Widok

skandal!

Moją mamę dwa razy karetka przywiozła na SOR do Szpitala Wojewódzkiego z UDAREM MÓZGU , a lekarze dwukrotnie wysłali do domu mówiąc że pacjentka nie nadaje się do leczenia! Skandal, wstyd, brak człowieka! Lekarze są niekompetentni i nie potrafili zdiagnozować udaru! Dodatkowo pani dr że wschodnim akcentem, powiedziała że wezwie policję jeśli mamy z SOR Noe zabiorę! Mama w stanie bardzo złym, nie chodzaca, z cewnikiem, nieprzytomna. Sprawa skończy się w sądzie!
Moja ocena
Szpitalny Oddział Ratunkowy - Szpital im. M. Kopernika kategoria: Pogotowie ratunkowe
obsługa: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Twój przypadek nadaje się do telewizji, do Uwagi TVN.
Wiem co czujesz i bardzo mi przykro, mojej żonie, kiedy po 36 godzinach bóli skapitulowała i niemal przedawkowała opioidy (które działały połowę krócej niż minimalna przerwa między dawkami) i przyjechaliśmy na ten SOR (sic!) w ogóle odmówiono udzielenia pomocy.

Ktoś powinien wejść z kamerą nie tylko do tego jednego, ale do wszystkich SORów i pokazać sytuację żywcem ze szpitala w stanie wojny w telewizji, żeby naszym kochanym politykom nie zdawało się że stworzyli zieloną wyspę i jednym pakietem onkologicznym uzdrowili cały system opieki zdrowotnej.

I trzeba było pozwolić żeby wezwała policję.
Art 30 ustawy o zawodzie lekarza i art 162 paragraf 1 K.K. o nieudzieleniu pomocy medycznej. Pani doktor już by siedziała w pierdlu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry