Widok

skradziono psa z ogródka!

Śródmieście Kryminalne Trójmiasto Inne Obserwowane Temat dostępny też na forum:
pomocy!
dziś skradziono mi psa z ogródka przy ulicy lastadia 4. dwóch mężczyzn zabrało psa rasy seter irlandzki, ma 2 lata, z wyglądu przypomina cocker spaniela, kasztanowa sierść, suka, z tatuażem 100B na uchu, wabi się lula

tak wygląda
http://dl.dropbox.com/u/15863998/lula.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Współczuję :( ja swojego pilnuję bardzo - mimo że ma czpia i tatuaż... ale zabrać z własnej posesji psa? okropność, pies pewnie tęskni :( Twoja lula ma czipa?? ja chyba bym szukała swojego psa od domu do domu chodząc, na policję zgłosić kradzież no i do bazy Inspektoratu Identyfikacji Zwierząt zgłosić o ile ma czipa na wypadek gdyby nowi właściciele chcieli udać się z Twoim psem do weterynarza (to system globalny). Trzymam kciuki i wierzę że piesek się znajdzie!
Fąfara pyta znajomego:
- Jak tam u ciebie z zaopatrzeniem na święta?
- Mam pełną lodówkę.
- Czego?
- Szronu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
może cieczkę miała i uciekła?
"Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności." - J. Osborne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
mega współczuję, mój pies ciągle mi zwiewa przez ogrodzenie i za każdym jest to ogromny ból. Mam nadzieję, że go odnajdziesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przykro mi, może warto było zakupić psa do pilnowania psa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
widziałam Wasze ogłoszenie na 3mieście. Bardzo mi przykro, mam nadzieję, że Lula wróci do domu.

image

to do Was? http://forum.trojmiasto.pl/Skradziony-pies-t429650,1,85.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Suka się znalazła?

Kontroluj wszystkie ogłoszenia o sprzedaży szczeniąt seterów, tych pseudorodowodowych z nowopowstałych stowarzyszeń również.
Ządaj okazania suki, uczciwy hodowca zawsze chętnie pokaże Ci matkę szczeniąt bo nie ma nic do ukrycia.
Na nieuczciwych krętaczy nasyłaj Policję bez cienia skrupułów.
Szukaj w całej Polsce.
Pies to nie igła, zwłaszcza tak charakterystycznej rasy.

Współczuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry