ślub. Nikt nie będzie wiedział jaka dieta będzie dobra dla ciebie. Dlatego najlepiej będzie skonsultować się z jakimś dietetykiem. W trójmieście jest ich z pewnością wielu do wyboru. Można też skorzystać z pomocy on-line np na https://centrumdietetyki.com. Możliwości jest dużo ale najlepiej w sprawie odchudzania zwrócić się do specjalisty. A dietetyk bez wątpienia takim jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja skorzystałam z diet online https://diety.przyjazny-dietetyk.pl/ bo bałam się ze względu na swoje problemy zdrowotne zacząc odchudzać na własną rękę. Polecam wszystkim takie rozwiązanie, bo jadłospis jest układany indywidualnie i uwzględnia upodobania smakowe i ewentualne choroby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta dieta nie działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Haha doskonale pamiętam swój ambitny plan na schudnięcie tuż przed ślubem.. ;D Ostatecznie skończyło się tylko mówieniem innym, że się odchudzam a rzeczywistość była kompletnie inna, dopiero dieta 1:1 pomogła mi w tym i dzięki niej moja waga w dniu ślubu była taka, jaką sobie wyśniłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do odchudzania oprócz diety spersonalizowanej i ruchu polecam CI olejki CBD. W moim przypadku był to bardzo dobry dodatek do diety, który miał wpływ na utratę mojej wagi Sprawdź sama - https://www.alba-hemp.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sok pomidorowy Polskie Pomidory https://polskiepomidory.com.pl/soki-pomidorowe najlepszy, gesty, z pomidorów malinowych, z solą i pieprzem jest świetny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi się, że wystarczająca jest zdrowa, zbilansowana dieta, w jej utrzymaniu może pomóc dietetyk. Chodziłam do Projekt Zdrowie https://projektzdrowie.info/, miałam jadłospis ustalony na 1800 kcal przy moim wzroście. Brało mnie na słodycze, nie mówię, że było lekko. Ale zrzuciłam do tej pory 4 kg i idę dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odradzam stosowanie wszystkich gotowych diet. Dieta powinna być ułożona dla każdego indywidualnie. Skutki gotowych diet są naprawdę różne od przytycia po poważne problemy zdrowotne. Studiowałam dietetykę i uważam że należy do odchudzania podejść z głową, a tak poza tym jeśli kocha Cię z tymi dodatkowymi kilogramami które masz dzisiaj to w dniu ślubu i tak będziesz dla Niego najpiękniejszą kobietą. Stres przed ślubem jest wystarczający. Polecam dietą zająć się na spokojnie po tym wspaniałym dniu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli szukacie super dietetyczki poszukajcie na fejsie Centrum Dietetyczne dla Dzieci i Dorosłych i zgłoście się do Pani Beaty. Daję wa m gwarancję sukcesu razem z nią. Jest niesamowita babka. https://www.facebook.com/dcdpoznan to link . Nie bedę zachwalać ale ja jestem już pod opieką Pani Beaty rok a trafiłam z PCOS, i nie wyobrażam sobie zmiany na innego dietetyka jest skuteczna, rzeczowa, wie o czym mówi.A trafiłam też z polecenia koleżanka dała mi namiar, jej syn miał chorą tarczycę szukali wszędzie pomocy i nikt nie był w stanie wyprowadadzić chłopca z nadwagi, dopiero jak trafili do Centrum zaczęło sie dobrze dziać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam :) zaczęłam pisać bloga o diecie 3d chili. Zapraszam :)
http://martinkabloog.blogspot.com/
Dopiero zaczynam więc nie chwale ani nie krytykuje diety. Będę na bierząco opisywała wszystko na blogu. Czekam na towarzyszki :)
Buziaki :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i 4 wpisy aż.... super blog lol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hihi, ja tam nie wierzę w cuda i diety wymyślane wciąż co sezon nowe...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja Wam powiem, że już to wszystko przeszłam. Milion diet w swoim życiu stosowałam ale zazwyczaj później niestety wraca się do swojej wagi. Od 1,5 roku wszystko się zmieniło. Odżywiam się racjonalnie ( 5 posiłków dziennie) i 3x w tygodniu ćwiczę (po 1 godz.) troszkę ćwiczeń siłowych plus do tego aeroby. Najważniejsza zasada: WAGA DO ŚMIETNIKA!!!! Nie ważymy się, tylko mierzymy. Ja po pół roku schudłam w talii ponad 8 cm, ciało jest bardziej sprężyste, cellulit zniknął. Niestety nie ma diety cud i nigdy nie będzie. Pamiętajcie, że aby osiągnąć zamierzone efekty nie da się inaczej. 70% sukcesu to odpowiednie odżywianie a 30% to ćwiczenia. Wtedy mamy pewność, że schudniemy i nie wrócimy do poprzedniej wagi. Powodzenia Dziewuszki :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja sama odchudzałam się przed ślubem i wiem, że jak, by nie dietetyk, systematyczność, ćwiczenia i cierpliwość to nic, by z tego nie było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi udaje się bez dietetyka :) Ale na prawdę zwracam uwagę na to co jem, zaczęłam też pić colin slim, ma sporo błonnika, dobry naturalny skład. Piję więcej wody i zaczęłam trochę ćwiczyć :) W sumie coś się zaczyna dziać :) Waga nieco spadła a i samopoczucie mam lepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi też się udaje bez dietetyka a do tego wspomagam się tabletkami na zahamowanie apetytu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najwazniejsze zasady odchudzania się
sport
zdrowa zbilansowana dieta
oraz zrezygnowanie z głodówek, które nie dosc, zę obciążają organizm to jeszcze na pewno nie przynosą niczego dobrego. Można co najwyżej nabawić się efektu jojo.....

Na tej stronie jest opisanych kilka sposobów na to aby skutecznie schudnąć przed ślubem:
http://fitwatch.pl/za-miesiac-slub-a-ty-chcesz-schudnac/

Możecie sobie poczytać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie lepiej spróbować schudnąć z suplementem diety? Ja mam coś sprawdzonego i skutecznego - Berrator. Dowiedziałam się kiedyś o nim ze strony http://dieta.pl/zdrowie-i-uroda/poznaj-opinie-ekspertow-berrator-to-spalacz-nr-1
Dzięki niemu udało mi się pozbyć 5 kg w stosunkowo niedługim czasie, a dodatkowa spora ilość składników naturalnych idealnie wpłynęła na kondycję mojej skóry i paznokci. Oczywiście trzeba nadal pamiętać o aktywności fizycznej i zdrowym jedzeniu, ale Berrator, bardzo ułatwia proces odchudzania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najgorsze to trzymać się diety i zmotywować się do odchudzania.. tutaj krótki poradnik jak poradzić sobie z tym problemem :D http://naszeinspiracje.pl/sie-zmotywowac-odchudzania-krotki-poradnik/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawy poradnik :) od siebie polecam filmiki Pani Moniki Dabkiewicz
Wrzuca je na swój profil na Facebook'u https://www.facebook.com/superqueensize/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic nie da Ci tak skutecznych rezultatów jak dieta, więc lepiej od tego zacznij. Czytałam ostatnio że dieta grejpfrutowa jest dobra na odchudzanie https://omegatrade.pl/grejpfrut-na-odchudzanie-na-czym-polega-dieta-grejpfrutowa/ może warto skorzystac z tej wskazówki i spróbować, to owoc więc nie zaszkodzi w żaden sposób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też :)
najlepiej zdrowe jedzenie a nie jakieś cuda :)
szybkim zdrowym posiłkiem np. jest komosa ryżowa z warzywami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz rację - podstawa to postawić na racjonalne, zdrowe odżywianie. Ja niestety nie mam czasu na przygotowywanie wszystkiego w domu, dlatego zdecydowałam sie na dietę pudełkową z firmy Vita Centrum - https://vitacentrum.eu/. Mają bardzo smaczne posiłki, i dużą wagę przywiązują do jakości produktów. Znajdziesz więc w pudełku za każdym razem pełnowartościowy posiłek, ze świeżych produktów, ładnie podany i dobrze doprawiony. Jak dla mnie taka dieta, to najlepsze rozwiązanie by zadbać o zdrowie i właściwą wagę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdrowe odżywianie to nie wszystko w drodze do zrzucenia zbędnych kilogramów. Ja zaczęłam również ćwiczyć i większe efekty zauważyłam dopiero wtedy. Nie łatwo mi było bo zawsze byłam strasznym leniem jeśli chodzi o aktywność fizyczną. Najciężej zacząć, potem już jakoś idzie. Niedawno nawet zaczęłam biegać, co sprawia mi dużą przyjemność. Mam smartwatcha Garett z trybami sportowymi i to też dla mnie frajda- liczenie kroków, spalonych kalorii czy przypomnienie o braku aktywności. Trzeba mieć w sobie trochę determinacji żeby osiągnąć sukces, ale wszystko jest możliwe. Ja schudłam już 12 kg i mam zamiar jeszcze drugie tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadza się, dobrze napisała Dagmara. Sama dieta to nie wszystko. Aczkolwiek , fakt, właściwiwa dieta to 70% sukcesu. Natomiast by zrzucić już potem tkankę tłuszczową z brzucha, z ud, konieczne są ćwiczenia, cardio itd. Poza ty jak też dbac o zdrowie dobre napisane jest w tym artykule https://www.lm.pl/aktualnosci/informacja/124025/jak_dbac_o_zdrowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze dobrana dieta to jest jednak podstawa. Ja już od dłuższego czasu zamawiam bardzo zdrowe i smaczne posiłki od https://lightcatering.pl/ . Dodatkowo są one świetne urozmaicane i przede wszystkim dostawa jest zawsze na czas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadanie nie jest proste, ale jest wykonalne. Można na przykład zamówić dietę odchudzającą z cateringu dietetycznego https://tajm.pl/ i trzymać się tylko niej, plus dodać aktywność fizyczną i szybko zauważysz efekty :) Trzeba tylko trzymać się w postanowieniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

wieczór panieński (21 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

do góry