Widok

sklepyMerkus

Osiedle Fikakowo Temat dostępny też na forum:
To jest obraza,co dzieje się na stoisku warzywnym na osiedlu Fikakowo.Az się nie chce kupować.Owoce nie świeżej jakości,bród,dużo zgniłych odpadów które nadają się do utylizacji są sprzedawane za tak ciężko zarobione pieniądze .Kto jest odpowiedzialny za taką brzydotę.Nie chce mi się tam przychodzić.fe fe fe
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też tak uważam :) a do tego wysokie ceny za towary. Wlasciciele powinni zrobic ankietę dla klientów o sklepie, bo jest cos do zmienienia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ankieta powinna pojawić się już dawno wcześniej.Inwigilacja pracowników,oraz klientów jest nie do zniesienia.Monitoring jest fikcją.Nagrywają to co chcą ,reszta funkcji jest kasowana.Kadencja ochrony powinna trwać 2 lata by nie było kumoterstwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka miesięcy temu zwróciłam uwagę kierowniczce sklepu, że warzywa, owoce są zgnite, nieprzebrane, są bardzo złej jakości. na miesiąc pomogło. Niestety znów mamy to samo. Owoce z pleśnią!!!
Może warto zainteresować taką sytuacją sanepid? czy osoba odpowiedzialna za to stanowisko powinna zmienić pracę w trybie natychmiastowym?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawdopodobieństwo jest jednoznaczne .Sami piszą na siebie,oczekują opinii .To jest absurd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mieszkam na osiedlu i potwierdzam. Owoce i warzywa leżą i nie są pierwszej świeżości. Nie ma nawet dobrego wyboru w owocach, zawsze to samo: banany. I te ceny...tłok między półkami, jakby nie mogli zrobić porządku. Nie musi być wszystkiego w tym sklepie, czasem sie po prostu liczy jakość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prowadzenie warzyw można porównać do cepa.Zawsze to samo.50/50 nie ma zysku.Osoba prowadząca powinna zmienić pracę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Anonim nie do końca jesteś anonim. Masz interes własny w tym co wypisujesz .Nie obrażaj panie tam pracujące.Jestem klientką tego sklepu i to stek bzdur które są wypowiadane na tym forum.Jakość i świeżość doświadczam codziennie jak się nie podoba idż tam, gdzie ją masz.Skup się na własnym domu rodzinie ugotuj cos dobrego. Pogadaj o swoich problemach z nimi. Widzę ,że jesteś samotną duchowo osobą szukajacą problemów u innych
Powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Raz Zosia raz klientka ,określ się kobieto/pan.Pogadamy.Kto ciebie zwerbował.1000 zł.dostał za niewolnika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyżby farbowany lis miałby coś do powiedzenia.Wszyscy wiedzą ,cicho ciemna osoba. Pozory mylą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem Klientką i to co czytam to stek bzdur.Nie ja jedna robię w tym sklepie zakupy i mogę się wypowiedzieć ,że osoba która to takie głupoty pisze to chyba ma interes własny ,żeby szkodzić wizerunkowi tego sklepu.Jestem codziennie i widzę jakość i świeżość czego nie mogę powiedzieć o innych sklepach.Jak się nie ma z kim rozmawiać w domu to jest to.Wylewa się swoje zgorzkniałe życie na forum
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

A kogo to interesuje,klient nie bawi się w takie brednie,koncentruje się na zakupach i chce jak najszybciej zrobić zakupy i do domu podąża.W czyjej jesteś obronie.Nie chwal się osiągnięciami bo cię zgubią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wielki Kack

Nowe mieszkania Trójmiasto (31 odpowiedzi)

Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się co może mi ten region...

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry