Widok

sesja narzeczenska listopad POMOCY!!

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jakie miejsce polecacie w Gdansku badz nie daleko od trojmiasta na sesje narzeczenska? Na sesje po slubie planuje gdzies nad morzem no i centrum Gdanska.. Mam dylemat bo nie mam pomyslu.. pomocy :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam ślub na końcówce października i sesję ale ślubną nam zaproponował koleś w Brzeźnie, molo plus przed molem jest kilka fajnych miejsc, drzewa itd. Miałam obawy, ale efekt końcowy cudowny! Dodam, że sesja odbyła się o 1 w nocy. Mieliśmy nie daleko mola wesele, o 1 w nocy po oczepinach wyszliśmy na molo na około 30 min. Szybko i efektownie. My plus świadkowie.

Typowo narzeczeńską sesję wsród znajomych widziałam już nad morzem (przy statkach rybackich), w parku, w zamku (nie pamiętam jaki to był dokładnie) na ulicach Gdańska (Długa, uliczki boczne itd) oraz w biurze ;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry