Widok

skrzyzowania drog rownorzednych

dlaczego 90% kierowcow wychodzi z zalozenia, ze jak droga jest prosta albo szersza to jest to droga z pierwszenstwem? Nie ma znakow to obowiazuje zasada prawej strony, tyczy sie to skrzyzowan ulicy Majora Bojana z reszta ulic utwardzonych plytami.... ostatnio obtrabila mnie jedna pani pukajac sie przy tym w glowe i klnac na mnie pod nosem pomimo, ze mialem pierszenstwo, no chyba, ze czegos nie zrozumialem, moze mowila do siebie "glupia ja" a klakson dusila by podziekowac mi , ze zahamowalem i dzieki temu nie urwala mi lewego blotnika.....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz rację tu jeżdżą analfabeci kierowcy. Nie ma co komentować. Jak ktoś chce zrobić stare auto na koszt takich to tylko do Bojana.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ku mojemu zdziwieniu, ul. Bojana jest podporządkowana wobec ul asfaltowej biegnącej w kierunku stacji naprawy samochodów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiele skrzyżowań w Bojanie jest rónorzędnych a kierowcy tego nie rozumieją. Patrz: Pawła Ponke i Starowiejska, Diamętowa i Platynowa, Majora Bojana i Warszawska oraz wiele innych. To że droga jest prostopadła do drugiej drogi nie znaczy że kierowca nie ma pierszeństwa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak ale to mowia znaki, a np. Kruszynskiego i Sosnowe Wzgorza tam znakow nie ma a pomimo to wiekszosc ma problem z odroznianiem lewej od prawej strony.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w razie czego hamuję, gdyż spodziewam się że trafię na mniej ogarniętą osobę. Drugim problemem z jakim się spotykam jeżdząc Majora Bojana to kierowcy rozpychający się na wąskiej drodze z płyt jumbo. Rozumiem że jest tam wąsko, ale dwa auta spokojnie się tam mieszczą jeżeli tylko trzymają się prawej krawędzi, ostatnio jedna 'paniusia' urwała mi lusterko gdyż myślała że środek drogi należy do niej...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
akurat na Sosnowych Wzgorzach postawili ustąp pierwszeństwa bo tak sobie zażyczyli mieszkańcy przy układaniu płyt
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Smart home (5 odpowiedzi)

Zna ktos kogos co instaluje tego typu rzeczy? Chce sterowac oswietleniem w domu zwlaszcza w...

Iglak Koleczkowo (11 odpowiedzi)

Czy Iglak otwarty jest w niedziele?

Bosko Butik (10 odpowiedzi)

Zaprasza na otwarcie Butiku w Bojanie, już w najbliższą środę 21.02!Będzie słodki poczęstunek i...

do góry